Dr. Časl na Lille, Gaćina i Primorac protiv Borussije

Nakon posljednjeg kola skupina Lige prvaka stolnotenisačica i stolnotenisača poznati su parovi četvrtfinala najjačeg europskog klupskog natjecanja.

Stolnotenisačice hrvatskog prvaka Dr. Časla od prije su učvrstile prvo mjesto u skupini C, a suparnik među osam najboljih im je francuski Lille, pobjednik ETTU kupa iz 2016. godine.
Kod muških ruski UMMC naših Andreja Gaćine i Zorana Primorca na kraju je zauzeo drugo mjesto skupine B s istim omjerom pobjeda i poraza (5-1) kao i prvoplasirani njemački Saarbrücken. Ždrijeb im je u četvrtfinalu dodijelio drugog nositelja LP Borussiju Düsseldorf.

Liga prvaka
Stolnotenisači, četvrtfinale (prvi susreti 24 -26. siječnja, uzvratni susreti 9. veljače.)
Fakel-Gazprom Orenburg (Rus) – Roskilde Bordtennis BTK61 (Dan)
Sporting Club de Portugal (Por) – Stella Sport La Romagne (Fra)
Saarbrücken Tischtennis (Nje) – TTF Liebherr Ochsenhausen (Nje)
TTSC UMMC (Rus) – Borussia Düsseldorf (Nje)

Stolnotenisačice, četvrtfinale
KTS Tarnobrzeg (Pol) – Linz AG Froschberg (Aut)
CP LYSSOS Lille Metropole (Fra) – Dr. CASL (Hrv)
Bursa Buyuksehir Belediyespor (Tur) – TT Saint-Quentinois (Fra)
Szekszard AC (Mađ) – TTC Berlin Eastside (Nje)

Ettu kup
Stolnotenisači, četvrtfinale
K.S. Dekorglass Dzialdowo (Pol) – TTC Sokah Hoboken (Bel)/SF SKK El Nino Praha (Češ)
Cajasur Priego TM (Špa)/Vaillante Sprotive Angers TT (Fra) – TTC Ostrava 2016 (Češ)
Chartres ASTT (Fra) – SG Stockerau (AUT)/Hontianske Trstany Dudince (Svk)
Enjoy & Deploy Taverzo (Niz)/Istres Tennis de Table (Fra) – AS Pontoise Cergy (Fra)

Stolnotenisačice, četvrtfinale
SKST Mart Hodonin-Stavoimpex (Češ) – Metz TT (Fra)/Arteal Tennis de Mesa (Špa)
SKNT Luch-Vladimir (Rus)/TMK-Tagmet Taganrog (Rus) – TuS Bad Driburg (Nje)
UCAM Cartagena (Špa) – Girbau-VIC TT (Špa)/ACS Dumbravita (Rum)
Budaorsi 2i SC (Mađ)/Etival Clairefomntaine ASRTT (Fra) – ALCL TT Grand-Quevilly (Fra)

Liga prvaka, stolnotenisači, 6. kolo
Skupina A
Sporting Clube de Portugal - TTC Fakel Gazprom 3:1
Quadri ARUNA - Denis IVONIN 3:1 (11:6, 3:11, 12:10, 11:3)
Diogo CARVALHO - Alexey LIVENTSOV 1:3 (11:7, 8:11, 19:21, 7:11)
Joao MONTEIRO - Fedor KUZMIN 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
Quadri ARUNA - Alexey LIVENTSOV 3:1 (11:8, 2:11, 11:9, 11:7)

Pontoise Cergy - Dartom Bogoria 3:1
Poredak: Fakel Gazprom 5-1, Sporting 4-2, Pontoise Cergy 2-4, Dartom Bogoria 1-5

Skupina B
Eslovs Ai Bordtennis - UMMC 2:3
Truls MOREGARDH - Andrej GAĆINA 1:3 (8:11, 3:11, 11:8, 3:11)
Robert SVENSSON - Ilya ZHIDKOV 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
Daniel KOSIBA - Maksim KISELEV 0:3 (11:13, 10:12, 7:11)
Truls MOREGARDH - Ilya ZHIDKOV 3:1 (11:2, 13:11, 8:11, 11:2)
Robert SVENSSON - Andrej GAĆINA 2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 8:11, 8:11)

Saarbrucken Tischtennis - Chartres ASTT 3:0
Patrick BAUM - Alexandre ROBINOT 3:2 (5:11, 11:1, 7:11, 11:8, 11:9)
Bojan TOKIĆ - Romain LORRENTZ 3:0 (11:2, 11:5, 11:5)
Tiago APOLONIA - Vincent PICARD 3:0 (11:4, 11:8, 11:6)
Poredak: Saarbrücken 5-1, UMMC 5-1, Chartres 2-4, Eslovs 0-6

