Maksimalan učinak Ivora Bana drugog dana Top-a 10

ITTF

Nakon što je prvog dana europskog Top-a 10 ostvario dvije pobjede i poraz, Ivor Ban u subotu je nastavio s odličnim igrama.

Naime, drugog dana natjecanja u portugalskom Vila Realu hrvatski kadetski reprezentativac pobijedio je u sva tri susreta te ima isti učinak kao i Poljak Kubik (5-1), dok prvo mjesto drži Francuz Sabhi (6-0). U subotu je prvo svladao Francuza Rakotoarimanana (4:1), da bi potom s istim rezultatom pobijedio i Španjolca Ponsa te Belgijca Rassenfossea. Posljednjeg dana natjecanja čekaju ga susreti s Talijanom Puppom, Čehom Belikom i za kraj s Portugalcem Bessom.
Hana Arapović je drugog dana upisala tri poraza, bolje su bile Ruskinja Abraamian (4:3), Rumunjka Zaharia (4:2) i Njemica Klee (4:1). Naša kadetkinja trenutno ima omjer 1-5, a posljednjeg dana čekaju je susreti s Velšankom Hursey, Portugalkom Matos i Ruskinjom Slautinom.
Andrea Pavlović u subotu je pobijedila Portugalku Silvu (4:0) te upisala poraze od Rumunjki Plaian (4:0) i Dragoman (4:1). Naša juniorka dosad je upisala jednu pobjedu i pet poraza, a u nedjelju je čekaju mečevi s Čehinjom Blaskovom, Francuskinjom Gauthier i Srpkinjom Jokić.

Juniorke
1. kolo
Sabina ŠURJAN - Tijana JOKIĆ 4:2 (6:11, 11:3, 11:8, 11:7, 8:11, 11:8)
Anna WEGRZYN - Celia SILVA 3:4 (11:7, 11:8, 7:11, 5:11, 8:11, 11:6, 5:11)
Franziska SCHREINER Germany - Andrea PAVLOVIĆ 4:1 (11:8, 11:5, 11:8, 6:11, 11:7)
Andreea DRAGOMAN - Tania PLAIAN 0:4 (9:11, 10:12, 16:18, 9:11)
Lucie GAUTHIER - Zdena BLASKOVA 2:4 (6:11, 9:11, 11:1, 11:8, 7:11, 10:12)

2. kolo
Sabina ŠURJAN - Celia SILVA 4:1 (11:6, 11:5, 11:9, 8:11, 11:8).
Anna WEGRZYN - Andrea PAVLOVIĆ 4:0 (11:7, 15:13, 11:9, 11:4)
Franziska SCHREINER - Tania PLAIAN 3:4 (6:11, 8:11, 11:2, 6:11, 11:9, 11:7, 8:11)
Andreea DRAGOMAN - Zdena BLASKOVA 4:1 (9:11, 12:10, 11:4, 11:5, 11:6)
Lucie GAUTHIER - Tijana JOKIĆ 0:4 (7:11, 3:11, 13:15, 8:11)

3. kolo
Sabina ŠURJAN - Andrea PAVLOVIĆ 4:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:9, 11:7)
Anna WEGRZYN - Tania PLAIAN 4:3 (11:6, 11:4, 3:11, 13:11, 7:11, 7:11, 18:16)
Franziska SCHREINER - Zdena BLASKOVA 4:2 (11:9, 11:9, 11:3, 9:11, 15:17, 11:4)
Andreea DRAGOMAN - Lucie GAUTHIER 4:2 (11:4, 12:10, 7:11, 11:7, 5:11, 11:8)
Celia SILVA - Tijana JOKIĆ 0:4 (7:11, 8:11, 3:11, 1:11)

4. kolo
Sabina ŠURJAN – Tania PLAIAN 4:1 (13:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:6)
Anna WEGRZYN - Zdena BLASKOVA 1:4 (8:11, 8:11, 0:11, 11:8, 10:12)
Franziska SCHREINER - Lucie GAUTHIER 1:4 (9:11, 5:11, 11:8, 11:13, 1:11)
Andreea DRAGOMAN - Tijana JOKIĆ 4:0 (11:6, 13:11, 12:10, 11:4)
Celia SILVA - Andrea PAVLOVIĆ 0:4 (2:11, 9:11, 6:11, 11:13)

5. kolo
Sabina ŠURJAN – Zdena BLASKOVA 4:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:3, 11:3)
Anna WEGRZYN – Lucie GAUTHIER 2:4 (11:13, 11:3, 10:12, 12:10, 9:11, 6:11)
Franziska SCHREINER – Tijana JOKIĆ 4:0 (11:8, 11:3, 11:7, 15:13)
Andreea DRAGOMAN – Celia SILVA 4:0 (11:4, 12:10, 11:1, 11:5)
Tania PLAIAN - Andrea PAVLOVIĆ 4:0 (11:6, 11:5, 11:7, 11:7)

