1.HL muški istok

PROPOZICIJE 1.HRVATSKA LIGApreuzmi
PODACI O KLUBOVIMApreuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - PROLJEĆE 2016/17preuzmi
LJESTVICApreuzmi
POJEDINAČNI SKOR IGRAČApreuzmi
SKOR U IGRI PAROVApreuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU SUSRETApdf xls
Momčad Olimpije iz Osijeka izbačena je natjecanja u 1.HL muški istok. Rezultati dosada odigranih susreti se brišu.
1.KRUG
01.10.2016.17:00PetrinjaSTK Mladost Petrinja -STK Požega1 : 4
01.10.2016.17:00KotoribaSTK KOS Kotoriba -MSTC Čakovec4 : 3
01.10.2016.17:00Slavonski BrodSTK Obrtnička škola Brod Sl.Brod -STK Graničar Slavonski Brod4 : 2
01.10.2016.11:00MihovljanSTK Mihovljan -STK Putjane Čakovec4 : 1
2.KRUG
08.10.2016.11:00KotoribaSTK KOS Kotoriba -STK Vodovod 2 Osijek3 : 4
08.10.2016.11:00Slavonski BrodSTK Obrtnička škola Brod Sl.Brod -STK Putjane Čakovec4 : 2
08.10.2016.11:00Slavonski BrodSTK Graničar Slavonski Brod -STK Mihovljan4 : 1
08.10.2016.17:00ČakovecMSTC Čakovec -STK Vodovod 2 Osijek4 : 3
08.10.2016.17:00Slavonski BrodSTK Obrtnička škola Brod Sl.Brod -STK Mihovljan4 : 0
08.10.2016.17:00Slavonski BrodSTK Graničar Slavonski Brod -STK Putjane Čakovec4 : 1
3.KRUG
22.10.2016.11:00PožegaSTK Požega -STK Mihovljan3 : 4
22.10.2016.11:00OsijekSTK Vodovod 2 Osijek -STK Obrtnička škola Brod Sl.Brod0 : 4
22.10.2016.11:00PetrinjaSTK Mladost Petrinja -STK KOS Kotoriba4 : 2
22.10.2016.17:00PožegaSTK Požega -STK Putjane Čakovec4 : 1
22.10.2016.17:00OsijekSTK Vodovod 2 Osijek -STK Graničar Slavonski Brod2 : 4
22.10.2016.17:00PetrinjaSTK Mladost Petrinja -MSTC Čakovec4 : 0
4.KRUG
05.11.2016.11:00KotoribaSTK KOS Kotoriba -STK Požega2 : 4
05.11.2016.11:00Slavonski BrodSTK Obrtnička škola Brod Sl.Brod -STK Mladost Petrinja4 : 0
05.11.2016.11:00MihovljanSTK Mihovljan -STK Vodovod 2 Osijek3 : 4
05.11.2016.17:00ČakovecMSTC Čakovec -STK Požega4 : 1
05.11.2016.17:00Slavonski BrodSTK Graničar Slavonski Brod -STK Mladost Petrinja4 : 2
05.11.2016.17:00ČakovecSTK Putjane Čakovec -STK Vodovod 2 Osijek3 : 4
5.KRUG
26.11.2016.11:00PetrinjaSTK Mladost Petrinja -STK Mihovljan2 : 4
26.11.2016.11:00KotoribaSTK KOS Kotoriba -STK Graničar Slavonski Brod4 : 3
26.11.2016.11:00ČakovecMSTC Čakovec -STK Obrtnička škola Brod Sl.Brod0 : 4
26.11.2016.17:00PožegaSTK Požega -STK Vodovod 2 Osijek3 : 4
26.11.2016.17:00PetrinjaSTK Mladost Petrinja -STK Putjane Čakovec4 : 2
26.11.2016.17:00KotoribaSTK KOS Kotoriba-STK Obrtnička škola Brod Sl.Brod0 : 4
26.11.2016.17:00ČakovecMSTC Čakovec -STK Graničar Slavonski Brod2 : 4
6.KRUG
03.12.2016.11:00Slavonski BrodSTK Obrtnička škola Brod Sl.Brod -STK Požega4 : 1
03.12.2016.11:00MihovljanSTK Mihovljan -MSTC Čakovec4 : 1
03.12.2016.11:00ČakovecSTK Putjane Čakovec -STK KOS Kotoriba4 : 1
03.12.2016.17:00Slavonski BrodSTK Graničar Slavonski Brod -STK Požega2 : 4
03.12.2016.17:00MihovljanSTK Mihovljan -STK KOS Kotoriba4 : 1
