Superliga žene

 
PROPOZICIJE preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - proljeće 2015/16 preuzmi
LJESTVICA preuzmi
SKOR IGRAČA preuzmi
SKOR PAROVA
preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU SUSRETA
pdf  xls
 
DOIGRAVANJE
FINALE
11.05. 16:00 Zagreb  STK TIS RITMO Zagreb    STK DR.ČASL Zagreb  1:4 
15.05. 11:00 Zagreb  STK DR.ČASL Zagreb    STK TIS RITMO Zagreb  4:0 
POLUFINALE
27.04. 17:00   Zagreb HASTK MLADOST Zagreb   STK DR.ČASL Zagreb 0:4 
27.04. 18:00  Varaždin STK VARAŽDIN   STK TIS RITMO Zagreb 1:4 
             
30.04. 11:00  Zagreb STK DR.ČASL Zagreb   HASTK MLADOST Zagreb 4:1
30.04. 17:00  Zagreb STK TIS RITMO Zagreb   STK VARAŽDIN 4:3 
             
1.KOLO
06.10. 17:30 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb   STK MLADOST Petrinja 4:0
03.10. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   ŽSTK PULA 1:4
03.10. 17:00 Duga Resa
STK AQUAESTIL Duga Resa   STK BJELOVAR 4:1
07.10. 18:00 Zagreb
HASTK MLADOST Zagreb   STK VARAŽDIN 4:1
2.KOLO
10.10. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR
  HASTK MLADOST Zagreb 2:4
10.10. 17:00 Pula ŽSTK PULA   STK AQUAESTIL Duga Resa
4:3
10.10. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK HODOŠAN 4:3
10.10. 11:00 Zagreb STK TIS RITMO Zagreb   STK DR.ČASL Zagreb 1:4
3.KOLO
17.10. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK TIS Zagreb 1:4
22.10. 17:00 Duga Resa
STK AQUAESTIL Duga Resa   STK MLADOST Petrinja 4:3
17.10. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST Zagreb   ŽSTK PULA 2:4
17.10. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN   STK BJELOVAR 4:2
4.KOLO
24.10. 17:00 Pula ŽSTK PULA   STK VARAŽDIN 2:4
24.10. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   HASTK MLADOST Zagreb 1:4
24.10. 11:00 Zagreb STK TIS Zagreb   STK AQUAESTIL Duga Resa 4:0
24.10. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb   STK HODOŠAN 4:0
5.KOLO
31.10. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa   STK DR.ČASL Zagreb 0:4
25.10. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST Zagreb   STK TIS Zagreb 4:2
31.10 14:00 Varaždin STK VARAŽDIN   STK MLADOST Petrinja 4:1
31.10 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR   ŽSTK PULA 2:4
6.KOLO
07.11. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK BJELOVAR  2:4 
07.11. 11:00 Zagreb STK TIS Zagreb   STK VARAŽDIN  4:2 
18.10. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb   HASTK MLADOST Zagreb  2:4 
07.11. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK AQUAESTIL Duga Resa 2:4
7.KOLO
14.11. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST Zagreb   STK HODOŠAN 4:1
21.10. 18:00 Varaždin STK VARAŽDIN   STK DR.ČASL Zagreb 3:4
14.11. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR   STK TIS Zagreb 1:4
14.11. 11:00 Pula ŽSTK PULA   STK MLADOST Petrinja 4:0
8.KOLO
28.11. 11:00 Zagreb STK TIS Zagreb   ŽSTK PULA 4:1 
28.11. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb   STK BJELOVAR 4:2 
28.11. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK VARAŽDIN 1:4 
28.11. 17:00 Duga Resa
STK AQUAESTIL Duga Resa   HASTK MLADOST Zagreb 1:4 
9.KOLO
05.12. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN   STK AQUAESTIL Duga Resa 4:3
05.12. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR   STK HODOŠAN 4:2
05.12. 17:00 Pula ŽSTK PULA   STK DR.ČASL Zagreb 0:4
05.12. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK TIS Zagreb 0:4
 10.KOLO 
06.02. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK DR.ČASL Zagreb 1:4
06.02. 17:00 Pula ŽSTK PULA   STK HODOŠAN 4:2
06.02. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR   STK AQUAESTIL Duga Resa 3:4
06.02. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN   HASTK MLADOST Zagreb 4:0
11.KOLO 
07.02. 16:00 Zagreb HASTK MLADOST Zagreb   STK BJELOVAR 2:4 
04.02. 19:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa   ŽSTK PULA 4:1 
13.02. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK MLADOST Petrinja 4:2 
13.02. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb   STK TIS Zagreb 4:0 
 12.KOLO 
20.02. 11:00 Zagreb STK TIS Zagreb   STK HODOŠAN  4:1 
20.02. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK AQUAESTIL Duga Resa 4:3
20.02. 17:00 Pula ŽSTK PULA   HASTK MLADOST Zagreb  1:4 
13.02. 11:00 Bjelovar STK BJELOVAR   STK VARAŽDIN  1:4 
 13.KOLO 
05.02. 16:00 Varaždin STK VARAŽDIN   ŽSTK PULA 4:1 
27.02. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST Zagreb   STK MLADOST Petrinja 4:2 
27.02. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa   STK TIS Zagreb 0:4 
21.02. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK DR.ČASL Zagreb 0:4 
 14.KOLO 
12.03. 11:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb   STK AQUAESTIL Duga Resa 4:1 
02.03. 18:00 Zagreb STK TIS Zagreb   HASTK MLADOST Zagreb 4:1 
12.03. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   STK VARAŽDIN 0:4 
12.03. 17:00 Pula ŽSTK PULA   STK BJELOVAR 2:4 
 15.KOLO 
26.03. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR   STK MLADOST Petrinja 4:1 
26.03. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN   STK TIS Zagreb 3:4 
17.02. 17:00 Zagreb HASTK MLADOST Zagreb   STK DR.ČASL Zagreb 0:4 
26.03. 17:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa   STK HODOŠAN 4:2 
 16.KOLO 
02.04. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   HASTK MLADOST Zagreb  0:4 
15.02. 17:00 Zagreb STK DR.ČASL Zagreb   STK VARAŽDIN 4:1
02.04. 11:00 Zagreb STK TIS Zagreb   STK BJELOVAR  4:0 
02.04. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja   ŽSTK PULA  1:4 
 17.KOLO 
16.04. 17:00 Pula ŽSTK PULA   STK TIS Zagreb 3:4 
05.04. 19:00 Bjelovar STK BJELOVAR   STK DR.ČASL Zagreb 0:4 
16.04. 17:00 Varaždin STK VARAŽDIN   STK HODOŠAN 4:2 
16.04. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST Zagreb   STK AQUAESTIL Duga Resa 4:2 
 18.KOLO 
13.04. 18:00 Duga Resa STK AQUAESTIL Duga Resa   STK VARAŽDIN 0:4 
23.04. 17:00 Hodošan STK HODOŠAN   STK BJELOVAR 4:3 
18.04. 19:00  Zagreb STK DR.ČASL Zagreb   ŽSTK PULA    4:0 
23.04. 11:00 Zagreb STK TIS Zagreb   STK MLADOST Petrinja 4:0