Kalendar 2016/17.

KALENDAR NATJECANJA - SEZONA 2016/17 pogled
19.-23.08.OostendeITTF turnir Flanders Open  Belgija 
24.08.-28.08. Panagur. ITTF turnir WT Bulgaria Open Bugarska 
26.-28.08. Schilitgheim ETTUturnir Euro Mini Champs  Francuska 
6.-28.08. Pag HSTS turnir Kup Grada Paga k=0,5 STK Rudeš 
31.08.-04.09. Olomouc ITTF turnir WT Czech Open  Češka
03.-04.09. Zadar HSTS turnir 1.turnir HSTS-a Memorijal Barba Tomo Amižić k=1,0HSTS / STK Donat 
07.-11.09. Minsk ITTFturnir WT Belarus Open  Bjelorusija 
14.-18.09. Varaždin ITTF turnir WJC Croatia Open  Hrvatska
16.-18.09. ETTUkupETTU Cup M/Ž 1.kolo 
20.-24.09. Dee Han ITTF turnir WT Belgium Open  Belgija 
21.-25.09. Otočec ITTF turnir WJC Slovenia Open  Slovenija 
24.09. HSTS liga Superliga muški 1.kolo 
24.09.  HSTS liga Superliga žene 1.kolo 
4.09.-25.09.Bjelovar HSTS turnir Kup Grada Bjelovara k=0,7 STK Bjelovar 
01.10. HSTS liga Superliga muški 2.kolo  
01.10.  HSTS liga Superliga žene2.kolo 
01.10.  HSTS liga 1.HL M+Ž 1.krug  
01.-02.10. ETTUkupLiga prvakinja1.kolo 
01.-03.10.SaarbruckenITTFturnirSvjetski kup - muški Njemačka
05.-09.10.Vrnjačka BanjaITTFturnirWJC Serbian Open Srbija
05.-07.10. ETTUkupLiga prvaka1.kolo 
07.-09.10.PragETTUturnirEuropa youth top 10 Češka
08.10.  HSTSliga Superliga muški3.kolo  
08.10  HSTSliga Superliga žene 3.kolo  
08.10  HSTSliga 1.HL M+Ž2.krug  
15.10.  HSTSliga Superliga muški4.kolo  
15.10.  HSTSliga Superliga žene 4.kolo  
15.-16.10.OsijekHSTSturnirMemorijal Matija Gregićk=0,7STK Vodovod/STK Olimpija
18.-23.10.BudapestETTUprvenstvoEuropsko seniorsko prvenstvo Mađarska
22.10.  HSTSliga 1.HL M+Ž3.krug  
23.10. HSTSprvenstvoSeniorsko PH do 21 godinek=1,8 
28.-30.10. ETTUkupLiga prvaka2.kolo 
28.-30.10. ETTUkupLiga prvakinja2.kolo 
28.-30.10. ETTUkupETTU Cup M+Ž2.kolo 
29.10.  HSTSliga Superliga muški5.kolo  
29.10.  HSTSliga Superliga žene 5.kolo  
29.-30.10.Dugo SeloHSTSturnirMemorijal Saša Paark=0,7STK Marathon
29.-31.10.BratislavaITTFturnirSlovak Cadet Open Slovačka
01.11. ETTUkval. za EP Hrvatska-Bjelorusija (M)  
01.11. ETTUkval. za EPHrvatska-Ukrajina (Ž)  
02.-06.11.SzombhatelyITTFturnirWJC Hungarian Youth Open Mađarska
03.-04.11. ETTUkupLiga prvaka3.kolo 
04.-06.11. ETTUkupLiga prvakinja3.kolo 
05.11.  HSTSliga Superliga muški6.kolo  
05.11.  HSTSliga Superliga žene6.kolo  
05.11.  HSTSliga 1.HL M+Ž4.krug  
09.-13.11.WelsITTFturnirWT Austrian Open Austria
11.-13.11.VaraždinHSTSturnirMemorijal Mirko Abramovićk=1,2STK Varaždin
12.11.  HSTSliga Superliga muški7.kolo  
12.11.  HSTSliga Superliga žene7.kolo  
16.-20.11.StockholmITTFturnirWT Swedish Open Švedska
