1.HL muški zapad

PROPOZICIJE 1.HRVATSKA LIGApreuzmi
PODACI O KLUBOVIMApreuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - PROLJEĆE 2016/17preuzmipreuzmi
LJESTVICApreuzmi
POJEDINAČNI SKOR IGRAČApreuzmi
SKOR U IGRI PAROVApreuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU SUSRETApdf xls
EKIPA STK INDUSTROGRADNJE IZ ZAGREBA ODUSTALA JE OD NASTUPA U 1.HL ZAPAD.
1.KRUG
01.10.2016.17:00FužineSTK Bajer Fužine -STK Donat Zadar4 : 2
01.10.2016.17:00OpatijaSTK Opatija '08 -STK Kvarner Rijeka0 : 4
01.10.2016.17:00JastrebarskoSTK Jaska Jastrebarsko -STŠK Dugo Selo3 : 4
01.10.2016.11:00PulaSTK Pula 2 Pula -STK Brovinje Koromačno4 : 3
2.KRUG
08.10.2016.11:00FužineSTK Bajer Fužine -STK Velika Gorica Stanfar1 : 4
08.10.2016.11:00OpatijaSTK Opatija '08 -STK Brovinje Koromačno1 : 4
08.10.2016.11:00RijekaSTK Kvarner Rijeka -STK Pula 2 Pula4 : 2
08.10.2016.11:00JastrebarskoSTK Jaska Jastrebarsko -STK Donat Zadar4 : 1
08.10.2016.17:00OpatijaSTK Opatija '08 -STK Pula 2 Pula2 : 4
08.10.2016.17:00RijekaSTK Kvarner Rijeka -STK Brovinje Koromačno4 : 0
08.10.2016.17:00Dugo SeloSTŠK Dugo Selo -STK Donat Zadar4 : 0
3.KRUG
22.10.2016.11:00Velika GoricaSTK Velika Gorica Stanfar -STK Donat Zadar4 : 2
22.10.2016.11:00PulaSTK Pula 2 Pula -STŠK Dugo Selo0 : 4
22.10.2016.11:00KoromačnoSTK Brovinje Koromačno -STK Jaska Jastrebarsko0 : 4
22.10.2016.11:00FužineSTK Bajer Fužine -STK Opatija '084 : 0
22.10.2016.17:00PulaSTK Pula 2 Pula -STK Jaska Jastrebarsko0 : 4
22.10.2016.17:00KoromačnoSTK Brovinje Koromačno -STŠK Dugo Selo0 : 4
22.10.2016.17:00FužineSTK Bajer Fužine -STK Kvarner Rijeka4 : 2
4.KRUG
05.11.2016.11:00RijekaSTK Kvarner Rijeka -STK Velika Gorica Stanfar0 : 4
05.11.2016.11:00JastrebarskoSTK Jaska Jastrebarsko -STK Bajer Fužine4 : 1
05.11.2016.11:00ZadarSTK Donat Zadar -STK Pula 2 Pula4 : 0
05.11.2016.17:00OpatijaSTK Opatija '08 -STK Velika Gorica Stanfar0 : 4
05.11.2016.17:00Dugo SeloSTŠK Dugo Selo -STK Bajer Fužine4 : 1
05.11.2016.17:00ZadarSTK Donat Zadar -STK Brovinje Koromačno4 : 0
5.KRUG
26.11.2016.11:00Velika GoricaSTK Velika Gorica Stanfar -STK Brovinje Koromačno4 : 0
26.11.2016.11:00OpatijaSTK Opatija '08 -STŠK Dugo Selo0 : 4
26.11.2016.11:00RijekaSTK Kvarner Rijeka -STK Jaska Jastrebarsko1 : 4
26.11.2016.17:00Velika GoricaSTK Velika Gorica Stanfar -STK Pula 2 Pula4 : 1
26.11.2016.17:00OpatijaSTK Opatija '08 -STK Jaska Jastrebarsko1 : 4
26.11.2016.17:00RijekaSTK Kvarner Rijeka -STŠK Dugo Selo0 : 4
6.KRUG
03.12.2016.11:00Dugo SeloSTŠK Dugo Selo -STK Velika Gorica Stanfar3 : 4
03.12.2016.11:00ZadarSTK Donat Zadar -STK Opatija '084 : 0
03.12.2016.11:00PulaSTK Pula 2 Pula -STK Bajer Fužine2 : 4
03.12.2016.17:00JastrebarskoSTK Jaska Jastrebarsko -STK Velika Gorica Stanfar4 : 3
