Nesretan poraz UMMC-a u Poljskoj

ITTF

UMMC naših Andreja Gaćine i Zorana Primorca nesretno je poražen u četvrtfinalu Lige prvaka na gostovanju kod Bogorije (3:1).

Poljaci su napravili pravi podvig s obzirom u kakvom su ponoru bili gotovo svaki meč. Rusi su poveli nakon što je Šibajev s 3:2 svladao Gionisa, no ispostavilo se da je to bilo sve od gostujuće momčadi iako su imali veliku prednost. U svakom sljedećem susretu igrači UMMC-a su vodili 2:0 u setovima, ali i na kraju su svaki put poraženi s 3:2. Badowski je svladao Grotha, Sirucek našeg Gaćinu, a za kraj Gionis je nadigrao Grotha. Uzvratni susreti kod stolnotenisača igraju se 13. i 14. veljače, kod stolnotenisačica 13. i 16. veljače.

 

Lige prvaka, četvrtfinale
KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - TTSC UMMC 3:1
Panagiotis GIONIS - Aleksandr SHIBAEV 2:3 (11:6, 5:11, 11:6, 4:11, 8:11)
Marek BADOWSKI - Jonathan GROTH 3:2 (11:13, 9:11, 11:9, 11:9, 11:6)
Pavel SIRUCEK - Andrej GAĆINA 3:2 (9:11, 6:11, 12:10, 11:4, 11:6)
Panagiotis GIONIS - Jonathan GROTH 3:2 (9:11, 6:11, 11:5, 11:9, 11:9)

GV Hennebont TT - Fakel Gazprom Orenburg 1:3
Cedric NUYTINCK - Marcos FREITAS 3:0 (13:11, 11:8, 11:8)
Quentin ROBINOT - Dimitrij OVTCHAROV 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11)
Samuel WALKER - CHUANG Chih-Yuan 0:3 (15:17, 6:11, 5:11)
Cedric NUYTINCK - Dimitrij OVTCHAROV 2:3 (11:8, 7:11, 13:11, 7:11, 2:11)

Roskilde Bordtennis BTK61 - Borussia Dusseldorf 0:3
Bojan TOKIĆ - Ricardo WALTHER 1:3 (4:11, 12:10, 4:11, 7:11)
Michael MAZE - Timo BOLL 1:3 (11:7, 9:11, 14:16, 9:11)
ZHAI Yujia - Anton KALLBERG 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 7:11)

Post SV Muhlhausen - FC Saarbrucken 2:3
Ovidiu IONESCU - SHANG Kun 0:3 (7:11, 9:11, 2:11)
Lubomir JANCARIK - Patrick FRANZISKA 2:3 (11:8, 10:12, 4:11, 11:9, 10:12)
Steffen MENGEL - Darko JORGIĆ 3:2 (11:8, 6:11, 12:14, 11:9, 11:8)
Ovidiu IONESCU - Patrick FRANZISKA 3:2 (11:3, 11:4, 5:11, 9:11, 11:6)
Lubomir JANCARIK - SHANG Kun 0:3 (8:11, 4:11, 6:11)

Liga prvakinja, četvrtfinale
SKST Stavoimpex Hodonin - KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 2:3
Natalia PARTYKA - WU Yue 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:4)
Marketa SEVCIKOVA - HAN Ying 0:3 (4:11, 6:11, 2:11)
Solomya BRATEYKO - Kinga STEFAŃSKA 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:8)
Natalia PARTYKA - HAN Ying 0:3 (7:11, 4:11, 1:11)
Marketa SEVCIKOVA - WU Yue 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)

UCAM Cartagena TM - TTC Berlin Eastside 0:3
LIU Xin - Bernadette SZÖCS 1:3
Silvia ERDELYI DE SOUZA - SHAN Xiaona 0:3
Ana GARCIA MONTEIRO - Nina MITTELHAM 1:3

Girbau-Vic TT - TT Saint Quentinois 0:3
Sofia ZHANG - Polina MIKHAILOVA 0:3 (9:11, 10:12, 5:11)
Gabriela FEHER - ZHANG Mo 0:3 (7:11, 3:11, 7:11)
Orsloya FEHER - Olga MIKHAILOVA 1:3 (5:11, 11:9, 4:11, 8:11)

Metz TT - Linz AG Froschberg 3:2
Daniela DODEAN MONTEIRO - Christina KALLBERG 3:2 (9:11, 11:5, 11:6, 11:13, 11:5)
Adina DIACONU - Sofia POLCANOVA 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 5:11)
Carole GRUNDISCH - Linda BERGSTRÖM 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:4)
Pauline CHASSELIN - Sofia POLCANOVA 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
Adina DIACONU - Christina KALLBERG 3:0 (11:6, 11:6, 11:3)