1. HL MUŠKI ZAPAD

PROPOZICIJE pogled
PODACI O KLUBOVIMA pogled
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA      
pogled
LJESTVICA pogled
POJEDINAČNI SKOROVI IGRAČA
pogled
SKOROVI PAROVA pogled
UNAKRSNA TABELA pogled

1.KOLO
08.10.2011.
17:00
Zagreb
GSTK ZAGREB II Zagreb
-
STK INDUSTROGRADNJA Zagreb
4:0
08.10.2011. 17:00 Sveta Nedelja
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja
-
STK SAMOBOR Samobor
0:4
08.10.2011. 17:00 Ogulin
STK KLEK Ogulin
-
STK DUGA RESA Duga Resa
3:4
08.10.2011. 17:00 Rijeka
STK KVARNER Rijeka
-
STK SRDOČI Rijeka
1:4
08.10.2011. 17:00 Split
STK SPLIT Split
-
STK V. GORICA STANFAR V.Gorica
4:0
2.KOLO
22.10.2011.
11:00
Zagreb GSTK ZAGREB II Zagreb -
STK V. GORICA STANFAR V.Gorica 2:4
22.10.2011. 11:00 Sveta Nedelja STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja -
STK SPLIT Split 0:4
22.10.2011. 11:00 Ogulin STK KLEK Ogulin -
STK SRDOČI Rijeka 2:4
22.10.2011. 11:00 Zvečaj
STK DUGA RESA Duga Resa -
STK KVARNER Rijeka 3:4

22.10.2011. 17:00
Samobor
STK SAMOBOR Samobor -
STK SPLIT Split 2:4
22.10.2011. 17:00 Zagreb
STK INDUSTROGRADNJA Zagreb -
STK V. GORICA STANFAR V.Gorica 1:4
22.10.2011. 17:00 Ogulin STK KLEK Ogulin -
STK KVARNER Rijeka 2:4
22.10.2011. 17:00 Zvečaj
STK DUGA RESA Duga Resa -
STK SRDOČI Rijeka 4:3
3.KOLO
29.10.2011.
11:00
Split
STK SPLIT Split -
STK KLEK Ogulin 4:0
29.10.2011. 11:00
Velika Gorica
STK V. GORICA STANFAR V.Gorica -
STK SRDOČI Rijeka 1:4
29.10.2011. 11:00
Zagreb
GSTK ZAGREB II Zagreb -
STK SAMOBOR Samobor 4:1
29.10.2011. 11:00
Zagreb
STK INDUSTROGRADNJA Zagreb -
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja 4:0

29.10.2011. 17:00
Split STK SPLIT Split -
STK DUGA RESA Duga Resa 4:0
29.10.2011. 17:00
Velika Gorica STK V. GORICA STANFAR V.Gorica -
STK KVARNER Rijeka 0:4
29.10.2011. 17:00
Zagreb GSTK ZAGREB II Zagreb -
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja 4:0
29.10.2011. 17:00
Zagreb STK INDUSTROGRADNJA Zagreb -
STK SAMOBOR Samobor 4:2
4.KOLO
05.11.2011.
11:00
Zagreb STK INDUSTROGRADNJA Zagreb -
STK KLEK Ogulin 4:3
05.11.2011. 11:00
Zagreb GSTK ZAGREB II Zagreb -
STK DUGA RESA Duga Resa 4:1
05.11.2011. 11:00
Sveta Nedelja
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja -
STK V. GORICA STANFAR V.Gorica 0:4
05.11.2011. 11:00
Rijeka
STK KVARNER Rijeka -
STK SPLIT Split 3:4

05.11.2011. 17:00
Zagreb STK INDUSTROGRADNJA Zagreb -
STK DUGA RESA Duga Resa 2:4
05.11.2011. 17:00
Zagreb GSTK ZAGREB II Zagreb -
STK KLEK Ogulin 4:1
05.11.2011. 17:00
Samobor STK SAMOBOR Samobor -
STK V. GORICA STANFAR V.Gorica 1:4
05.11.2011. 17:00
Rijeka STK SRDOČI Rijeka -
STK SPLIT Split 4:3
5.KOLO
26.11.2011.
11:00
Zagreb GSTK ZAGREB II Zagreb -
STK SRDOČI Rijeka 2:4
26.11.2011. 11:00 Zagreb STK INDUSTROGRADNJA Zagreb -
STK KVARNER Rijeka 2:4
26.11.2011. 11:00 Sveta Nedelja STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja -
STK DUGA RESA Duga Resa 1:4
26.11.2011. 11:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor -
STK KLEK Ogulin 4:2

26.11.2011. 17:00
Zagreb GSTK ZAGREB II Zagreb -
STK KVARNER Rijeka 2:4
26.11.2011. 17:00 Zagreb STK INDUSTROGRADNJA Zagreb -
STK SRDOČI Rijeka 0:4
26.11.2011. 17:00 Sveta Nedelja STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja -
STK KLEK Ogulin 1:4
26.11.2011. 17:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor -
STK DUGA RESA Duga Resa 3:4
6.KOLO
03.12.2011.
11:00
Rijeka STK KVARNER Rijeka -
STK SAMOBOR Samobor 3:4
03.12.2011. 11:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka -
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja 4:0
03.12.2011. 11:00 Split STK SPLIT Split -
GSTK ZAGREB II Zagreb 4:2
03.12.2011. 11:00
Velika Gorica STK V.GORICA STANFAR V.Gorica -
STK KLEK Ogulin 4:3

