1.HL muški istok

PROPOZICIJE preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA   preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - proljeće 2015/16
preuzmi
LJESTVICA preuzmi
POJEDINAČNI SKOROVI IGRAČA preuzmi 
SKOROVI PAROVA preuzmi 
OBRAZAC ZA ODGODU SUSRETA pdf  xls
1.KOLO
10.10. 17:00 Slavonski Brod
STK GRANIČAR Slavonski Brod - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 1:4
10.10. 17:00 Osijek STK OLIMPIJA Osijek
- STK VODOVOD 2 Osijek
0:4w.o.
10.10. 17:00 Kutina STK KUTINA - STK MLADOST Petrinja  2:4
10.10. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin
2:4
10.10. 17:00 Čakovec STK MSTC Čakovec - STK PUTJANJE Čakovec 1:4
2.KOLO
17.10. 11:00 Čakovec STK MSTC Čakovec   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 2:4
17.10. 11:00 Čakovec STK PUTJANE Čakovec   STK GRANIČAR Slavonski Brod 1:4
17.10. 11:00 Kutina STK KUTINA
  STK VODOVOD 2 Osijek 2:4
17.10. 11:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja 
  STK OLIMPIJA Osijek 4:2
17.10. 17:00 Čakovec STK MSTC Čakovec   STK GRANIČAR Slavonski Brod 2:4
17.10. 17:00 Čakovec STK PUTJANE Čakovec   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 2:4
17.10. 17:00 Kutina STK KUTINA   STK OLIMPIJA Osijek 1:4
17.10. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja 
  STK VODOVOD 2 Osijek 4:2
 3.KOLO
31.10. 11:00 Slavonski Brod STK GRANIČAR Slavonski Brod   STK MLADOST Petrinja 
2:4
31.10. 11:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK KUTINA 4:0
31.10. 11:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK PUTJANE Čakovec 2:4
31.10. 11:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK MSTC Čakovec 4:0
31.10. 17:00 Slavonski Brod STK GRANIČAR Slavonski Brod   STK KUTINA 4:0
31.10. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK MLADOST Petrinja 
3:4
31.10. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK MSTC Čakovec 4:1
31.10. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK PUTJANE Čakovec 4:0
4.KOLO
07.11. 11:00 Kutina STK KUTINA   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin  0:4 
07.11. 11:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja    STK MIHOVLJAN  4:0 
07.11. 11:00 Osijek STK OLIMPIJA Osijek   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod  2:4 
07.11. 11:00 Osijek STK VODOVOD 2 Osijek   STK GRANIČAR Slavonski Brod  1:4 
07.11. 17:00 Kutina STK KUTINA   STK MIHOVLJAN  0:4 
07.11. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja    STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin  0:4 
07.11. 17:00 Osijek STK OLIMPIJA Osijek   STK GRANIČAR Slavonski Brod  3:4 
07.11. 17:00 Osijek STK VODOVOD 2 Osijek   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 2:4
 5.KOLO
28.11. 11:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK VODOVOD 2 Osijek 3:4 
28.11. 11:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK OLIMPIJA Osijek 4:0 
28.11. 11:00 Čakovec STK MSTC Čakovec   STK MLADOST Petrinja  1:4 
28.11. 11:00 Čakovec STK PUTJANE Čakovec   STK KUTINA 4:0 
28.11. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK OLIMPIJA Osijek 4:1
28.11. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin   STK VODOVOD 2 Osijek  4:0 
28.11. 17:00 Čakovec STK MSTC Čakovec   STK KUTINA 4:1
28.11. 17:00 Čakovec STK PUTJANE Čakovec   STK MLADOST Petrinja   3:4 
 6.KOLO
05.12. 11:00 Osijek STK OLIMPIJA Osijek   STK PUTJANE Čakovec 4:1
05.12. 11:00 Osijek STK VODOVOD 2 Osijek   STK MSTC Čakovec 4:0
05.12. 11:00 Slavonski Brod STK GRANIČAR Slavonski Brod   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0:4
05.12. 11:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK MIHOVLJAN 4:1
05.12. 17:00 Osijek STK OLIMPIJA Osijek   STK MSTC Čakovec 4:1
05.12. 17:00 Osijek STK VODOVOD 2 Osijek   STK PUTJANE Čakovec 4:2
05.12. 17:00 Slavonski Brod STK GRANIČAR Slavonski Brod   STK MIHOVLJAN 4:0
05.12. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 2:4
 7.KOLO
13.02. 
17:00 
Varaždin  STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 
  STK MIHOVLJAN 
4:0 
13.02. 
17:00 
Čakovec   STK PUTJANE Čakovec 
  STK MSTC Čakovec 
4:1 
13.02. 17:00 
Petrinja  STK MLADOST Petrinja   
  STK KUTINA 
4:0 
13.02. 
17:00 
Osijek  STK VODOVOD 2 Osijek 
  STK OLIMPIJA Osijek 
4:3 
13.02. 
