1.HL muški istok

PROPOZICIJE  
PODACI O KLUBOVIMA   pogled
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA      
pogled
LJESTVICA pogled
POJEDINAČNI SKOROVI IGRAČA pogled
SKOROVI PAROVA pogled
 
1.KOLO
29.09. 17:00 Beli Manastir STK BELI MANASTIR B.Manastir  - STK VUKOVAR 91 Vukovar 2:4
29.09. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0:4
29.09. 17:00 Čakovec STK MSTC ČAKOVEC Čakovec - STK MIHOVLJAN Mihovljan 3:4
29.09. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - STK MLADOST Petrinja 4:0
29.09. 17:00 Sračinec STK SRAČINEC - STK PODRAVKA Koprivnica 2:4
2.KOLO
06.10. 11:00 Beli Manastir STK BELI MANASTIR B.Manastir   STK PODRAVKA Koprivnica 3:4
06.10. 11:00 Vukovar
STK VUKOVAR 91 Vukovar   STK SRAČINEC 4:1
06.10. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK MLADOST Petrinja 4:0
06.10. 11:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 4:3
 
06.10. 17:00 Beli Manastir STK BELI MANASTIR B.Manastir   STK SRAČINEC 4:1
06.10. 17:00 Vukovar STK VUKOVAR 91 Vukovar   STK PODRAVKA Koprivnica 1:4
06.10. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 0:4
06.10. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK MLADOST Petrinja 4:0
3.KOLO
20.10. 11:00 Sračinec STK SRAČINEC   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 3:4
20.10. 11:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK STARR Varaždin 4:0
20.10. 11:00 Čakovec STK MSTC ČAKOVEC Čakovec   STK VUKOVAR 91 Vukovar 4:2
20.10. 11:00 Mihovljan
STK MIHOVLJAN Mihovljan   STK BELI MANASTIR B.Manastir 3:4
 
20.10. 17:00 Sračinec STK SRAČINEC   STK STARR Varaždin 3:4
20.10. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 3:4
20.10. 17:00 Čakovec STK MSTC ČAKOVEC Čakovec   STK BELI MANASTIR B.Manastir 3:4
20.10. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN Mihovljan   STK VUKOVAR 91 Vukovar 4:2
4.KOLO
03.11. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK MIHOVLJAN Mihovljan 3:4
03.11. 11:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK MSTC ČAKOVEC Čakovec 4:0
03.11. 11:00 Slavonski Brod
STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK PODRAVKA Koprivnica 1:4
03.11. 11:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK SRAČINEC 2:4
 
03.11. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK MSTC ČAKOVEC Čakovec 3:4
03.11. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK MIHOVLJAN Mihovljan 4:1
03.11. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK SRAČINEC 4:0
4:003.11. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK PODRAVKA Koprivnica 0:4
5.KOLO
24.11. 11:00 Čakovec STK MSTC ČAKOVEC Čakovec   STK MLADOST Petrinja 4:1
24.11. 11:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN Mihovljan   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 4:2
24.11. 11:00 Beli Manastir STK BELI MANASTIR B.Manastir   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 1:4
24.11. 11:00 Vukovar STK VUKOVAR 91 Vukovar   STK STARR Varaždin 4:0
 
24.11. 17:00 Čakovec STK MSTC ČAKOVEC Čakovec   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 1:4
24.11. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN Mihovljan   STK MLADOST Petrinja 4:1
24.11. 17:00 Beli Manastir STK BELI MANASTIR B.Manastir   STK STARR Varaždin 4:1
24.11. 17:00 Vukovar
STK VUKOVAR 91 Vukovar   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 1:4
6.KOLO
01.12. 11:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK VUKOVAR 91 Vukovar 4:2
01.12. 11:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK BELI MANASTIR B.Manastir 0:4
01.12. 11:00 Sračinec
STK SRAČINEC   STK MIHOVLJAN Mihovljan 1:4
01.12. 11:00 Koprivnica
STK PODRAVKA Koprivnica   STK MSTC ČAKOVEC Čakovec 4:2
 