Skupina C
SPG Walter Wels - TTF LIEBHERR Ochsenhausen 1:3
Robin DEVOS - Joao GERALDO 3:2 (9:11, 1:11, 11:6, 11:8, 11:1)
Dominique PLATTNER - Jakub DYJAS 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 10:12)
Zsolt PETO - Daniel ZWICKL 1:3 (11:13, 10:12, 11:8, 10:12)
Robin DEVOS - Jakub DYJAS 0:3 (5:11, 5:11, 10:12)

Stella Sport La Romagne - TTC Ostrava 2016 3:0
SHIHAO Wei - Ondrej BAJGER 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
CHEN Tian Yuan - Tomas TREGLER 3:1 (14:12, 11:7, 11:13, 11:4)
Brice OLLIVIER – Petr KORBEL 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
Poredak: Stella Sport 5-1, Ochsenhausen 4-2, Ostrava 2-4, Walter Wels 1-5

Skupina D

K.S. Dekorglass Dzialdowo - G.V. Hennebont T.T. 3:1
WONG Chun Ting - Cedric NUYTINCK 3:0 (11:1, 11:9, 11:5)
WANG Yang WANG - Liam PITCHFORD 3:0 (14:12, 11:7, 11:9)
Pawel FERTIKOWSKI - Quentin ROBINOT 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 5:11)
WONG Chun Ting - Liam PITCHFORD 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 3:11, 12:10)

Roskilde Bordtennis BTK61 - Borussia Dusseldorf 0:3
ZHAI Yujia - Anton KÄLLBERG 2:3 (5:11, 8:11, 11:9, 11:7, 12:14)
Michael MAZE - Timo BOLL 2:3 (11:13, 11:8, 11:5, 8:11, 8:11)
Laurens TROMER - Kristian KARLSSON 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
Poredak: Borussia Düsseldorf 5-1, Roskilde 3-3, Dzialdowo 2-4, Hennebont 2-4

Liga prvaka, stolnotenisačice, 6. kolo
Skupina A
CP LYSSOIS Lille Metropole – TuS Bad Driburg 3:0
XIAO Maria – Sarah DE NUTTE 3:0 (11:8, 11:8, 15:13)
Bernadette SZOCS – Nina MITTELHAM 3:2 (6:11, 11:3, 11:6, 7:11, 11:7)
Agnes LE LANNIC – Sophia KLEE 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
Poredak: Tarnobrzeg 4-0, Lille 2-2, Bad Driburg 0-4

GROUP B
UCAM Cartagena – Linz AG Froschberg 3:1
Matilda Ekholm - Sofia POLCANOVA 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:9)
WANG Zhipei - Linda BERGSTRÖM 3:1 (3:11, 11:4, 11:8, 11:9)
Tetyana BILENKO - ZHANG Mo 2:3 (11:9, 11:9, 4:11, 9:11, 12:14)
Matilda EKHOLM - HO Tin Tin 3:0 (11:7, 11:1, 11:2)
Poredak: Bursa 4-0, Linz 1-3, Cartagena 1-3

Skupina C
Szekszard AC – ALCL TT Grand-Quevilly 2:3
CHENG I-Ching - Barbora BALAZOVA 3:0 (11:8, 11:9, 12:10)
Polina MIHALOVA - Galia DVORAK 2:3 (3:11, 11:4, 11:3, 11:13, 8:11)
Dóra MADARÁSZ -LI Fen 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 5:11)
CHENG I-Ching - Galia DVORAK 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:5)
Polina MIHALOVA - Barbora BALAZOVA 1:3 (11:5, 4:11, 12:14, 8:11)
Poredak: Dr. Časl 4-0, Szekszard 1-3, Grand Quevilly 1-3

Skupina D
TT Saint Quentinois – SKST Mart Hodonin-Stavoipex 3:2
Daniela MONTEIRO-DODEAN – Renata STRBIKOVA 3:0 (11:4, 11:6, 12:10)
Britt EERLAND – GUO Lin 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 7:11)
Aurore LE MANSEC – Natalia PARTYKA 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 7:11)
Daniela MONTEIRO-DODEAN – GUO Lin 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 13:11)
Britt EERLAND – Renata STRBIKOVA 3:2 (11:6, 13:15, 11:4, 8:11, 11:5)
Poredak: Berlin 3-1, Saint Quentinois 2-2, MArt Hodonin 1-3