17:00 
Slavonski Brod  STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 
  STK GRANIČAR Slavonski Brod 
4:1 
 8.KOLO
20.02. 
11:00 
Slavonski Brod  STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 
  STK MSTC Čakovec 
 4:0 
20.02. 
11:00 
Slavonski Brod  STK GRANIČAR Slavonski Brod 
  STK PUTJANE Čakovec 
4:1
20.02. 
11:00 
Osijek  STK VODOVOD 2 Osijek 
  STK KUTINA 
 4:1 
20.02. 
11:00 
Osijek  STK OLIMPIJA Osijek 
  STK MLADOST Petrinja   
4:2
20.02. 
17:00 
Slavonski Brod  STK GRANIČAR Slavonski Brod 
  STK MSTC Čakovec 
 4:0 
20.02. 
17:00 
Slavonski Brod  STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 
  STK PUTJANE Čakovec 
 4:2 
20.02. 
17:00 
Osijek  STK OLIMPIJA Osijek 
  STK KUTINA 
 3:4 
20.02. 
17:00 
Osijek  STK VODOVOD 2 Osijek 
  STK MLADOST Petrinja   
 1:4 
 9.KOLO
05.03. 
11:00 
Petrinja   STK MLADOST Petrinja   
  STK GRANIČAR Slavonski Brod 
4:3 
05.03. 
11:00 
Kutina   STK KUTINA 
  STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 
0:4 
05.03. 
11:00 
Čakovec   STK PUTJANE Čakovec 
  STK MIHOVLJAN 
4:2 
05.03. 
11:00 
Čakovec   STK MSTC Čakovec 
  STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 
0:4 
05.03. 
17:00 
Kutina   STK KUTINA 
  STK GRANIČAR Slavonski Brod 
1:4 
05.03. 
17:00 
Petrinja   STK MLADOST Petrinja   
  STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 
4:3 
05.03. 
17:00 
Čakovec   STK MSTC Čakovec 
  STK MIHOVLJAN 
2:4 
05.03. 
17:00 
Čakovec   STK PUTJANE Čakovec 
  STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 
2:4 
 10.KOLO
12.03. 
11:00 
Varaždin   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 
  STK KUTINA 
4:0 
12.03. 
11:00 
Mihovljan   STK MIHOVLJAN 
  STK MLADOST Petrinja   
3:4 
12.03. 
11:00 
Slavonski Brod  STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 
  STK OLIMPIJA Osijek 
4:3 
12.03. 
11:00 
Slavonski Brod  STK GRANIČAR Slavonski Brod 
  STK VODOVOD 2 Osijek 
4:2 
12.03. 
17:00 
Mihovljan   STK MIHOVLJAN 
  STK KUTINA 
4:0 
12.03. 
17:00 
Varaždin   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 
  STK MLADOST Petrinja   
4:0 
12.03. 
17:00 
Slavonski Brod   STK GRANIČAR Slavonski Brod 
  STK OLIMPIJA Osijek 
4:3 
12.03. 
17:00 
Slavonski Brod   STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 
  STK VODOVOD 2 Osijek 
4:1
 11.KOLO
02.04. 
11:00 
Osijek  STK VODOVOD 2 Osijek 
  STK MIHOVLJAN 
4:1 
02.04. 
11:00 
Osijek  STK OLIMPIJA Osijek 
  STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 
0:4 
02.04. 
11:00 
Petrinja   STK MLADOST Petrinja   
  STK MSTC Čakovec 
4:0 
02.04. 
11:00 
Kutina   STK KUTINA 
  STK PUTJANE Čakovec 
0:4 
02.04. 
17:00 
Osijek  STK OLIMPIJA Osijek 
  STK MIHOVLJAN 
4:2 
02.04. 
17:00 
Osijek  STK VODOVOD 2 Osijek 
  STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 
0:4 
02.04. 
17:00 
Kutina  STK KUTINA 
  STK MSTC Čakovec 
3:4 
02.04. 
17:00 
Petrinja   STK MLADOST Petrinja   
  STK PUTJANE Čakovec 
4:3 
12.KOLO 
16.04. 
11:00 
Čakovec  STK PUTJANE Čakovec 
  STK OLIMPIJA Osijek    3:4  
16.04. 
11:00 
Čakovec   STK MSTC Čakovec 
  STK VODOVOD 2 Osijek 
1:4 
16.04. 
11:00 
Varaždin   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 
  STK GRANIČAR Slavonski Brod 
4:0 
16.04. 
11:00 
Mihovljan   STK MIHOVLJAN 
  STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 
2:4 
16.04. 
17:00 
Čakovec   STK MSTC Čakovec 
  STK OLIMPIJA Osijek 
3:4 
16.04. 
17:00 
Čakovec   STK PUTJANE Čakovec 
  STK VODOVOD 2 Osijek 
1:4 
16.04. 
17:00 
Mihovljan  STK MIHOVLJAN 
  STK GRANIČAR Slavonski Brod 
4:1 
16.04. 
17:00 
Varaždin   STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 
  STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 
4:0