U Dubrovniku održan međunarodni turnir i kamp

Na 2. Međunarodnom otvorenom Božićnom turniru u stolnom tenisu - Dubrovnik 2018. nastupilo 196 sudionika iz 20 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije.

Bile su zastupljene sve starosne kategorije, od klinaca i klinceza do veterana +60. Na ovom turniru nisu sudjelovali samo stolnotenisači, već su se i u stolnoteniskim vještinama okušali Djed božičnjak i Medo, koji su najmlađima, ali i onima malo starijima dijelili prigodne poklone.
- Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na ovom turniru te svojim prisustvom obogatili ovaj sportski događaj. Čestitamo svim pobjednicima na izvrsnom rezultatu, ali i svima koji su se natjecali na fer i poštenoj borbi te na pokazanom trudu i zalaganju.
Vidimo se i dogodine! - poručili su iz STK Libertas Marinkolor.


Također u sklopu turnira održan je i stolnoteniski kamp i seminar za trenere u organizaciji RSTC Dubrovnik i STK Libertas Marinkolor. Na kampu je sudjelovalo 14 mladih igrača iz STK Libertas Marinkolor, STK Konavljanin i STK Lučica, a ispred HSTS-a na kampu su sudjelovali izbornik seniorske vrste Neven Karković i direktor Saveza Renato Čengić.

 

Klinci:
1.Vito Žmara STK Šibenik
2.Petar Dimnić STK Konavljanin
3.Maroje Radonić STK Konavljanin
3. Lovre Staničić STK Urania ; Baška Voda

Klinceze
1.Nadja Djulović STK Kreka ; Tuzla
2.Rina Surjan STK Lučica ; Vela Luka
3.Iva Radić STK Urania ; Baška Voda
3.Ksenija Vuković STK Budućnost ; Podgorica

Najmlađi kadeti
1.Luka Karanović STK Novi ; Herceg Novi
2.Jakša Krivokapić STK Novi ; Herceg Novi
3.Ivan Radonić STK Konavljanin
3.Borna Ramljak STK Libertas Marinkolor

Najmlađe kadetkinje
1.Franka Miškić STK Šibenik
2.Lara Matas STK Lučica ; Vela Luka
3.Ivana Vidojević STK Libertas Marinkolor
3.Marija Šimunović STK Mostar

Mlađi kadeti
1.Marko Božović STK Novi ; Herceg Novi
2.Juraj Hrčan STK Libertas Marinkolor
3.Dominik Zglav STK Konavljanin
3.Matija Dimnić STK Konavljanin

Mlađe kadetkinje
1.Mia Mirošević STK Lučica ; Vela Luka
2.Franka Dragojević STK Lučica ; Vela Luka
3.Rina Žuvela STK Lučica Vela Luka
3.Ana Staničić Urania ; Baška Voda

Kadeti
1.Nikola Prusina STK Brotnjo ; Čitluk
2.Nemanja Vuković STK Budućnost ; Podgorica
3.Bruno Soldo STK Libertas Marinkolor
3.Andrej Svalina Urania ; Baška Voda

Kadetkinje
1.Nera Sikavica Urania ; Baška Voda
2.Natali Radić Urania ; Baška Voda
3.Nika Cvitanović STK Mostar
3.Lucija Marić STK Lučica ; Vela Luka

Juniori
1.Filip Radulović STK Novi ;Herceg Novi
2.Marijo Obrovac STK Dubrovnik
3.Maroje Lalić STK Dubrovnik
3.Teofil Topić STK Libertas Marinkolor

Juniorke
1.Gabrijela Alviž STK Mladost ; Zagreb
2.Lidija Vranješ STK Libertas Marinkolor
3.Petra Raos STK Konavljanin
3.Lea Berković STK Lučica ; Vela Luka

Seniori
1.Željko Mandić STK Mostar
2.Bojan Cubović STK Novi ; Herceg Novi
3.Branko Putnik STK Tivat
3.Deni Berković STK Lučica ;Vela Luka

Seniorke
1.Barbara Vlahović STK Libertas Marinkolor
2.Sanda Tasovac STK Lučica ; Vela Luka

Veterani 40+
1.Marko Juričević Zagreb
2.Vlaho Car STK Konavljanin
3.Zoran Vujčić STK Novi ; Herceg Novi
3.Marko Kostić STK Tivat

Veterani 50+
1.Mišo Bojanić STK Budućnost ; Podgorica
2.Milo Stražičić STK Libertas Marinkolor
3.Budimir Božović STK Tivat
3.Dragan Šakota STK Brotnjo ; Čitluk

Veterani 60+
1.Svetomir Jovanović STK Novi ; Herceg Novi
2.Marinko Matulović STK Libertas Marinkolor
3.Franjo Capan STK Kvarner ; Rijeka
3.Predrag Vučurević STK Sveti Sava ; Trebinje

Parovi
1.Venier/Mikulić STK Libertas Marinkolor
2.Radulović/Cubović STK Novi ; Herceg Novi
3.Pensa/Granić STK Sinj
3.Mandić/Šarić STK Mostar/STK Libertas Marinkolor