03.12.2011. 17:00 Rijeka STK KVARNER Rijeka -
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja 4:1
03.12.2011. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka -
STK SAMOBOR Samobor 4:1
03.12.2011. 17:00
Split STK SPLIT Split -
STK INDUSTROGRADNJA Zagreb 4:1
03.12.2011. 17:00
Velika Gorica STK V. GORICA STANFAR V.Gorica -
STK DUGA RESA Duga Resa 3:4
7.KOLO
04.02.2012. 17:00 Zagreb STK INDUSTROGRADNJA Zagreb - GSTK ZAGREB II Zagreb 2:4
04.02.2012. 17:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor - STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja 4:2
04.02.2012. 17:00 Duga Resa STK DUGA RESA Duga Resa - STK KLEK Ogulin 4:3
04.02.2012. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK KVARNER Rijeka 4:3
04.02.2012. 17:00 Velika Gorica STK V. GORICA STANFAR V.Gorica - STK SPLIT Split 0:4
8.KOLO
11.02.2012.
11:00
Velika Gorica STK V. GORICA STANFAR V.Gorica - GSTK ZAGREB II Zagreb 2:4
11.02.2012. 11:00 Split
STK SPLIT Split - STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja 4:0bb
11.02.2012. 11:00 Rijeka
STK SRDOČI Rijeka - STK KLEK Ogulin 4:1
11.02.2012. 11:00 Rijeka STK KVARNER Rijeka - STK DUGA RESA Duga Resa 4:0

11.02.2012. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK SAMOBOR Samobor 4:0
11.02.2012. 17:00 Velika Gorica STK V. GORICA STANFAR V.Gorica - STK INDUSTROGRADNJA Zagreb 2:4
11.02.2012. 17:00 Rijeka STK KVARNER Rijeka - STK KLEK Ogulin 4:0
11.02.2012. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK DUGA RESA Duga Resa 4:2
9.KOLO
25.02.2012.
11:00 Ogulin
STK KLEK Ogulin - STK SPLIT Split 0:4
25.02.2012. 11:00 Rijeka STK KVARNER Rijeka - STK V. GORICA STANFAR V.Gorica 4:1
25.02.2012. 11:00 Samobor
STK SAMOBOR Samobor - GSTK ZAGREB II Zagreb 3:4
25.02.2012. 11:00 Sveta Nedelja
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja - STK INDUSTROGRADNJA Zagreb 0:4

25.02.2012. 17:00 Duga Resa
STK DUGA RESA Duga Resa - STK SPLIT Split 2:4
25.02.2012. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK V. GORICA STANFAR V.Gorica 4:1
25.02.2012. 17:00 Sveta Nedelja
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja - GSTK ZAGREB II Zagreb 0:4
25.02.2012. 17:00 Samobor
STK SAMOBOR Samobor - STK INDUSTROGRADNJA Zagreb 1:4
10.KOLO
10.03.2012.
11:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK INDUSTROGRADNJA Zagreb 4:2
10.03.2012. 11:00 Duga Resa STK DUGA RESA Duga Resa - GSTK ZAGREB II Zagreb 4:1
10.03.2012. 11:00 Velika Gorica STK V. GORICA STANFAR V.Gorica - STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja 4:0
10.03.2012. 11:00 Split STK SPLIT Split - STK KVARNER Rijeka 4:0

10.03.2012. 17:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - GSTK ZAGREB II Zagreb 4:2
10.03.2012. 17:00 Duga Resa STK DUGA RESA Duga Resa - STK INDUSTROGRADNJA Zagreb 4:2
10.03.2012. 17:00 Velika Gorica STK V. GORICA STANFAR V.Gorica - STK SAMOBOR Samobor 1:4
10.03.2012. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK SRDOČI Rijeka 4:2
11.KOLO
24.03.2012.
11:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka - GSTK ZAGREB II Zagreb 1:4
24.03.2012. 11:00 Rijeka STK KVARNER Rijeka - STK INDUSTROGRADNJA Zagreb 1:4
24.03.2012. 11:00 Duga Resa STK DUGA RESA Duga Resa - STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja 4:0
24.03.2012. 11:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK SAMOBOR Samobor 4:3

24.03.2012. 17:00 Rijeka STK KVARNER Rijeka - GSTK ZAGREB II Zagreb 3:4
24.03.2012. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka - STK INDUSTROGRADNJA Zagreb 4:2
24.03.2012. 17:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja 4:2
24.03.2012. 17:00 Duga Resa STK DUGA RESA Duga Resa - STK SAMOBOR Samobor 3:4
12.KOLO
07.04.2012.
11:00 Samobor
STK SAMOBOR Samobor - STK KVARNER Rijeka 0:4
07.04.2012. 11:00 Sveta Nedelja
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja - STK SRDOČI Rijeka 1:4
07.04.2012. 11:00 Zagreb
GSTK ZAGREB II Zagreb - STK SPLIT Split 0:4
07.04.2012. 11:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK V. GORICA STANFAR V.Gorica 3:4

07.04.2012. 17:00
Sveta Nedelja
STK SVETA NEDELJA N. S.Nedelja - STK KVARNER Rijeka 1:4
07.04.2012. 17:00 Samobor
STK SAMOBOR Samobor - STK SRDOČI Rijeka 2:4
07.04.2012. 17:00 Zagreb
STK INDUSTROGRADNJA Zagreb - STK SPLIT Split 2:4
07.04.2012. 17:00 Duga Resa STK DUGA RESA Duga Resa - STK V. GORICA STANFAR V.Gorica 2:4