HEP Superliga muški

 
PROPOZICIJE SUPERLIGE ZA SEZONU 2018/19 preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
RASPORED SA SUCIMA - JESEN 2018/19 preuzmi
LJESTVICA preuzmi
POJEDINAČNI SKOROVI IGRAČA preuzmi
SKOROVI U IGRI PAROVA preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU SUSRETA preuzmi
 1.kolo
29.09.2018. 17:00 Sl. Brod STK OBRT. ŠKOLA - BROD Sl.Brod - STK SPLIT Split 4 : 3
29.09.2018. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK STARR Varaždin 0 : 4
29.09.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK MLADOST Petrinja 4 : 0
29.09.2018. 17:00 D.Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - GSTK ZAGREB Zagreb 4 : 1
26.09.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik                                          - STK PULA Pula 4 : 0
 2.kolo
06.10.2018. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK PULA Pula 3 : 4
06.10.2018. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik 0 : 4
06.10.2018. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 4
06.10.2018. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK VODOVOD Osijek 4 : 0 bb
06.10.2018. 17:00 Sl. Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod - STK DONAT Zadar 4 : 3
 3.kolo
20.10.2018. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK SPLIT Split 4 : 0
20.10.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod 3 : 4
20.10.2018. 17:00 D.Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK STARR Varaždin 1 : 4 
20.10.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK MLADOST Petrinja 4 : 0
20.10.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - GSTK ZAGREB Zagreb 0 : 4
 4.kolo
27.10.2018. 17:00 Split STK SPLIT Split - GSTK ZAGREB Zagreb 1 : 4
27.10.2018. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK PULA Pula 0 : 4
27.10.2018. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik 4 : 1
27.10.2018. 17:00 Sl. Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 1 : 4
27.10.2018. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK VODOVOD Osijek 4 : 3
 5.kolo
03.11.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK SPLIT Split 4 : 2
03.11.2018. 17:00 D.Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK DONAT Zadar 4 : 1
03.11.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod 4 : 3
03.11.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK STARR Varaždin 0 : 4
03.11.2018. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK MLADOST Petrinja 4 : 0
 6.kolo
10.11.2018. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK MLADOST Petrinja 4 : 0
10.11.2018. 11:00 Varaždin STK ZAGREB Zagreb - STK STARR Varaždin 2 : 4
10.11.2018. 17:00 Sl. Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod - STK PULA Pula 3 : 4
10.11.2018. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik 0 : 4
10.11.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 3 : 4
 7.kolo
17.11.2018. 17:00 D.Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SPLIT Split 4 : 1
17.11.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK VODOVOD Osijek 4 : 0
17.11.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK DONAT Zadar 4 : 3
17.11.2018. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod 4 : 1
17.11.2018. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK STARR Varaždin 0 : 4
 8.kolo
01.12.2018. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK STARR Varaždin 1 : 4
01.12.2018. 17:00 Sl. Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod - STK MLADOST Petrinja 4 : 0
25.11.2018. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb -
- STK DONAT Zadar
4 : 1
01.12.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK PULA Pula 4 : 1
02.12.2018. 11:00 D.Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik 1 : 4
 9.kolo
08.12.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK SPLIT Split 4 : 0
08.12.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 2 : 4
08.12.2018. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK VODOVOD Osijek 4 : 2
08.12.2018. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK DONAT Zadar 0 : 4
08.12.2018. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod 4 : 1
 10.kolo
19.01.2019. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod 0 : 0
19.01.2019. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK DONAT Zadar 0 : 0
19.01.2019. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
19.01.2019. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
19.01.2019. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik 0 : 0
 11.kolo
26.01.2019. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK SPLIT Split 0 : 0
26.01.2019. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - GSTK ZAGREB Zagreb 0 : 0
26.01.2019. 17:00 D.Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
26.01.2019. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK STARR Varaždin 0 : 0
26.01.2019. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod 0 : 0
 12.kolo
02.02.2019. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK DONAT Zadar 0 : 0
02.02.2019. 17:00 Sl. Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
02.02.2019. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
02.02.2019. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik 0 : 0
02.02.2019. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK PULA Pula 0 : 0
 13.kolo
09.02.2019. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK SPLIT Split 0 : 0
09.02.2019. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
09.02.2019. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK STARR Varaždin 0 : 0
09.02.2019. 17:00 D.Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod 0 : 0
09.02.2019. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK DONAT Zadar 0 : 0
 14.kolo
16.02.2019. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
16.02.2019. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
16.02.2019. 17:00 Sl. Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik 0 : 0
16.02.2019. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK PULA Pula 0 : 0
16.02.2019. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - GSTK ZAGREB Zagreb 0 : 0
 15.kolo
23.02.2019. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK SPLIT Split 0 : 0
23.02.2019. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK STARR Varaždin 0 : 0
23.02.2019. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod 0 : 0
23.02.2019. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK DONAT Zadar 0 : 0
23.02.2019. 17:00 D.Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
 16.kolo
09.03.2019. 17:00 Split STK SPLIT Split - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
09.03.2019. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik 0 : 0
09.03.2019. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK PULA Pula 0 : 0
09.03.2019. 17:00 Sl. Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod - GSTK ZAGREB Zagreb 0 : 0
09.03.2019. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
 17.kolo
16.03.2019. 11:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK SPLIT Split 0 : 0
16.03.2019. 17:00 Petrinja STK MLADOST Petrinja - STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod 0 : 0
16.03.2019. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK DONAT Zadar 0 : 0
16.03.2019. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
16.03.2019. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik            - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
 18.kolo
23.03.2019. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik                                       0 : 0
23.03.2019. 17:00 D.Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK PULA Pula 0 : 0
23.03.2019. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - GSTK ZAGREB Zagreb 0 : 0
23.03.2019. 17:00 Zadar STK DONAT Zadar - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
23.03.2019. 17:00 Sl. Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA - BROD Sl.Brod - STK STARR Varaždin 0 : 0