1.HL žene istok

PROPOZICIJE  
PODACI O KLUBOVIMA   pogled
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA      
pogled
LJESTVICA pogled
POJEDINAČNI SKOROVI IGRAČA pogled
SKOROVI PAROVA pogled
 
1.KOLO
29.09. 17:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC - STK MIHOVLJAN 4:0
29.09.. 17:00 Žabnik STK MGK DRAVA Žabnik - STK HODOŠAN 1:4
29.09. 17:00 Slavonski Brod STK MARSONIA Slavonski Brod
- STK DORA Našice 0:4
29.09. 17:00 Bjelovar
STK BJELOVAR II
- STK KOPRIVNICA
4:1
2.KOLO
06.10. 11:00 Bjelovar STK BJELOVAR II   STK DORA Našice 2:4
06.10. 11:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA   STK MARSONIA Slavonski Brod 2:4
06.10. 11:00 Mošćenica STK MOŠĆENICA
  STK MGK DRAVA Žabnik 1:4
 
06.10. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR II   STK MARSONIA Slavonski Brod 2:4
06.10. 17:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA   STK DORA Našice 0:4
06.10. 17:00 Mošćenica STK MOŠĆENICA   STK HODOŠAN 4:3
3.KOLO
20.10. 11:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC   STK HODOŠAN 1:4
20.10. 11:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK MGK DRAVA Žabnik 2:4
20.10. 11:00 Slavonski Brod STK MARSONIA Slavonski Brod   STK MOŠĆENICA 4:3
 
20.10. 17:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC   STK MGK DRAVA Žabnik 4:3
20.10. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK HODOŠAN 2:4
20.10. 17:00 Našice
STK DORA Našice   STK MOŠĆENICA 4:1
4.KOLO
03.11. 11:00 Bjelovar STK BJELOVAR II   STK MIHOVLJAN 4:2
03.11. 11:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA   STK ŠENKOVEC 1:4
03.11. 11:00 Žabnik STK MGK DRAVA Žabnik   STK DORA Našice 4:2
03.11. 11:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK MARSONIA Slavonski Brod 4:0
 
03.11. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR II   STK ŠENKOVEC 0:4
03.11. 17:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA   STK MIHOVLJAN 1:4
03.11. 17:00 Žabnik STK MGK DRAVA Žabnik   STK MARSONIA Slavonski Brod 4:0
03.11. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK DORA Našice 0:4
5.KOLO
24.11. 11:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC   STK DORA Našice 4:1
24.11. 11:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK MARSONIA Slavonski Brod 4:2
24.11. 11:00 Bjelovar STK BJELOVAR II   STK MOŠĆENICA 4:2
 
24.11. 17:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC   STK MARSONIA Slavonski Brod 4:0
24.11. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK DORA Našice 2:4
24.11. 17:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA   STK MOŠĆENICA 4:2
6.KOLO
01.12. 11:00 Mošćenica STK MOŠĆENICA   STK ŠENKOVEC 1:4
01.12. 11:00 Žabnik STK MGK DRAVA Žabnik   STK KOPRIVNICA 4:0
01.12. 11:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK BJELOVAR II 4:0
 
01.12. 17:00 Mošćenica STK MOŠĆENICA   STK MIHOVLJAN 4:2
01.12. 17:00 Žabnik STK MGK DRAVA Žabnik   STK BJELOVAR II 4:1
01.12. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK KOPRIVNICA 4:1
7.KOLO
02.02. 17:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA - STK BJELOVAR II 4:2
02.02. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN - STK ŠENKOVEC 1:4
02.02. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN - STK MGK DRAVA Žabnik 4:0
09.02. 17:00 Našice STK DORA Našice - STK MARSONIA Slavonski Brod 4:0
8.KOLO
16.02. 11:00 Našice STK DORA Našice - STK BJELOVAR II 4:1
16.02. 11:00 Slavonski Brod STK MARSONIA Slavonski Brod - STK KOPRIVNICA 0:4
16.02. 11:00 Žabnik STK MGK DRAVA Žabnik - STK MOŠĆENICA 4:1
 
16.02. 17:00 Slavonski Brod STK MARSONIA Slavonski Brod - STK BJELOVAR II 0:4
16.02. 17:00 Našice STK DORA Našice - STK KOPRIVNICA 4:0
16.02. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN - STK MOŠĆENICA 4:1
9.KOLO
09.03. 11:00 Mošćenica STK MOŠĆENICA - STK MARSONIA Slavonski Brod 4:0
09.03. 11:00 Hodošan STK HODOŠAN - STK ŠENKOVEC 4:2
09.03. 11:00 Žabnik STK MGK DRAVA Žabnik - STK MIHOVLJAN 4:2
 
09.03. 17:00 Mošćenica STK MOŠĆENICA - STK DORA Našice 0:4
09.03. 17:00 Žabnik STK MGK DRAVA Žabnik - STK ŠENKOVEC 0:4
09.03. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN - STK MIHOVLJAN 4:1
10.KOLO
16.03. 11:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN - STK BJELOVAR II 1:4
16.03. 11:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC - STK KOPRIVNICA 4:0
16.03. 11:00 Našice STK DORA Našice - STK MGK DRAVA Žabnik 3:4
16.03. 11:00 Slavonski Brod STK MARSONIA Slavonski Brod - STK HODOŠAN 0:4
 
16.03. 17:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC - STK BJELOVAR II 4:1
16.03. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN - STK KOPRIVNICA 4:1
16.03. 17:00 Slavonski Brod STK MARSONIA Slavonski Brod - STK MGK DRAVA Žabnik 0:4
16.03. 17:00 Našice STK DORA Našice - STK HODOŠAN 3:4
11.KOLO
30.03. 11:00 Našice STK DORA Našice - STK ŠENKOVEC  0:4
30.03. 11:00 Slavonski Brod STK MARSONIA Slavonski Brod - STK MIHOVLJAN  0:4
30.03. 11:00 Mošćenica STK MOŠĆENICA - STK BJELOVAR II  2:4
 
30.03. 17:00 Slavonski Brod STK MARSONIA Slavonski Brod - STK ŠENKOVEC  0:4
30.03. 17:00 Našice STK DORA Našice - STK MIHOVLJAN  4:1
30.03. 17:00 Mošćenica STK MOŠĆENICA - STK KOPRIVNICA  4:1
12.KOLO
06.04. 11:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA - STK MGK DRAVA Žabnik  1:4
06.04. 11:00 Bjelovar STK BJELOVAR II - STK HODOŠAN  1:4
06.04. 11:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC - STK MOŠĆENICA  4:1
 
06.04. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR II - STK MGK DRAVA Žabnik  2:4
06.04. 17:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA - STK HODOŠAN  3:4
06.04. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN - STK MOŠĆENICA  4:3