Petar i Ana Znika osvojili 10. kup Sportskih novosti

Proteklog vikenda u Novalji se odigrao 10. kup Sportskih novosti što je ujedno bio i prvi turnir u novoj sezoni pod okriljem HSTS-a.

U konkurenciji juniora najbolji je bio Petar Znika (Zagreb), dok je kod juniorki prvo mjesto osvojila Ana Znika (Samobor). Kod kadeta prvo mjesto pripalo je Mateju Stočku (Varaždin), kod kadetkinja najbolja je bila Bruni Gučin (Stubica).
U juniorskoj konkurenciji najbolji je bio Petar Znika (Zagreb), a u finalu je s 3:1 nadigrao Leona Milaka (Visia). Treće mjesto osvojili su Lukas Simčić (Opatija) i Hrvoje Martinac (Zabok).
Kadetski turnir pripao je Mateju Stočku (Varaždin). U polufinalu je s 3:2 svladao Simona Dvorskog (Visia), a potom u finalu Vitu Milaka (Visia) s 3:1. Uz Dvorskog treće mjesto osvojio je Juraj Petrlić (Mladost).
U konkurenciji mlađih kadeta najbolji je bio Simon Dvorski (Visia), a u finalu je s 3:2 svladao
klupskog suigrača Vitu Milaka. Treće mjesto osvojio je Mate Kurilić (Dalmatinac Pag) i Alen Šebelja (Opatija).
Kod najmlađih kadeta turnir je osvojio Vito Žmara (Šibenik), ispred Benjamina Šargača (Ljubešćica) i Jure Drempetića (Stubica).
U kategoriji klinaca prvo mjesto osvojio je Borna Šušnjić (Opatija) sa sve tri pobjede. Drugi je bio Teo Milotić (Opatija), a treći Stipe Grubešić (Kaštela).

Kod juniorki najbolja je bila Ana Znika (Samobor), a u finalu je s 3:0 svladala Lorenu Perendić (Stubaki). Treće mjesto pripalo je Lauri Rukavini (Duga Resa) i Luciji Listeš (Split).
Bruna Gučin (Stubica) osvojila je turnir kadetkinja, a u finalu je s 3:2 bila bolja od Neve Gojković (Samobor). Treće mjesto osvojile su Lorena Perendić (Stubaki) i Anja Kozomara (Mladost).
Victorija Pustaj osvojila je turnir mlađih kadetkinja. U polufinalu je nadoknadila 0:2 protiv Brune Gučin (Stubica), a potom je u finalu s 3:0 svladala Nevu Gojković (Samobor). Uz Gučin treće mjesto osvojila je Martina Ban (Mladost).
U konkurenciji najmlađih kadetkinja turnir je osvojila Franka Miškić (Šibenik), a u finalu je s 3:0 bila bolja od Ive Koporčić (Mladost). Treće mjesto pripalo je Viktoriji Oslaković (Jaska) i Ivoni Ciban (Jaska).
Kod klinceza najbolja je bila Anđela Živković (Zaton), a za prvo mjesto ostvarila je sve četiri pobjede. Druga je bila Nicol Kršanac (Opatija), a treća Loreta Mandić (Šibenik).