Superliga žene

PROPOZICIJE  
PODACI O KLUBOVIMA    
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - PROLJEĆE
pogled
LJESTVICA pogled
POJEDINAČNI SKOROVI IGRAČA pogled
SKOROVI PAROVA pogled
 
 DOIGRAVANJE
FINALE
24.04. 18:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK DR.ČASL Zagreb  4:2
27.04. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  4:1
eventualna treća utakmica
30.04. 15:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  4:0
POLUZAVRŠNICA
17.04. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK DR.ČASL Zagreb 1:4
17.04. 18:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK VARAŽDIN 4:0
 
20.04. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK BJELOVAR  4:0
20.04. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  2:4
1.KOLO
22.09. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK DR.ČASL Zagreb
0:4
22.09. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK VARAŽDIN
1:4
22.09. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR   - HASTK MLADOST ISKON Zagreb 3:4
22.09. 17:00 Zagreb
STK TIS Zagreb
- STK AQUAESTIL Duga Resa
2:4
22.09. 
17:00   Pretrinja STK MLADOST Petrinja - ŽSTK PULA
4:2
2.KOLO
22.09. 12:00 Osijek
STK VODOVOD Osijek - STK DR.ČASL Zagreb 1:4
29.09. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK BJELOVAR
4:2
29.09 17:00 Varaždin
STK VARAŽDIN - STK TIS Zagreb 1:4
29.09. 17:00 Pula
ŽSTK PULA - STK AQUAESTIL Duga Resa 4:1
29.09 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb  - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0
3.KOLO
06.10 17:00 Duga Resa
STK AQUAESTIL Duga Resa - STK VARAŽDIN 2:4
06.10 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  1:4
05.10 12:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK TIS Zagreb 4:0
06.10 18:00 Bjelovar STK BJELOVAR - ŽSTK PULA 4:3
06.10 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK MLADOST Petrinja 0:4
4.KOLO
13.10. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK AQUAESTIL Duga Resa 4:0
13.10. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK VODOVOD Osijek 4:2
13.10. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK VARAŽDIN 4:3
20.10. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:2
13.10. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb  - STK TIS Zagreb 4:0
5.KOLO
27.10 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - ŽSTK PULA 0:4
27.10 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK MLADOST Petrinja 4:1
27.10 17:00 Duga Resa
STK AQUAESTIL Duga Resa - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  1:4
27.10 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - STK DR.ČASL Zagreb 2:4
28.10 15:00 Osijek
STK VODOVOD Osijek - STK BJELOVAR 3:4
6.KOLO
03.11. 17:00 Zagreb STK MLADOST Petrinja - STK AQUAESTIL Duga Resa 4:3
03.11. 13:00 Pula ŽSTK PULA - STK DR.ČASL Zagreb 1:4
03.11. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb  - STK VARAŽDIN 4:1
03.11. 17:00 Varaždin HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK VODOVOD Osijek 0:4
03.11. 18:00 Vinkovci STK BJELOVAR - STK TIS Zagreb 4:2
7.KOLO
01.12. 11:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK TIS Zagreb 0:4
24.11. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - ŽSTK PULA 4:1
24.11. 17:00 Varaždin
STK VARAŽDIN - STK MLADOST Petrinja 4:1
24.11. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  4:1
24.11. 17:00 Duga Resa
STK AQUAESTIL Duga Resa - STK BJELOVAR 3:4
8.KOLO
01.12. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK DR.ČASL Zagreb 0:4
01.12. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb  - ŽSTK PULA 4:1
01.12. 17:00 Osijek
STK VODOVOD Osijek - STK TIS Zagreb 4:2
01.12. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK AQUAESTIL Duga Resa 0:4
01.12. 17:00 Bjelovar
STK BJELOVAR - STK VARAŽDIN 4:1
9.KOLO
14.12.   Zagreb STK TIS Zagreb - ŽSTK PULA 0:4
08.12. 17:00 Duga Resa
STK AQUAESTIL Duga Resa - STK VODOVOD Osijek 4:1
08.12. 11:00 Zagreb
STK DR.ČASL Zagreb - STK BJELOVAR 4:1
08.12. 17:00 Varaždin
STK VARAŽDIN - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0
08.12. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK MLADOST Petrinja  4:1
10.KOLO
19.01. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0
19.01. 17:00 Varaždin
STK VARAŽDIN - STK VODOVOD Osijek 4:2
19.01. 11:00 Zagreb
HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK BJELOVAR 4:1
19.01. 17:00 Duga Resa
STK AQUAESTIL Duga Resa - STK TIS Zagreb 3:4
19.01. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK MLADOST Petrinja
4:3
11.KOLO
31.01. 13:30 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK VODOVOD Osijek 4:0
26.01. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK MLADOST Petrinja 4:0
26.01. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK VARAŽDIN 1:4
26.01. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - ŽSTK PULA 2:4
26.01. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - HASTK MLADOST ISKON Zagreb 1:4
12.KOLO
02.02. 17:00 Varaždin
STK VARAŽDIN - STK AQUAESTIL Duga Resa 4:1
31.01. 16:30 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK VODOVOD Osijek 4:3
02.02. 11:00 Zagreb
STK TIS Zagreb
- STK DR.ČASL Zagreb
0:4
02.02. 17:00 Pula
ŽSTK PULA - STK BJELOVAR 2:4
02.02. 17:00 Petrinja
STK MLADOST Petrinja - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0
13.KOLO
20.02.   Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - STK DR.ČASL Zagreb 3:4
16.02. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK MLADOST Petrinja 3:4
16.02. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - ŽSTK PULA 4:1
16.02. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK BJELOVAR 0:4
16.02. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - HASTK MLADOST ISKON Zagreb 0:4
14.KOLO
09.03. 17:00 Pula ŽSTK PULA - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0
15.03. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK TIS Zagreb 0:4
15.03. 17:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK AQUAESTIL Duga Resa 4:0
17.03. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK VARAŽDIN 4:2
09.03. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK VODOVOD Osijek 2:4
15.KOLO
16.03. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - STK MLADOST Petrinja 2:4
16.03. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - ŽSTK PULA 4:0
16.03. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN - HASTK MLADOST ISKON Zagreb 0:4
16.03. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0
16.03. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK BJELOVAR 4:1
16.KOLO
30.03. 17:00 Zagreb STK TIS Zagreb - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:0
30.03. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK VODOVOD Osijek 4:1
30.03. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK VARAŽDIN 4:3
30.03. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST ISKON Zagreb - STK DR.ČASL Zagreb 4:3
30.03. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK AQUAESTIL Duga Resa 4:1
17.KOLO
03.04. 15:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb - STK MLADOST Petrinja  4:1
03.04. 18:00 Pula ŽSTK PULA - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4
03.04. 18:00 Zagreb STK TIS Zagreb - STK VODOVOD Osijek  3:4
03.04. 18:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa - HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci  4:0
03.04. 18:00 Varaždin STK VARAŽDIN - STK BJELOVAR  4:1
18.KOLO
06.04. 17:00 Pula ŽSTK PULA - STK TIS Zagreb  4:2
06.04. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK AQUAESTIL Duga Resa  4:2
07.04. 11:00 Bjelovar STK BJELOVAR - STK DR.ČASL Zagreb  0:4
06.04. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci - STK VARAŽDIN  0:4
06.04. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - HASTK MLADOST ISKON Zagreb  0:4