U Grudi održano 9. prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije

U Grudi u Konavlima u dvorani osnovne škole održano je 9. prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije u organizaciji STK Konavljanin i RSTC Dubrovnik.

Prvenstvu se odazvalo 90 igračica i igrača iz pet klubova STK Konavljnin, STK Libertas Marinkolor, STK Dubrovnik, STK Lučica Vela Luka i STK Ploče. Natjecanje se igralo u 16 kategorija počevši s kategorijom početnici do veterana 60+.


Ostvareni su sljedeći rezultati po kategorijama:

POČETNICI:
1.mjesto, Petar Dimnić –STK Konavljanin
2.mjesto, Petar Radonić -STK Konavljanin
3.mjesto, Tina Ivić - STK Lučica , Vela Luka
3. mjesto, Antonio Đuka - STK Konavljanin

NAJMLAĐE KATETKINJE:
1.mjesto, Lara Matas - STK Lučica, Vela Luka
2.mjesto, Ivana Vidojević - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik
3.mjesto,Leona Žuvela - STK Lučica, Vela Luka
3.mjesto, Laura Mozara - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

NAJMLAĐI KADETI:
1.mjesto, Ivan Radonić - STK Konavljanin-Gruda
2.mjesto, Borna Ramljak - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik
3.mjesto, Antonio Bećir - STK Konavljanin-Gruda
3.mjesto, Baldo Dobrašin - STK Konavljanin-Gruda

MLAĐE KADETKINJE:
1.mjesto, Franak Dragojević - STK Lučica-Vela Luka
2.mjesto, Mia Mirošević - STK Lučica-Vela Luka
3.mjesto, Lina Žuvela - STK Lučica, Vela Luka
3.mjesto, Hana Ivić - STK Lučica, Vela Luka

MLAĐI KADETI:
1.mjesto, Mario Mozara - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik
2.mjesto, Marko Muhoberac - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik
3.mjesto, Mario Đuka - STK Konavljanin- Gruda
3.mjesto, Ivan Bule - STK Libetras Marinkolor-Dubrovnik

KADETKINJE:
1.mjesto, Linda Žuvela - STK Lučica- Vela Luka

KADETI:
1.mjesto, Teo Kasač - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik
2.mjesto, Bruno Soldo - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik
3.mjesto, Pavlić Antonio - STK Konavljanin- Gruda
3.mjesto, Vinko Ivčević - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

JUNIORKE:
1.mjesto, Lidija Vranješ - STK Libetras Marinkolor-Dubrovnik
2.mjesto, Sandra Đurišić - STK Konavljanin-Gruda
3.mjesto, Petra Raso - STK Konavljanin-Gruda
3.mjesto, Linda Žuvela - STK Lučica Vela Luka

JUNIORI:
1.mjesto, Teofil Topić - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik
2.mjesto, Antoni Maslać - STK Konavljanin- Gruda
3.mjesto, Duje Prižmić - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik
3.mjesto, Ivan Ivkošić - STK Konavljanin- Gruda

SENIORKE:
1.mjesto, Barbara Vlahović - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik
2.mjesto, Veronika Ivkošić- STK Konavljanin- Gruda

SENIORI:
1.mjesto, Ivo Miličić - STK Konavljanin – Gruda
2.mjesto, Nikola Žuvela - STK Lučica – Vela Luka
3.mjesto, Mario Obrovac - STK Dubrovnik - Dubrovnik
3.mjesto, Antonio Franulović - STK Lučica – Vela Luka

VETERANI 40+:
1.mjesto, Vlaho Car - STK Konavljanin- Gruda
2.mjesto, Orlando Glamuzina - STK Ploče – Ploče
3.mjesto, Damir Parmać - STK Dubrovnik-Dubrovnik
3.mjesto, Boris Dragojević - STK Lučica – Vela Luka

VETERANA 50+:
1.mjesto, Milo Stražičić - STK Konavljanin- Gruda
2.mjesto, Joško Martinović - STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik
3.mjesto, Damir Gleđ - STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik
3.mjesto, Ivan Ravlić - STK Ploče – Ploče

VETARANI 60+:
1.mjesto, Mirko Dragojević - STK Lučica – Vela Luka
2.mjesto, Marinko Matulović - STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik
3.mjesto, Zoran Šutić - STK Ploče – Ploče
3.mjesto, Josip Martinović- STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

PAROVI:
1.mjesto, Robert Kralj / Vlaho Car (STK Konavljanin)
2.mjesto, Damir Parmać /Mario Obrovac (STK Dubrovnik)
3.mjesto, Barbara Vlahović / Joško Martinović (STK Libertas Marinkolor)
3.mjesto, Damir Gleđ / Boris Cikoja (STK Libertas Marinkolor)