18.-19.11.ZagrebHSTSturnirMemorijal Antun Tova Stipančićk=1,2STSZ
22.11. ETTUkval. za EPIzrael-Hrvatska (M)  
22.11. ETTUkval. za EPFinska-Hrvatska (Ž)  
24.-25.11. ETTUkupLiga prvaka4.kolo 
25.-27.11. ETTUkupLiga prvakinja4.kolo 
25.-27.11. ETTUkupETTU kup3.kolo 
26.11.  HSTSliga Superliga muški8.kolo  
26.11.  HSTSliga Superliga žene8.kolo  
26.11.  HSTSliga 1.HL M+Ž5.krug  
01.-02.12. ETTUkupLiga prvaka5.kolo 
01.-07.12.Cape TownITTFprvenstvoSvjetsko juniorsko prvenstvo Južnoafrička Republika
02.-04.12. ETTUkupLiga prvakinja5.kolo 
03.12. HSTSliga Superliga muški9.kolo  
03.12.  HSTSliga Superliga žene 9.kolo  
03.12.  HSTS liga 1.HL M+Ž  6.krug  
08.-11.12. Doha ITTF turnir ITTF Grand Finals  Qatar 
08.-11.12.Helsinki ETTU turnir Finland Open  Finska 
09.-11.12.  ETTU kup Liga prvakinja 6.kolo  
10.-11.12. Ljubeščica HSTS turnir1.top 12 za kadete k=1,4STK Ljubeščica 
10.-11.12.Ljubeščica HSTSturnir1.top 12 za kadetkinje k=1,4 STK Ljubeščica 
10.12. Varaždin HSTSturnir1.top 8 za seniore k=1,4 STK Starr 
10.12.VaraždinHSTSturnir1.top 8 za seniorke k=1,4 STK Starr 
10.12.Žabnik HSTSturnir1.pozivni turnir za najmlađe kadete k=1,2 STK MGK Drava  
10.12.Koprivnica HSTSturnir1.pozivni turnir za najmlađe kadetkinje k=1,2 STK Koprivnica 
15.-16.12.  ETTU kup Liga prvaka6.kolo  
16.-18.12.  ETTU kup ETTU kup 4.kolo  
17.-18.12. Osijek HSTS turnir1.top 12 za juniore k=1,4 STK Vodovod 
17.-18.12.Varaždin HSTS turnir 1.top 12 za juniorkek=1,4 STK Starr 
17.-18.12.Zabok HSTS turnir 1.top 12 za mlađe kadete k=1,4 STK Zabok 
17.-18.12.Varaždin HSTS turnir 1.zop 12 za mlađe kadetkinje k=1,4 STK Varaždin 
14.-15.01. Koprivnica HSTS turnir .otvoreni turnir HSTS-a k=1,0 STK Koprivnica 
18.-22.01. Budapest (HUN) ITTF turnir ITTF WT Hungarian Open   
2.01. Varaždin HSTS turnir PH za mlađe seniore i mlađe seniorke  k=1,8 STK Starr Varaždin 
24.01. ETTUkvalifikacijeKvalifikacije za EP - 5.kolo  
26.-27.01. ETTUligaECL 1/4 finale1.susret 
27.-29.01. ETTUligaECL Ž i ETTU M+Ž 1/4 finale1.susret 
27.-29.01. Indoree (IND) ITTF turnir WJC Grand Final   
9.-30.01. Ljubeščica HSTS turnir 3.otvoreni turnir HSTS-a k=1,0 STK Ljubeščica 
02.-05.02. Sochi (RUS) ETTU turnir EP za mlađe seniore i mlađe seniorke   
03.-05.02.Antibes (FRA) ETTU turnir ITTF Europe Cup   
04.02.  HSTS liga Superliga muški 10.kolo  
04.02.  HSTS liga Supeliga žene 10.kolo  
04.02.  HSTS liga 1.HL muški + žene 7.krug  
06.-10.02.  HSTS kup Kup Hrvatske muški + žene1.kolo  
08.-12.02. Hodonin (CZE) ITTF turnir ITTF WJC Czech open   
08.-10.02. ETTUligaECL muški 1/4 finale2.susret 
10-12.02. ETTU ligaECL Ž i ETTU M+Ž 1/4 finale 2.susret 
11.02.  HSTS liga Supeliga muški 11.kolo  