6. kolo
Sabina ŠURJAN – Lucie GAUTHIER 4:0 (11:3, 11:5, 11:6, 14:12)
Anna WEGRZYN – Tijana JOKIĆ 4:0 (11:7, 11:8, 11:8, 11:5)
Franziska SCHREINER – Celia SILVA 4:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:7, 11:3)
Andreea DRAGOMAN – Andrea PAVLOVIĆ 4:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:7, 11:9)
Zdena BLASKOVA - Tania PLAIAN 2:4 (11:8, 10:12, 11:4, 9:11, 7:11, 11:13)

Poredak: Šurjan 6-0, Dragoman 5-1, Schreiner 4-2, Plaian 4-2, A. Wegrzyn 3-3, Blaskova 2-4, Gauthier 2-4, Jokić 2-4, Pavlović 1-5, Silva 1-5

Kadeti
1. kolo
Maciej KUBIK - David BESSA 4:1 (11:7, 11:7, 11:13, 11:9, 11:9)
Myshaal SABHI - Fabio RAKOTOARIMANANA 4:0 (11:9, 11:2, 12:10, 11:6)
Mike HOLLO - Ivor BAN 1:4 (11:9, 8:11, 11:13, 9:11, 9:11)
Adrien RASSENFOSSE - Arnau PONS 4:0 (11:6, 11:7, 11:4, 11:5)
Simon BELIK - Andrea PUPPO 4:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:7, 11:7, 7:11, 11:3)

2. kolo
Maciej KUBIK - Fabio RAKOTOARIMANANA 4:1 (7:11, 11:4, 11:8, 11:7, 11:6)
Myshaal SABHI - Ivor BAN 4:0 (14:12, 11:3, 11:6, 11:7)
Mike HOLLO - Arnau PONS 3:4 (4:11, 11:6, 10:12, 11:5, 11:8, 7:11, 7:11)
Adrien RASSENFOSSE - Andrea PUPPO 4:3 (11:6, 8:11, 11:9, 6:11, 9:11, 15:13, 11:6)
Simon BELIK - David BESSA 4:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:6, 12:10)

3. kolo
Maciej KUBIK – Ivor BAN 3:4 (6:11, 11:9, 11:13, 11:9, 7:11, 12:10, 7:11)
Myshaal SABHI - Arnau PONS 4:0 (11:8, 11:9, 11:7, 11:6)
Mike HOLLO - Andrea PUPPO 4:2 (12:10, 10:12, 11:9, 10:12, 11:6, 12:10)
Adrien RASSENFOSSE - Simon BELIK 3:4 (11:7, 11:13, 11:13, 6:11, 11:6, 11:7, 8:11)
Fabio RAKOTOARIMANANA - David BESSA 4:3 (12:10, 9:11, 11:4, 11:6, 4:11, 10:12, 11:6)

4. kolo
Maciej KUBIK – Arnau PONS 4:3 (11:2, 7:11, 3:11, 11:7, 9:11, 11:6, 11:4)
Myshaal SABHI – Andrea PUPPO 4:1 (11:1, 11:5, 8:11, 11:9, 11:5)
Mike HOLLO – Simon BELIK 4:2 (13:11, 11:7, 6:11, 16:14, 5:11, 11:9)
Adrien RASSENFOSSE - David BESSA 4:1 (11:8, 11:5, 11:7, 9:11, 17:15)
Fabio RAKOTOARIMANANA - Ivor BAN 1:4 (10:12, 6:11, 9:11, 11:4, 9:11)

5. kolo
Maciej KUBIK – Andrea PUPPO 4:3 (11:5, 11:7, 11:7, 9:11, 9:11, 3:11, 11:7)
Myshaal SABHI – Simon BELIK 4:1 (14:12, 11:8, 11:6, 7;11, 11:4)
Mike HOLLO – David BESSA 4:0 (11:5, 11:6, 11:5, 11:9)
Adrien RASSENFOSSE - Fabio RAKOTOARIMANANA 3:4 (12:10, 7:11, 12:10, 9:11, 7:11, 11:4, 7:11)
Arnau PONS - Ivor BAN 1:4 (7:11, 10:12, 9:11, 12:10, 13:15)

6. kolo
Maciej KUBIK – Simon BELIK 4:2 (10:12, 11:9, 6:11, 11:9, 11:6, 11:8)
Myshaal SABHI – David BESSA 4:1 (11:4, 11:7, 11:5, 9:11, 14:12)
Mike HOLLO – Fabio RAKOTOARIMANANA 2:4 (11:8, 11:3, 8:11, 6:11, 10:12, 9:11)
Adrien RASSENFOSSE- Ivor BAN 1:4 (9:11, 11:8, 11:13, 9:11, 12:14)
Andrea PUPPO - Arnau PONS 4:1 (11:5, 11:3, 11:8, 9:11, 11:5)

Poredak: Sabhi 6-0, Ban 5-1, Kubik 5-1, Belik 3-3, Hollo 3-3, Rassenfosse 3-3, Rakotoarimanana 3-3, Puppo 1-5, Pons 1-5, Bessa 0-6

