Vijesti

Pucar i Jorgić izborili osminu finala turnira u Švedskoj

Dobre vijesti stižu iz Švedske gdje su Tomislav Pucar i Slovenac Darko Jorgić izborili ulazak među 16 najboljih u konkurenciji parova na ITTF turniru Svjetske serije Swedish Open.

Ivor Ban i Klara Bardač osvojili Varaždin

U Varaždinu se igrao 16. memorijal Mirko Abramović odnosno 47. otvoreno prvenstvo Varaždina na kojem je sudjelovalo oko 450 natjecatelja iz desetak zemalja.

Dvije pobjede Tomislava Pucara u Švedskoj

Tomislav Pucar prošao je kvalifikacijsku skupinu na jakom turniru Svjetske serije Swedish Open, koji se igra u Stockholmu.

Aquaestil namučio prvakinje, Tis 'iščupao' pobjedu

Dr. Časl je slavio nad Aquaestilom, što im je dosad bio najnezgodnji susret u ovosezonskoj HEP Superligi, dok se Varaždin pobjedom nad Pulom probio na drugo mjesto. Najneizvjesni meč 6. kola igrao se u Zagrebu gdje je Tis slavio nad Mladosti nakon sedam mečeva. Bjelovar i Mladost Petrinja su bez problema upisali gostujuće pobjede.

Hana Arapović dvaput do osmine finala u Mađarskoj

Šest hrvatski kadetskih reprezentativaca je nastupilo na ITTF turniru Hungarian Open. U pojedinačnom dijelu najdalje se probila Hana Arapović, koja je zaustavljena u osmini finala od treće nositeljice Rumunjke Zaharije (3:0).

Peta pobjeda Dugog Sela, prvo slavlje Splićana

Nakon 6. kola Libertas je i dalje jedina momčad bez poraza u HEP Superligi, a pobjede su u ovom kolu upisali i tri pratitelja, Starr, Dugo Selo i Zagreb. Starrovci su bili uvjerljivi u Osijeku, a Dugo Selo se i dalje potvrđuje kao najugodnije iznenađenje ove sezone, na domaćem terenu nadigrali su Pulu, a Zagreb je bez većih problema slavio u Slavonskom Brodu. U susretu začelja Split je na domaćem terenu bio bolji od Podravke te se odvojio od dna superligaške ljestvice.

Donacija stolnoteniskih stolova za Pulu

Stolnoteniski klub Pula vrlo je aktivan i izvan dvorane, a rezultati tog rada pokazat će se već ovog tjedna. Naime, odlukom Izvršnog odbora Hrvatskog olimpijskog odbora, a na prijedlog Izvršnog odbora Sportske zajednice Istarske županije i pomoći HSTS-a, STK Puli bit će donirano sedam stolnoteniskih stolova iz programa 'od športske škole do Olimpijskih igara'.

Juniorke zaustavljene u četvrtfinalu Mađarske

Hrvatska ženska juniorska reprezentacija nije se uspjela plasirati u polufinale ITTF turnira Hungarian Open, koji se igra u Szombathelyu. Korak do medalje zaustavila ih je reprezentacija Hong Konga (3:1), inače prvi nositelji turnira.

Juniorke među osam, za medalju s Hong Kongom

Ženska juniorska reprezentacija izborila je četvrtfinale ekipnog dijela omladinskog ITTF turnira Hungarian Open, koji se igra u Szombathelyu. Naše cure osvojile su prvo mjesto u skupini, ispred Slovenije (3:0) i Švedske (3:0). Za medalju im slijedi meč s Hong Kongom, ekipom koja je prvi nositelj na ovom turniru.

Pavlović u Mađarskoj do bronce u parovima!

Andrea Pavlović i Ruskinja Anastasia Kolish osvojile su brončanu medalju u igri parova na ITTF turniru za juniore i kadete Hungarian Open. U polufinalu juniorki Pavlović i Kolish su poražene od Rumunjki Hudusan i Plaeasu s 3:1.

Nakon Pucara Yu Ziyang zaustavio i Gaćinu

Andrej Gaćina završio je s nastupima na vrlo jakom ITTF turniru Platinum kategorije German Open, nolji od našeg stolnotenisača bio je Kinez Yu Ziyang sa 4:1.