11.02.  HSTS liga Supeliga žene 11.kolo  
11.-12.02. Dugo Selo HSTS turnir Memorijal Đuro Dubenik k=1,0 STŠK Dugo Selo 
15.-19.02. New Delhi (IND)ITTF turnir ITTF WT  Indian Open  
15.-19.02. Metz (FRA)ITTF turnir ITTF WJC France Open   
18.02.  HSTS liga Supeliga muški 12.kolo  
18.02.  HSTS liga Supeliga žene 12.kolo  
18.02.  HSTS liga 1.HL muški + žene 8.krug  
22.-26.02.Doha (QAT)ITTF turnir ITTF WT Qatar Open   
22.-26.02. Orebro (SWE) ITTF turnir ITTF WJC Swedish Open   
25.-26.02. Krapina HSTS turnir 4.otvoreni turnir HSTS-a k=1,0 STK Krapina 
25.02.  HSTS liga Supeliga muški 13.kolo  
25.02. HSTS liga Superliga žene13.kolo  
04.-05.03. Sveti Martin na Muri HSTS prvenstvo PH za seniore i seniorke k=1,8 STK Starr Varaždin 
06.-10.03.  HSTS kup Kup Hrvatske muški + žene 2.kolo  
07.03.VaraždinETTUkvalifikacijeHrvatska - Izrael muški6.kolo 
07.03. ETTUkvalifikacijeHrvatska - Finska žene6.kolo 
08.-12.03. Lignano (ITA) ITTF turnir ITTF WJC Italian Open   
09.-10.03. ETTU ligaECL muški 1/2 finale1.susret 
10.-12.03. ETTU ligaECL Ž i ETTU M+Ž 1/2 finale 1.susret 
11.03.  HSTS ligaSupeliga muški 14.kolo  
11.03.  HSTS liga Supeliga žene 14.kolo  
11.03.  HSTS liga 1.HL muški + žene 9.krug  
15.-19.03. Minsk (BLR) ITTF turnir ITTF WT Belarus Open   
18.03.  HSTS liga Superliga muški 15.kolo  
18.03.  HSTS liga Superliga žene 15.kolo  
18.03.  HSTS liga 1.HL muški + žene 10.krug  
19.03. Zagreb HSTS turnir Memorijal Lovro Ratković k=0,7 HASTK Mladost Zagreb 
25.-26.03. Pula HSTS turnir Masters HSTS-a k=1,4 STK Pula i ŽSTK Pula 
27.-31.03.  HSTS kup Kup Hrvatske 3.kolo  
01.04.  HSTS liga Superliga muški 16.kolo  
01.04.  HSTS liga Superliga žene 16.kolo  
01.04.  HSTS liga 1.HL muški + žene 11.krug  
05.04.  HSTS  liga Superliga muški 17.kolo  
05.04.  HSTS liga Superliga žene 17.kolo  
06.-07.04. ETTUligaECL muški 1/2 finale2.susret 
07.-09.04. ETTUligaECL Ž i ETTU M+Ž 1/2 finale 2.susret 
07.-09.04. PorečHSTS prvenstvo Pojedinačno i ekipno PH za kadete k=1,8 STSIŽ i Jadran Poreč 
08.-09.04. Osijek HSTS turnir 2.Top 8 za seniore k=1,4 STK Vodovod Osijek  
08.-09.04.  HSTS turnir 2.Top 8 za seniorke k=1,4  
11.04. ETTUkvalifikacijedodatne kvalifikacije za nastup na EP1.susret 
12.-15.04. Luxembourg ETTU turnir Luxembourg Open   
15.04.  HSTS liga Superliga muški 18.kolo  
15.04.  HSTS liga Superliga žene 18.kolo  
15.04.  HSTS liga 1.HL muški + žene 12.krug  
18.04. ETTUkvalifikacijedodatne kvalifikacije za nastup na EP2.susret 
19.04.  HSTS liga Superliga muški doigravanje 1/2F 1.susret  
19.-23.04. IncheonITTF turnir ITTF WT Korean Open    
19.-23.04. Spa ITTF turnir ITTF WJC Belgium Open   