Kadetkinje
1. kolo
Elena ZAHARIA - Ines MATOS 4:0 (11:9, 11:3, 11:8, 11:8)
Elizabet ABRAAMIAN - Arina SLAUTINA 4:0 (11:9, 11:3, 11:6, 11:8)
Kornelija RILISKYTE - Anna HURSEY 4:3 (11:9, 8:11, 9:11, 13:15, 11:9, 11:7, 11:9)
Radmila TOMINJAK - Sophia KLEE 3:4 (7:11, 11:8, 10:12, 11:7, 7:11, 11:9, 9:11)
Prithika PAVADE - Hana ARAPOVIĆ 4:2 (11:8, 7:11, 11:2, 11:9, 9:11, 11:5)

2. kolo
Elena ZAHARIA - Arina SLAUTINA 4:0 (11:7, 11:7, 12:10, 11:9)
Elizabet ABRAAMIAN - Anna HURSEY 4:2 (10:12, 11:5, 11:9, 8:11, 11:1, 11:8)
Kornelija RILISKYTE – Sophia KLEE 2:4 (10:12, 11:9, 7:11, 11:9, 6:11, 9:11)
Radmila TOMINJAK - Hana ARAPOVIĆ 1:4 (7:11, 10:12, 7:11, 11:9, 6:11)
Prithika PAVADE - Ines MATOS 4:1 (11:8, 11:8, 6:11, 11:6, 11:5)

3. kolo
Elena ZAHARIA - Anna HURSEY 0:4 (11:13, 11:13, 7:11, 9:11)
Elizabet ABRAAMIAN - Sophia KLEE 4:0 (11:4, 11:5, 11:6, 11:4)
Kornelija RILISKYTE – Hana ARAPOVIĆ 4:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:8, 11:5)
Radmila TOMINJAK – Prithika PAVADE 0:4 (8:11, 7:11, 4:11, 2:11)
Arina SLAUTINA - Ines MATOS 4:2 (7:11, 11:3, 11:4, 11:6, 8:11, 11:9)

4. kolo
Elena ZAHARIA – Sophia KLEE 4:3 (8:11, 11:4, 8:11, 4:11, 11:4, 11:4, 11:6)
Elizabet ABRAAMIAN – Hana ARAPOVIĆ 4:3 (10:12, 6:11, 11:5, 11:4, 8:11, 11:4, 11:3)
Kornelija RILISKYTE – Prithika PAVADE 0:4 (6:11, 5:11, 11:13, 5:11)
Radmila TOMINJAK - Ines MATOS 4:2 (11:6, 11:7, 10:12, 7:11, 11:8, 11:6)
Arina SLAUTINA - Anna HURSEY 0:4 (9:11, 8:11, 6:11, 9:11)

5. kolo
Elena ZAHARIA – Hana ARAPOVIĆ 4:2 (7:11, 10:12, 11:2, 11:5, 11:8, 11:8)
Elizabet ABRAAMIAN - Prithika PAVADE 3:4 (8:11, 11:9, 12:10, 14:12, 8:11, 5:11, 8:11)
Kornelija RILISKYTE – Ines MATOS 4:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:5, 11:6)
Radmila TOMINJAK - Arina SLAUTINA 4:3 (16:14, 11:5, 11:5, 10:12, 7:11, 6:11, 11:5)
Sophia KLEE - Anna HURSEY 4:0 (11:5, 11:9, 11:6, 12:10)

6. kolo
Elena ZAHARIA – Prithika PAVADE 3:4 (8:11, 11:8, 7:11, 11:9, 11:4, 7:11, 8:11)
Elizabet ABRAAMIAN - Ines MATOS 4:1 (11:5, 11:5, 14:12, 5:11, 11:5)
Kornelija RILISKYTE – Arina SLAUTINA 0:4 (8:11, 8:11, 10:12, 8:11)
Radmila TOMINJAK - Anna HURSEY 4:3 (2:11, 5:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:9, 13:11)
Hana ARAPOVIĆ - Sophia KLEE 1:4 (3:11, 4:11, 11:8, 6:11, 3:11)

Poredak: Pavade 6-0, Abraamian 5-1, Zaharia 4-2, Klee 4-2, K. Riliskyte 3-3, Tominjak 3-3, Hursey 2-4, Slautina 2-4, Arapović 1-5, Matos 0-6

VIDEO
https://www.laola1.tv/en-int/video/jgs-plaian-tania-rou-pavlovic-andrea-cro-len
https://www.laola1.tv/en-int/video/cgs-arapovic-hana-cro-klee-sophia-ger-len
https://www.laola1.tv/en-int/video/cbs-pons-arnau-esp-ban-ivor-cro-len
https://www.laola1.tv/en-int/video/jgs-silva-celia-por-pavlovic-andrea-cro-len
https://www.laola1.tv/en-int/video/cbs-rakotoarimanana-fabio-fra-ban-ivor-cro-len
https://www.laola1.tv/en-int/video/cgs-abraamian-elizabet-rus-arapovic-hana-cro-len