03.12.2016.17:00ZadarSTK Donat Zadar -STK Kvarner Rijeka0 : 4
03.12.2016.17:00KoromačnoSTK Brovinje Koromačno -STK Bajer Fužine2 : 4
7.KRUG
04.02.2017. 17:00 ZadarSTK Donat Zadar -STK Bajer Fužine2 : 4
04.02.2017.  17:00 RijekaSTK Kvarner Rijeka -STK Opatija '084 : 2
04.02.2017.  17:00 Dugo SeloSTŠK Dugo Selo -STK Jaska Jastrebarsko4 : 0
04.02.2017.  17:00 KoromačnoSTK Brovinje Koromačno -STK Pula 2 Pula3 : 4
8.KRUG
18.02.2017.  11:00 Velika GoricaSTK Velika Gorica Stanfar -STK Bajer Fužine4 : 2
18.02.2017.   11:00 KoromačnoSTK Brovinje Koromačno -STK Opatija '084 : 2
18.02.2017.   11:00 PulaSTK Pula 2 Pula -STK Kvarner Rijeka4 : 2
18.02.2017.   11:00 ZadarSTK Donat Zadar -STK Jaska Jastrebarsko0 : 4
18.02.2017.   15:00 PulaSTK Pula 2 Pula -STK Opatija '084 : 1
18.02.2017.   17:00 KoromačnoSTK Brovinje Koromačno -STK Kvarner Rijeka2 : 4
18.02.2017.   17:00 ZadarSTK Donat Zadar -STŠK Dugo Selo0 : 4
9.KRUG
11.03.2017.  11:00 ZadarSTK Donat Zadar -STK Velika Gorica Stanfar0 : 4
11.03.2017.   11:00 Dugo SeloSTŠK Dugo Selo -STK Pula 2 Pula4 : 1
11.03.2017.   11:00 JastrebarskoSTK Jaska Jastrebarsko -STK Brovinje Koromačno4 : 0
11.03.2017.   11:00 OpatijaSTK Opatija '08 -STK Bajer Fužine2 : 4
11.03.2017.   17:00 JastrebarskoSTK Jaska Jastrebarsko -STK Pula 2 Pula4 : 3
11.03.2017.   17:00 Dugo SeloSTŠK Dugo Selo -STK Brovinje Koromačno4 : 0
11.03.2017.   17:00 RijekaSTK Kvarner Rijeka -STK Bajer Fužine1 : 4
10.KRUG
18.03.2017.   11:00 Velika GoricaSTK Velika Gorica Stanfar -STK Kvarner Rijeka4 : 0
18.03.2017.   11:00 FužineSTK Bajer Fužine -STK Jaska Jastrebarsko3 : 4
18.03.2017.   11:00 PulaSTK Pula 2 Pula -STK Donat Zadar1 : 4
18.03.2017.   17:00 Velika GoricaSTK Velika Gorica Stanfar -STK Opatija '084 : 0
18.03.2017.   17:00 FužineSTK Bajer Fužine -STŠK Dugo Selo2 : 4
18.03.2017.   17:00 KoromačnoSTK Brovinje Koromačno -STK Donat Zadar0 : 4
11.KRUG
01.04.2017.  17:00 KoromačnoSTK Brovinje Koromačno -STK Velika Gorica Stanfar0 : 4
01.04.2017.  11:00 Dugo SeloSTŠK Dugo Selo -STK Opatija '084 : 0
01.04.2017.  11:00 JastrebarskoSTK Jaska Jastrebarsko -STK Kvarner Rijeka4 : 1
01.04.2017.  11:00 PulaSTK Pula 2 Pula -STK Velika Gorica Stanfar1 : 4
01.04.2017.  17:00 JastrebarskoSTK Jaska Jastrebarsko -STK Opatija '084 : 0
01.04.2017.  17:00 Dugo SeloSTŠK Dugo Selo -STK Kvarner Rijeka4 : 0
12.KRUG
15.04.2017.  11:00 Velika GoricaSTK Velika Gorica Stanfar -STŠK Dugo Selo0 : 4
15.04.2017.  11:00 OpatijaSTK Opatija '08 -STK Donat Zadar1 : 4
15.04.2017.  11:00 FužineSTK Bajer Fužine -STK Pula 2 Pula4 : 0
15.04.2017.  17:00 Velika GoricaSTK Velika Gorica Stanfar -STK Jaska Jastrebarsko1 : 4
15.04.2017.  17:00 RijekaSTK Kvarner Rijeka -STK Donat Zadar4 : 3
15.04.2017.  17:00 FužineSTK Bajer Fužine -STK Brovinje Koromačno4 : 0