Vijesti

Obrtnici promijenili ime u STK Slavonski Brod

Ime Obrtnička škola Brod odlazi u povijest, a ubuduće će se taj slavonski klub zvati STK Slavonski Brod.

Ban, Arapović i Meter na kampu u Saarbruckenu

Hana Arapović, Ivor Ban i Roko Meter sudjelovali su na ETTU-ovom trening kampu u sklopu programa za razvijanje mladih igrača.

Razredni odjeli za sportaše - izrada rang-lista

Središnji državni ured za šport je izvjestio da je objavljen preliminarni popis o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2019./2020.

Pucar produžio vjernost Tibharu do 2024.

Odlične igre Tomislava Pucara u posljednje vrijeme i skok na 39. mjesto na svijetu nisu prošle nezapaženo u stolnoteniskim krugovima.

Popis juniora i kadeta za Europsko prvenstvo

Izbornik Željan Gaćina obznanio je popis reprezentativaca koji će nas predstavljati na omladinskom Europskom prvenstvu u Ostravi od 6. do 15. srpnja 2019.

Starr na rekordere LP, Libertas domaćin skupine

Hrvatski klubovi saznali su suparnike u Ligi prvaka odnosno ETTU kupu.

Trenerski tečaj u Daruvarskim toplicama

Hrvatski stolnoteniski savez u zajedništvu i suorganizaciji sa Sportskim učilištem - ustanovom za obrazovanje odraslih organizirao je provedbu Programa osposobljavanja za poslove trenera odnosno trenerice stolnog tenisa, sukladno rješenju Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Poziv juniorkama i kadetkinjama za EP u Ostravi

Na osnovu kriterija za nastup kadetkinja i juniorki u reprezentaciji Hrvatske, upućujem poziv za pripreme i nastup na Europsko prvenstvo u Ostravi od 7.  do 16. srpnja 2019. za sljedeće igračice:

Promocijom stolnog tenisa obilježeno 11 godina STK Jadera

U subotu, 8. lipnja, na zadarskom Forumu održana je dvosatna promocija stolnog tenisa, a istodobno je obilježeno 11 godina STK Jadera.

Aleks Krstevski osvojio juniorski Top 12 u Puli

U Puli se igrao juniorski Top 12, a prvo mjesto osvojio je Aleks Krstevski.

Starr u Ligi prvaka, Libertas u ETTU kupu

Hrvatska će ove godine imati dva kluba u europskim natjecanjima.

Hrvatska 7., Pucar 12. nositelj na Europskim igrama

Europske igre održat će se u Minsku od 21. do 30. lipnja, a stolnotenisko natjecanje održavat će se od 22. do 29. lipnja.