1.HL muški istok

 
PROPOZICIJE 1.HRVATSKE LIGE preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - jesen 2019/20 preuzmi
LJESTVICA preuzmi
SKOROVI IGRAČA preuzmi
SKOROVI PAROVA preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU preuzmi
      1.kolo      
Čakovec 05.10.2019. 17:00 STK MSTC Čakovec - STK PUTJANE Čakovec 4 : 1
Varaždin 05.10.2019. 11:00 STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 4
Nova Gradiška 05.10.2019. 17:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK MLADOST Petrinja 2 : 4
Osijek 05.10.2019. 17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK VODOVOD 2 Osijek 1 : 4
      2.kolo      
Čakovec 19.10.2019. 11:00 STK MSTC Čakovec - STK VODOVOD 2 Osijek 4 : 1
Čakovec 19.10.2019. 11:00 STK PUTJANE Čakovec - STK OLIMPIJA Osijek 4 : 1
4Varaždin 19.10.2019. 11:00 STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK MLADOST Petrinja 2 : 4
Mihovljan 19.10.2019. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK STRMAC Nova Gradiška 4 : 1
             
Vinkovci 19.10.2019. 17:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 2
2Čakovec 19.10.2019. 17:00 STK MSTC Čakovec - STK OLIMPIJA Osijek 4 : 1
Čakovec 19.10.2019. 17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 4
Varaždin 19.10.2019. 17:00 STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK STRMAC Nova Gradiška 2 : 4
Mihovljan 19.10.2019. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK MLADOST Petrinja 2 : 4
      3.kolo      
Osijek 02.11.2019. 11:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK MLADOST Petrinja 1 : 4
Osijek 02.11.2019. 11:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK STRMAC Nova Gradiška 4 : 3
Koprivnica 02.11.2019. 11:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 1
Čakovec 02.11.2019. 11:00 STK MSTC Čakovec - STK CIBALIA Vinkovci 4 : 2
             
Osijek 02.11.2019. 17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK STRMAC Nova Gradiška 4 : 2
Osijek 02.11.2019. 17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK MLADOST Petrinja 1 : 4
Koprivnica 02.11.2019. 17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK MIHOVLJAN Mihovljan 3 : 4
Čakovec 02.11.2019. 17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK CIBALIA Vinkovci 1 : 4
      4.kolo      
Vinkovci 16.11.2019. 11:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK OLIMPIJA Osijek 4 : 1
Varaždin 16.11.2019. 10:00 STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK PUTJANE Čakovec 0 : 4
Mihovljan 16.11.2019. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK MSTC Čakovec 4 : 1
Nova Gradiška 16.11.2019. 11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 2
             
Vinkovci 16.11.2019. 17:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK VODOVOD 2 Osijek 4 : 1
Varaždin 16.11.2019. 14:00 STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK MSTC Čakovec 2 : 4
Mihovljan 16.11.2019. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK PUTJANE Čakovec 4 : 2
Petrinja 16.11.2019. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 2
      5.kolo      
Osijek 30.11.2019. 11:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK PODRAVKA Koprivnica 1 : 4
Čakovec 30.11.2019. 11:00 STK MSTC Čakovec - STK MLADOST Petrinja 4 : 3
Čakovec 30.11.2019. 11:00 STK PUTJANE Čakovec - STK STRMAC Nova Gradiška 4 : 1
Vinkovci 30.11.2019. 11:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 0
             
Osijek 30.11.2019. 17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 2
Čakovec 30.11.2019. 17:00 STK MSTC Čakovec - STK STRMAC Nova Gradiška 4 : 1
Čakovec 30.11.2019. 17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK MLADOST Petrinja 4 : 2
Vinkovci 30.11.2019. 17:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK MIHOVLJAN Mihovljan 4 : 1
      6.kolo      
Varaždin 07.12.2019. 11:00 STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK VODOVOD 2 Osijek 2 : 4
Mihovljan 07.12.2019. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK OLIMPIJA Osijek 4 : 3
Nova Gradiška 07.12.2019. 11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK CIBALIA Vinkovci 2 : 4
Koprivnica 07.12.2019. 11:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK MSTC Čakovec 0 : 4
             
Varaždin 07.12.2019. 14:00 STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK OLIMPIJA Osijek 2 : 4
Mihovljan 07.12.2019. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK VODOVOD 2 Osijek 4 : 1
Petrinja 07.12.2019. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK CIBALIA Vinkovci 3 : 4
Koprivnica 07.12.2019. 17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK PUTJANE Čakovec 1 : 4
      7.kolo      
Čakovec 18.01.2020. 17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK MSTC Čakovec 0 : 0
Mihovljan 18.01.2020. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Petrinja 18.01.2020. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
Osijek 18.01.2020. 17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
      8.kolo      
Osijek 01.02.2020. 11:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK MSTC Čakovec 0 : 0
Osijek 01.02.2020. 11:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Petrinja 01.02.2020. 11:00 STK MLADOST Petrinja - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Nova Gradiška 01.02.2020. 11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
             
Koprivnica 01.02.2020. 17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK CIBALIA Vinkovci 0 : 0
Osijek 01.02.2020. 17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK MSTC Čakovec 0 : 0
Osijek 01.02.2020. 17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Nova Gradiška 01.02.2020. 17:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Petrinja 01.02.2020. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
      9.kolo      
Petrinja 15.02.2020. 11:00 STK MLADOST Petrinja - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
Nova Gradiška 15.02.2020. 11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
Varaždin 15.02.2020. 11:00 STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
Vinkovci 15.02.2020. 11:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK MSTC Čakovec 0 : 0
             
Nova Gradiška 15.02.2020. 17:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
Petrinja 15.02.2020. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
Mihovljan 15.02.2020. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
Vinkovci 15.02.2020. 17:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
      10.kolo      
Osijek 14.03.2020. 11:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK CIBALIA Vinkovci 0 : 0
Čakovec 14.03.2020. 11:00 STK PUTJANE Čakovec - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Čakovec 14.03.2020. 11:00 STK MSTC Čakovec - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Koprivnica 14.03.2020. 11:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
             
Osijek 14.03.2020. 17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK CIBALIA Vinkovci 0 : 0
Čakovec 14.03.2020. 17:00 STK MSTC Čakovec - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Čakovec 14.03.2020. 17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Koprivnica 14.03.2020. 17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
      11.kolo      
Koprivnica 04.04.2020. 11:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
Petrinja 04.04.2020. 11:00 STK MLADOST Petrinja - STK MSTC Čakovec 0 : 0
Nova Gradiška 04.04.2020. 11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Varaždin 04.04.2020. 11:00 STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK CIBALIA Vinkovci 0 : 0
             
Koprivnica 04.04.2020. 17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
Nova Gradiška 04.04.2020. 17:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK MSTC Čakovec 0 : 0
Petrinja 04.04.2020. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Mihovljan 04.04.2020. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK CIBALIA Vinkovci 0 : 0
      12.kolo      
Osijek 18.04.2020. 11:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Osijek 18.04.2020. 11:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Vinkovci 18.04.2020. 11:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
Čakovec 18.04.2020. 11:00 STK MSTC Čakovec - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
             
Osijek 18.04.2020. 17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Osijek 18.04.2020. 17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Vinkovci 18.04.2020. 17:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
Čakovec 18.04.2020. 17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0