Superliga muški

PROPOZICIJE NATJECANJA preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA   preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - proljeće 2015/16
preuzmi
LJESTVICA preuzmi
POJEDINAČNI SKOROVI IGRAČA preuzmi
SKOROVI PAROVA preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU SUSRETA pdf  xls
MOMČAD DR.ČASLA JE ODUSTALA OD NATJECANJA U SUPERLIGI ZA MUŠKARCE.  
DOIGRAVANJE
FINALE
11.05. 18:00   Zagreb  GSTK Zagreb    STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   4:1
15.05. 17:00   Dubrovnik  STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik    GSTK Zagreb    1:4 
POLUZAVRŠNICA
27.04. 18:00  Split STK SPLIT   STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 0:4 
27.04. 18:00 Zagreb GSTK Zagreb   STK STARR Varaždin  4:3 
             
30.04. 17:00  Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   STK SPLIT 4:0 
30.04. 18:30 Varaždin STK STARR Varaždin    GSTK Zagreb 2:4 
             
 1.KOLO
04.10. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK DONAT Zadar 4:1
03.10. 17:00 Pula STK PULA - STK STARR Varaždin 
1:4
07.10. 16:00 Split
STK SPLIT - GSTK Zagreb 2:4
03.10. 
17:00   Rijeka
STK SRDOČI Rijeka - STK PODRAVKA Koprivnica 4:2
2.KOLO
10.10. 15:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK DONAT Zadar
4:0
10.10. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb - STK SRDOČI Rijeka
4:1
22.10. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin
- STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 4:3
10.10. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK PULA 2:4
3.KOLO
17.10. 17:00 Pula STK PULA
  STK DONAT Zadar 4:0
17.10. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 0:4
17.10. 17:00 Split STK SPLIT   STK STARR Varaždin 0:4
17.10. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   GSTK Zagreb 1:4
4.KOLO
24.10. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar   GSTK Zagreb  0:4
24.10. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK SRDOČI Rijeka  4:0
24.10. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK SPLIT  4:2
24.10. 17:00 Pula STK PULA   STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik  0:4
5.KOLO
28.10. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   STK DONAT Zadar 4:0
31.10. 17:00 Split STK SPLIT   STK PULA 4:1
31.10. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka   STK VODOVOD Osijek 3:4
31.10. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK STARR Varaždin 1:4
6.KOLO
07.11. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   GSTK Zagreb  4:1 
07.11. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK PODRAVKA Koprivnica  4:3 
07.11. 17:00 Pula STK PULA   STK SRDOČI Rijeka 4:2
07.11. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   STK SPLIT 4:0
7.KOLO
14.11. 17:00 Split STK SPLIT   STK DONAT Zadar 4:0
14.11. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka   STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 0:4
14.11. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK PULA 3:4
05.11. 16:00 Zagreb GSTK Zagreb   STK VODOVOD Osijek 4:0
8.KOLO
28.11. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar   STK STARR Varaždin 1:4 
28.11. 17:00 Pula STK PULA   GSTK Zagreb 1:4 
28.11. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   STK PODRAVKA Koprivnica 4:1 
28.11. 17:00 Split STK SPLIT   STK SRDOČI Rijeka 4:1 
9.KOLO
05.12. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka   STK DONAT Zadar 4:1
05.12. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK SPLIT 1:4
05.12. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb   STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 2:4
05.12. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK VODOVOD Osijek 4:1
 10.KOLO
06.02. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar   STK VODOVOD Osijek 0:4
06.02. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK PULA 4:1
06.02. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb    STK SPLIT 4:0
06.02. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK SRDOČI Rijeka4 4:2
   11.KOLO
13.02. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar   STK PODRAVKA Koprivnica 1:4 
02.02. 18:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka   GSTK Zagreb  0:4 
13.02. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   STK STARR Varaždin 4:2 
13.02. 17:00 Pula STK PULA   STK VODOVOD Osijek 4:0 
12.KOLO
20.02. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar   STK PULA 0:4 
20.02. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   STK VODOVOD Osijek 4:0 
20.02. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK SPLIT 4:1 
20.02. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb    STK PODRAVKA Koprivnica 3:4 
13.KOLO 
27.02. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb    STK DONAT Zadar 4:0 
27.02. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka   STK STARR Varaždin 1:4 
27.02. 17:00 Split STK SPLIT   STK VODOVOD Osijek 4:3 
27.02. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   STK PULA 4:0 
14.KOLO
12.03. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar   STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 0:4 
12.03. 17:00 Pula STK PULA   STK SPLIT 1:4 
12.03. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK SRDOČI Rijeka 4:0 
12.03. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK PODRAVKA Koprivnica 4:1 
15.KOLO 
26.03. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb    STK STARR Varaždin 1:4 
26.03. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK VODOVOD Osijek 2:4 
26.03. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka   STK PULA 0:4 
26.03. 17:00 Split STK SPLIT   STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 1:4 
16.KOLO
02.04. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar   STK SPLIT 0:4 
20.02. 11:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   STK SRDOČI Rijeka 4:0 
02.04. 17:00 Pula STK PULA   STK PODRAVKA Koprivnica 4:0 
02.04. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   GSTK Zagreb  4:3 
17.KOLO 
16.04. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin   STK DONAT Zadar 4:0 
16.04. 11:00 Zagreb GSTK Zagreb    STK PULA 4:3 
16.04. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica   STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik 0:4 
16.04. 17:00 Rijeka STK SRDOČI Rijeka   STK SPLIT 0:4 
18.KOLO
23.04. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar   STK SRDOČI Rijeka 1:4 
23.04. 17:00 Split STK SPLIT   STK PODRAVKA Koprivnica 4:0 
23.04. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARIN.  Dubrovnik   GSTK Zagreb  4:0 
23.04. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK STARR Varaždin 1:4