1.HL žene istok

PROPOZICIJE preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA   preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA   - proljeće 2015/16
preuzmi
LJESTVICA preuzmi
POJEDINAČNI SKOROVI IGRAČICA preuzmi
SKOROVI PAROVA preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU SUSRETA pdf  xls
 
1.KOLO
10.10. 17:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC - STK MIHOVLJAN
2:4
10.10. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR 2   STK KOPRIVNICA 4:0
10.10. 17:00 Požega STK POŽEGA   STK DARUVAR
4:1
10.10. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek
- HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci
1:4
2.KOLO
17.10. 11:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC   STK DARUVAR 4:0
17.10. 11:00 Bjelovar STK BJELOVAR 2   HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 1:4
17.10. 11:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA   STK VODOVOD Osijek 1:4
17.10. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK DARUVAR 4:0
17.10. 17:00 Bjelovar STK BJELOVAR 2   STK VODOVOD Osijek 4:2
17.10. 17:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA   HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 1:4
 3.KOLO
31.10. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK POŽEGA 4:2
31.10.. 11:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC   STK KOPRIVNICA 4:0
31.10. 11:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK BJELOVAR 2 4:0
31.10. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci   STK POŽEGA 4:1
31.10. 17:00 Šenkovec STK ŠENKOVEC   STK BJELOVAR 2 4:0
31.10. 17:00 Mihovljan STK MIHOVLJAN   STK KOPRIVNICA 4:0
 4.KOLO
07.11. 11:00 Bjelovar STK BJELOVAR 2   STK DARUVAR  4:1 
07.11. 11:00 Požega STK POŽEGA   STK ŠENKOVEC 0:4
07.11. 17:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA   STK DARUVAR  4:0 
07.11. 17:00 Požega STK POŽEGA   STK MIHOVLJAN 1:4
 5.KOLO
28.11. 11:00 Daruvar STK DARUVAR   STK VODOVOD Osijek 0:4 
28.11. 11:00 Bjelovar STK BJELOVAR 2   STK POŽEGA 1:4 
28.11. 17:00 Daruvar STK DARUVAR   HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 1:4 
28.11. 17:00 Koprivnica STK KOPRIVNICA   STK POŽEGA 3:4 
 6.KOLO
05.12. 11:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK MIHOVLJAN 1:4
05.12. 11:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci   STK ŠENKOVEC 4:2
05.12. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK ŠENKOVEC 3:4
05.12. 17:00 Vinkovci HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci   STK MIHOVLJAN 2:4
7.KOLO
13.02.  17:00  Mihovljan  STK MIHOVLJAN   STK ŠENKOVEC  4:2 
13.02.   17:00  Koprivnica  STK KOPRIVNICA   STK BJELOVAR 2 3:4 
13.02.   17:00  Daruvar  STK DARUVAR   STK POŽEGA 0:4 
13.02.   17:00  Vinkovci  HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci   STK VODOVOD Osijek 4:1 
 8.KOLO
20.02.  11:00  Daruvar   STK DARUVAR   STK ŠENKOVEC   0:4 
20.02.   11:00  Vinkovci   HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci   STK BJELOVAR 2  4:1 
20.02.   11:00  Osijek  STK VODOVOD Osijek   STK KOPRIVNICA  4:1 
20.02.   17:00  Daruvar   STK DARUVAR   STK MIHOVLJAN  0:4 
20.02.   17:00  Osijek  STK VODOVOD Osijek   STK BJELOVAR 2 4:0
20.02.   17:00  Vinkovci   HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci   STK KOPRIVNICA  4:1 
9.KOLO
05.03.  11:00  Požega   STK POŽEGA   STK VODOVOD Osijek 3:4 
05.03.   11:00  Koprivnica   STK KOPRIVNICA   STK ŠENKOVEC  1:4 
05.03.   11:00  Bjelovar  STK BJELOVAR 2   STK MIHOVLJAN 0:4 
05.03.   17:00  Požega   STK POŽEGA   HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 1:4 
05.03.   17:00  Bjelovar   STK BJELOVAR 2   STK ŠENKOVEC  0:4 
05.03.   17:00  Koprivnica   STK KOPRIVNICA   STK MIHOVLJAN 0:4 
 10.KOLO
12.03.  11:00  Daruvar   STK DARUVAR   STK BJELOVAR 2 0:4 
12.03.   11:00  Šenkovec  STK ŠENKOVEC   STK POŽEGA 4:0 
12.03.   17:00  Daruvar   STK DARUVAR   STK KOPRIVNICA 1:4 
12.03.   17:00  Mihovljan  STK MIHOVLJAN   STK POŽEGA 4:0 
11.KOLO
02.04.  11:00  Osijek  STK VODOVOD Osijek   STK DARUVAR 4:0 
02.04.   11:00  Požega   STK POŽEGA   STK BJELOVAR 2 4:1 
02.04.   17:00  Vinkovci   HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci   STK DARUVAR 4:1 
02.04.   17:00  Požega  STK POŽEGA   STK KOPRIVNICA 4:1 
12.KOLO
16.04.  11:00  Mihovljan  STK MIHOVLJAN   STK VODOVOD Osijek 4:1 
16.04  11:00  Šenkovec  STK ŠENKOVEC   HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:1 
16.04  17:00  Šenkovec  STK ŠENKOVEC   STK VODOVOD Osijek 4:1
16.04  17:00  Mihovljan  STK MIHOVLJAN   HSTK LOKOMOTIVA Vinkovci 4:2