Gaćina i Primorac zaustavljeni u četvrtfinalu Lige prvaka

ITTF

Fakel Gazprom, Ochsenhausen, Sporting i Borussia Düsseldorf izborili su četvrtfinale Lige prvaka.

UMMC Andreja Gaćine i Zorana Primorca uspio je svladati u uzvratnom susretu Borussia Düsseldorf (3:2), ali dalje su prošli Nijemci zbog boljeg rezultata iz prvog susreta (3:0). Gaćina je doveo Ruse u vodstvo svladavši Kallberga s glatkih 3:0. Malo je nedostajalo da se meč zakomplicira s obzirom da je Shibaev vodio Bolla 2:1, ali iskusni Nijemac preokrenuo je meč i odveo Borussiju u polufinale. Kod 2:2 u mečevima Boll je poveo protiv Gaćine, ali je na kraju predao susret u korist našeg reprezentativca.
Kod stolnotenisačica u polufinalu su Berlin, Tarnobrzeg, Bursa i hrvatski prvak Dr. Časl.

Liga prvaka, četvrtfinale, stolnotenisači
TTC Fakel Gazprom - Roskilde Bordtennis BTK61 3:0 (3:0)
Jun MIZUTANI - Allan BENTSEN 3:0 (11:9, 11:8, 11:4)
Dimitrij OVTCHAROV - ZHAI Yujia 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
Vladimir SAMSONOV - Laurens TROMER 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)

FC Saarbrücken Tischtennis - TTF Liebherr Ochsenhausen 1:3 (3:2)
Tiago APOLONIA – Jakub DYJAS 2:3 (8:11, 11:6, 9:11, 14:12, 9:11)
Patrick FRANZISKA – Hugo CALDERANO 3:2 (7:11, 11:6, 11:9, 6:11, 11:6)
Patrick BAUM – Yuto MURAMATSU 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 8:11)
Bojan TOKIC – Hugo CALDERANO 2:3 (12:10, 5:11, 5:11, 12:10, 8:11)

Stella Sport La Romagne - Sporting Clube De Portugal 3:2 (1:3)
SHIAHO Wei – Joao MONTEIRO 0:3 (9:11, 8:11, 12:14)
CHEN Tianyuan – Quadri ARUNA 3:2 (8:11, 11:4, 10:12, 11:6, 11:4)
Adrian CRISAN – Diego CARVALHO 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
SHIAHO Wei – Quadri ARUNA 3:0 (11:2, 11:0, 11:0)
Brice OLLIVIER – Joao MONTEIRO 3:0 (11:3, 11:0, 11:0)

Borussia Düsseldorf - TTSC UMMC 2:3 (3:0)
Anton KALLBERG – Andrej GAĆINA 0:3 (4:11, 4:11, 6:11)
Timo BOLL – Alexander SHIBAEV 3:2 (8:11, 11:7, 8:11, 11:6, 11:8)
Kristian KARLSSON – Mahary YOSHIMURA 3:0 (11:7, 11:7, 13:11)
Stefan FEGERL – Alexander SHIBAEV 0:3 (6:11, 4:11, 4:11)
Timo BOLL – Andrej GAĆINA 1:3 (11:4, 0:11, 0:11, 0:11)

Liga prvaka, četvrtfinale, stolnotenisačice
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Linz AG Froschberg 3:1 (3:1)
Elizabeta SAMARA – ZHANG Mo 2:3 (11:5, 8:11, 11:5, 5:11, 8:11)
LI Qian – Sophia POLCANOVA 3:0 (11:5, 12:10, 11:9)
Viktoria PAVLOVICH – Linda BERGSTROM 3:0 (13:11, 11:9, 11:9)
Elizabeta SAMARA – Sophia POLCANOVA 3:0 (11:6, 13:11, 11:7)

Dr. Časl - CP LYSSOIS LILLE METROPOLE 3:1 (3:0)
FU Yu – Agnes LE LANNIC 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
ZHOU Xintong - Tamolwan KHETKHUAN 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
LI Jie - Bernadette SZOCS 0:3 (8:11, 10:12, 8:11)
FU Yu - Tamolwan KHETKHUAN 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:6)

TTC Berlin Eastside - Szekszard AC 2:3 (3:0)
Georgina POTA – Polina MIKHAILOVA 2:3 (11:7, 12:10, 8:11, 9:11, 6:11)
Shiho MATSUDAIRA – Dora MADARASZ 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 4:11)
SHAN Xiaona – Ruta PASKAUSKIENE 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 11:6)
Georgina POTA – Dora MADARASZ 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:6)
Shiho MATSUDAIRA – Polina MIKHAILOVA 2:3 (7:11, 11:9, 11:3, 6:11, 9:11)

Bursa Buyuksehir Belediyespor – TT Saint-Quentinois 3:0 (3:1)
LEE Ho Ching – Aurore LE MANSEC 3:2 (5:11, 11:4, 11:7, 9:11, 11:7)
HU Melek - CHENG Hsien-Tzu 3:2 (11:7, 6:11, 8:11, 11:8, 11:6)
Yana NOSKOVA – Audrey ZARIF 3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:4)