01.12. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK BELI MANASTIR B.Manastir 4:1
01.12. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK VUKOVAR 91 Vukovar 0:4
01.12. 17:00 Sračinec STK SRAČINEC   STK MSTC ČAKOVEC Čakovec 4:2
01.12. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK MIHOVLJAN Mihovljan 4:1
7.KOLO
02.02. 17:00 Mihovljan
STK MIHOVLJAN Mihovljan   STK MSTC ČAKOVEC Čakovec 4:1
02.02. 17:00 Vukovar
STK VUKOVAR 91 Vukovar   STK BELI MANASTIR B.Manastir 4:3
02.02. 17:00 Varaždin
STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK STARR Varaždin 4:0
02.02. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 2:4
02.02. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK SRAČINEC 4:0
8.KOLO
23.02. 11:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK BELI MANASTIR B.Manastir 4:1
23.02. 11:00 Sračinec
STK SRAČINEC   STK VUKOVAR 91 Vukovar 4:2
16.02. 11:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK STARR Varaždin 4:1
16.02. 11:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 1:4
 
23.02. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK VUKOVAR 91 Vukovar 4:1
23.02. 17:00 Sračinec STK SRAČINEC   STK BELI MANASTIR B.Manastir 1:4
16.02. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0:4
16.02. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK STARR Varaždin 4:1
9.KOLO
09.03. 11:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK SRAČINEC 4:0
09.03. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK PODRAVKA Koprivnica 0:4
09.03. 11:00 Beli Manastir STK BELI MANASTIR B.Manastir   STK MIHOVLJAN Mihovljan 4:1
09.03. 11:00 Vukovar STK VUKOVAR 91 Vukovar   STK MSTC ČAKOVEC Čakovec 4:0
 
09.03. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK PODRAVKA Koprivnica 1:4
09.03. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK SRAČINEC 4:3
09.03. 17:00 Beli Manastir STK BELI MANASTIR B.Manastir   STK MSTC ČAKOVEC Čakovec 2:4
09.03. 17:00 Vukovar STK VUKOVAR 91 Vukovar   STK MIHOVLJAN Mihovljan 4:2
10.KOLO
16.03. 11:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN Mihovljan   STK STARR Varaždin 2:4
16.03. 11:00 Čakovec
STK MSTC ČAKOVEC Čakovec   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 1:4
16.03. 11:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 4:1
16.03. 11:00 Sračinec STK SRAČINEC   STK MLADOST Petrinja 3:4
 
16.03. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN Mihovljan   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0:4
16.03. 17:00 Čakovec STK MSTC ČAKOVEC Čakovec   STK STARR Varaždin 4:2
16.03. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK MLADOST Petrinja 4:1
16.03. 17:00 Sračinec STK SRAČINEC   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 4:3
11.KOLO
30.03. 11:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK MSTC ČAKOVEC Čakovec 4:2
30.03. 11:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK MIHOVLJAN Mihovljan 4:0
30.03. 11:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK BELI MANASTIR B.Manastir 4:3
30.03. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK VUKOVAR 91 Vukovar 4:3
 
30.03. 17:00 Petrinja
STK MLADOST Petrinja   STK MIHOVLJAN Mihovljan  4:2
30.03. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK MSTC ČAKOVEC Čakovec  4:1
30.03. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK VUKOVAR 91 Vukovar  4:2
30.03. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK BELI MANASTIR B.Manastir  4:3
12.KOLO
06.04. 11:00 Beli Manastir STK BELI MANASTIR B.Manastir   STK MLADOST Petrinja  3:4
06.04. 11:00 Vukovar
STK VUKOVAR 91 Vukovar   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod  4:2
06.04. 11:00 Čakovec STK MSTC ČAKOVEC Čakovec   STK PODRAVKA Koprivnica  2:4
06.04. 11:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN Mihovljan   STK SRAČINEC  0:4
 
06.04. 17:00 Beli Manastir STK BELI MANASTIR B.Manastir   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod  3:4
06.04. 17:00 Vukovar STK VUKOVAR 91 Vukovar   STK MLADOST Petrinja  2:4
06.04. 17:00 Čakovec STK MSTC ČAKOVEC Čakovec   STK SRAČINEC  4:1
06.04. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN Mihovljan   STK PODRAVKA Koprivnica  0:4