03.12.2016.17:00ČakovecSTK Putjane Čakovec -MSTC Čakovec4 : 2
03.12.2016.17:00OsijekSTK Vodovod 2 Osijek -STK Mladost Petrinja4 : 1
7.KRUG
04.02.2017. 17:00 PožegaSTK Požega -STK Mladost Petrinja4 : 2
04.02.2017.  17:00 ČakovecMSTC Čakovec -STK KOS Kotoriba4 : 2
04.02.2017.  17:00 Slavonski BrodSTK Graničar Slavonski Brod -STK Obrtnička škola Brod Sl.Brod0 : 4
04.02.2017.  17:00 ČakovecSTK Putjane Čakovec -STK Mihovljan1 : 4
8.KRUG
18.02.2017.  11:00 OsijekSTK Vodovod 2 Osijek -STK KOS Kotoriba4 : 3
18.02.2017.   11:00 ČakovecSTK Putjane Čakovec -STK Obrtnička škola Brod Sl.Brod2 : 4
18.02.2017.   11:00 MihovljanSTK Mihovljan -STK Graničar Slavonski Brod4 : 2
18.02.2017.   17:00 OsijekSTK Vodovod 2 Osijek -MSTC Čakovec4 : 1
18.02.2017.   17:00 MihovljanSTK Mihovljan -STK Obrtnička škola Brod Sl.Brod0 : 4
18.02.2017.   17:00 ČakovecSTK Putjane Čakovec -STK Graničar Slavonski Brod4 : 2
9.KRUG
11.03.2017.  11:00 MihovljanSTK Mihovljan -STK Požega4 : 1
11.03.2017.   11:00 Slavonski BrodSTK Obrtnička škola Brod Sl.Brod -STK Vodovod 2 Osijek4 : 0
11.03.2017.   11:00 KotoribaSTK KOS Kotoriba -STK Mladost Petrinja1 : 4
11.03.2017.   17:00 ČakovecSTK Putjane Čakovec -STK Požega1 : 4
11.03.2017.   17:00 Slavonski BrodSTK Graničar Slavonski Brod -STK Vodovod 2 Osijek1 : 4
11.03.2017.   17:00 ČakovecMSTC Čakovec -STK Mladost Petrinja1 : 4
10.KRUG
18.03.2017.  11:00 PožegaSTK Požega -STK KOS Kotoriba4 : 1
18.03.2017.  11:00 PetrinjaSTK Mladost Petrinja -STK Obrtnička škola Brod Sl.Brod0 : 4
18.03.2017.  11:00 OsijekSTK Vodovod 2 Osijek -STK Mihovljan4 : 0
18.03.2017.  17:00 PožegaSTK Požega -MSTC Čakovec4 : 1
18.03.2017.  17:00 PetrinjaSTK Mladost Petrinja -STK Graničar Slavonski Brod4 : 0
18.03.2017.  17:00 OsijekSTK Vodovod 2 Osijek -STK Putjane Čakovec4 : 2
11.KRUG
01.04.2017.  11:00 MihovljanSTK Mihovljan -STK Mladost Petrinja0 : 0
01.04.2017.   11:00 Slavonski BrodSTK Graničar Slavonski Brod -STK KOS Kotoriba0 : 0
01.04.2017.   11:00 Slavonski BrodSTK Obrtnička škola Brod Sl.Brod -MSTC Čakovec0 : 0
01.04.2017.   11:00 OsijekSTK Vodovod 2 Osijek -STK Požega0 : 0
01.04.2017.   17:00 ČakovecSTK Putjane Čakovec -STK Mladost Petrinja0 : 0
01.04.2017.   17:00 Slavonski BrodSTK Obrtnička škola Brod Sl.Brod -STK KOS Kotoriba0 : 0
01.04.2017.   17:00 Slavonski BrodSTK Graničar Slavonski Brod -MSTC Čakovec0 : 0
12.KRUG
15.04.2017.  11:00 PožegaSTK Požega -STK Obrtnička škola Brod Sl.Brod0 : 0
15.04.2017.   11:00 ČakovecMSTC Čakovec -STK Mihovljan0 : 0
15.04.2017.   11:00 KotoribaSTK KOS Kotoriba -STK Putjane Čakovec0 : 0
15.04.2017.   17:00 PožegaSTK Požega -STK Graničar Slavonski Brod0 : 0
15.04.2017.   17:00 KotoribaSTK KOS Kotoriba -STK Mihovljan0 : 0
15.04.2017.   17:00 ČakovecMSTC Čakovec -STK Putjane Čakovec0 : 0
15.04.2017.   17:00 PetrinjaSTK Mladost Petrinja -STK Vodovod 2 Osijek0 : 0