Vijesti

Roko Meter i Hana Arapović prvaci države kod mlađih kadeta!

Starr i grad Varaždin bili su domaćini i mlađekadetskog prvenstva države. Titule prvaka u pojedinačnom dijelu uzeli su Roko Meter (Mladost) i Hana Arapović (Dr. Časl). Meter je još uzeo i dvije bronce (par i ekipno), dok je zlato osvojila kombinacija Tomić/Vekić. Dotle, Arapović je sa Štrigom uzela i zlato u parovima. Vrlo neizvjesno bilo je u ekipnom dijelu mlađih kadeta, svi mečevi u razigravanju od 1. do 8. mjesta završili su u pet mečeva, a titulu prvaka odnio je Zabok. Kod cura ta titula otišla je u ruke Varaždina.

Luka Martinek i Leona Šantek juniorski prvaci Hrvatske!

U Varaždinu se igralo juniorsko prvenstvo Hrvatske u tri konkurencije (pojedinačno, parovi i ekipno). Prvenstvo se igralo u Gradskoj sportskoj dvorani Varaždin, a organizator je bio STK Starr. Novi državni prvaci su Luka Martinek (Dugo Selo) i Leona Šantek (Aquaestil). Martinek je uzeo i zlato u parovima, a ekipno je njegovo Dugo Selo uzelo broncu. Šantek je uz zlato u pojedinačnom dijelu osvojila srebro u parovima, te zlato u ekipnom dijelu.

Filip Čipin izborio nastup na Europskom prvenstvu

Filip Čipin peti je član hrvatske reprezentacije, koja će igrati na ekipnom Europskom prvenstvu u Luksemburgu (13. - 17. rujna 2017.).

Danas u Križevcima kreće završnica Hrvatskog kupa

U srijedu i četvrtak 24. i 25. svibnja, Križevac će biti domaćin završnici Hrvatskog kupa stolnotenisača. U polufinalu Final Foura sastaju se Zagreb i Split (16 sati), dok će poslastica dana biti repriza završnice prvenstva Hrvatske. S jedne strane aktualni prvak dubrovački Libertas Marinkolor, s druge viceprvak varaždinski Starr (19 sati).

Obavijest kandidatima za trenerski tečaj u Daruvaru

HSTS obavještava sve kandidate za trenerski tečaj (od 3. do 10. lipnja u Daruvarskim toplicama) koji misle biti smješteni u hotelskom smještaju neka rezervaciju hitno izvrše do 20.svibnja na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. s naznakom 'Tečaj za trenere stolnog tenisa'.

Gaćina i Kojić formu za SP bruse u 'Gradu mostova'

Svjetsko prvenstvo je pred vratima, a dvojica hrvatskih reprezentativaca, Andrej Gaćina i Tomislav Frane Kojić, formu bruse u Portugalu. Točnije, u Portu gdje treniraju zajedno s portugalskom reprezentacijom, a s njima je i trener Željan Gaćina. U 'Grad mostova' stigli su 17. svibnja, ostat će do 25., a vrlo su zadovoljni uvjetima.

Fučec, Čipin i Zovko u borbu za EP

U utorak će se u dvorani u Medarskoj igrati kvalifikacije za ekipno Europsko prvenstvo, koje se održava u Luksemburgu od 13. do 17. rujna 2017.

Dr. Časl nakon četvrte titule želi napasti Europu

Ženski stolnoteniski klub Dr. Časl obranio je naslov prvaka Hrvatske, u dva susreta nadigrao je izravnog konkurenta Tis sa 4:0 i 4:1. Doduše, ta vijest i ne spada u rubriku iznenađenja. S obzirom na uloženo to je i bilo za očekivati. Kao i da su sezonu završili bez poraza. Ozljede su ih zaobišle, tako da je njihov stopostotni učinak u kategoriji - očekivano.

Dva četvrtfinala Andree Pavlović u Španjolskoj

Hrvatska repreezntativka Andrea Pavlović nastupala je na juniorskom ITTF turniru u Španjolskoj.U pojedinačnom dijelu zaustavljena je na korak do medalje od Japanke Minagawe sa 4:1.

Dr. Časl obranio naslov bez poraza u cijeloj sezoni

Stolnotenisačice Dr. Časla obranile su naslov prvaka nakon što su u drugom susretu finala HEP Superlige svladale ekipu Tisa sa 4:1 (4:0 prvi susret). Ovim uspjehom Dr. Časl je osvojio četvrti naslov u proteklih pet sezona, koliko su bili dominantni ove sezone najbolje govori podatak da nisu izgubili niti jedan susret.

HSTS-u zahvala od veterana 145. brigade HV-a

Hrvatski stolnoteniski savez primio je zahvalnicu i priznanje od veterana 145. brigade HV-a povodom obilježavanja 25-godišnjice osnutka te postrojbe.

Stolnotenisačice Dr. Časla korak do obrane naslova

U petak će se igrati drugi susret finala HEP Superlige stolnotenisačica, Dr. Časl će na svom terenu u Dedićima (18 sati) ugostiti Tis.