22.04.  HSTS liga Superliga muški doigravanje 1/2F  2.susret  
22.-23.04.  HSTS kup Završnica Kupa Hrvatske za žene (Final Four)   
22.-23.04. Opatija HSTS turnir Milenij Open k=0,5 STK Opatija 
25.04.  HSTS liga Superliga muški doigravanje 1/2F3.susret  
26.-30.04. Otočec ITTF turnir ITTF WT Slovenian Open   
28.-30.04. Zagreb HSTS turnir Zagiping k=1,2 STSZ 
02.-06.05. Zagreb ITTF turnir ITTF WT Zagreb Open   
05.-07.05. ETTU ligaECL M+Ž i ETTU M+Ž finale 1.susret 
07.05. Rijeka HSTS turnir Kup Grada Rijeke k=0,7 STK Srdoči Rijeka 
10.05.  HSTS liga Superliga muški doigravanje F  1.susret  
10.05.  HSTS liga Superliga žene doigravanje 1/2F 1.susret  
11.-14.05. ETTUligaECL M+Ž i ETTU M+Ž finale 2.susret 
12.-14.05. HSTSligaKvalifikacijski turniri za popunu 1.HL  
13.05.  HSTS liga Superliga muški doigravanje F 2.susret  
13.05.  HSTS liga Superliga žene doigravanje 1/2 F 3.susret  
13.-14.05. Pula HSTS turnir 2.Top 12 za kadete k=1,4 STK Pula 
13.-14.05. Ljubeščica HSTS turnir 2.Top 12 za kadetkinje k=1,4 STK Ljubeščica 
13.05. Pula HSTS turnir 2.pozivni turnir za najmlađe kadete k=1,2 STK Pula 
13.05. Osijek HSTS turnir 2.pozivni turnir za najmlađe kadetkinje k=1,2 STK Vodovod Osijek 
16.05. HSTSliga Superliga muški doigravanje F  3.susret  
16.05.  HSTS liga Superliga žene doigravanje 1/2 F ili F 3. ili 1. susret / ovisno o rezultatu 1/2F   
17.-21.05.Platja d'Aro (ESP)ITTFturnirITTF WJC Spanish Open 
19.-21.05.VaraždinHSTSprvenstvoPojedinačno i ekipno PH za juniore-ke i mlađe kadete-tkinje k=1,8 STK Starr Varaždin 
19.05.  HSTS  liga Superliga žene doigravanje F 1.susret ako  se igra 1/2F 3.susret 
20.05.  HSTS liga Supeliga žene doigravanje F  2.susret akose ne igra 1/2F 3.susret 
21.05.  HSTS liga Superliga žene doigravanje F 2.susret ako se igra 1/2f 3.susret 
23.05.  HSTS liga Superliga žene doigravanje F 3.susret  
24.-25.05.  HSTS kup Završnica Kupa Hrvatske za muške (Final Four)    
24.-28.05. Wladislawowo (POL) ITTF turnir ITTF WJC Polish Open   
27.-28.05. Osijek HSTS turnir 2.Top 12 za juniore k=1,4 STK Vodovod Osijek 
27.-28.05. Varaždin HSTS turnir 2.top 12 za juniorke k=1,4 STK Varaždin 
27.-28.05. ZabokHSTS turnir 2.top 12 za mlađe kadete k=1,4 STK Zabok 
27.-28.05. Vrsar HSTS turnir 2.top 12 za mlađe kadetkinje k=1,4 STK Vrsar 
29.05.-04.06.Dusseldorf (GER) ITTF prvenstvo SP za seniore i seniorke  
01.-04.06. Senec (SVK) ITTF turnir ITTF WJC Slovak Junior Open   
14.-18.06. Tokyo (JPN)ITTF turnir ITTF WT Japan Open   
21.-25.06. Chengdu (CHN) ITTF turnir ITTF WT China Open   
14.-23.07. Gondomar (POR) ETTU prvenstvo Europsko prvenstvo za juniore i kadete