1.HL žene zapad

 
PROPOZICIJE 1.HL 2017/18       preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA       preuzmi
RASPORED SA SUCIMA - JESEN 2017/18     preuzmi
LJESTVICA           preuzmi
POJEDINAČNI SKOR IGRAČA       preuzmi
SKOR U IGRI PAROVA       preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU SUSRETA       preuzmi
1.KOLO      
07.10.2017. 17:00 Zagreb HASTK MLADOST 2 Zagreb - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 1 : 4
07.10.2017. 17:00 Malinska STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska - STK URANIA Baška Voda 4 : 1
07.10.2017. 17:00 Jadranovo STK SVETI JAKOV Jadranovo - STK CRIKVENICA Crikvenica 4 : 2
07.10.2017. 17:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 4
07.10.2017. 17:00 Sveta Nedjelja STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  - STK SAMOBOR Samobor  3 : 4
2.KOLO      
21.10.2017. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST 2 Zagreb - STK SAMOBOR Samobor  0 : 4
21.10.2017. 11:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  4 : 2
21.10.2017. 11:00 Malinska STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska - STK KLEK Ogulin 4 : 0
21.10.2017. 11:00 Baška Voda STK URANIA Baška Voda - STK SVETI JAKOV Jadranovo 4 : 0
             
21.10.2017. 17:00 Zagreb HASTK MLADOST 2 Zagreb - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  3 : 4
21.10.2017. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SAMOBOR Samobor  4 : 3
21.10.2017. 17:00 Malinska STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 1
21.10.2017. 17:00 Baška Voda STK URANIA Baška Voda - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 4
3.KOLO      
28.10.2017. 11:00 Sveta Nedjelja STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  - STK CRIKVENICA Crikvenica 1 : 4
28.10.2017. 11:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor  - STK SVETI JAKOV Jadranovo 3 : 4
28.10.2017. 11:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK URANIA Baška Voda 2 : 4
28.10.2017. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST 2 Zagreb - STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska 1 : 4
             
28.10.2017. 17:00 Sveta Nedjelja STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  - STK SVETI JAKOV Jadranovo 1 : 4
28.10.2017. 17:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor  - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 4
28.10.2017. 17:00 Jastrebarsko STK JASKA Jastrebarsko - STK URANIA Baška Voda 4 : 3
28.10.2017. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska 1 : 4
4.KOLO            
04.11.2017. 11:00 Malinska STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  4 : 0
04.11.2017. 11:00 Baška Voda STK URANIA Baška Voda - HASTK MLADOST 2 Zagreb 4 : 2
04.11.2017. 11:00 Jadranovo STK SVETI JAKOV Jadranovo - STK JASKA Jastrebarsko 2 : 4
04.11.2017. 11:00 Crikvenica STK CRIKVENICA Crikvenica - STK KLEK Ogulin 4 : 0
             
04.11.2017. 17:00 Malinska STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska - STK SAMOBOR Samobor  4 : 0
04.11.2017. 17:00 Baška Voda STK URANIA Baška Voda - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 4
04.11.2017. 17:00 Jadranovo STK SVETI JAKOV Jadranovo - STK KLEK Ogulin 4 : 0
04.11.2017. 17:00 Crikvenica STK CRIKVENICA Crikvenica - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 1
5.KOLO            
18.11.2017. 11:00 Sveta Nedjelja STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
18.11.2017. 11:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor  - STK KLEK Ogulin 4 : 0 bb
18.11.2017. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST 2 Zagreb - STK CRIKVENICA Crikvenica 1 : 4
18.11.2017. 11:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SVETI JAKOV Jadranovo 3 : 4
             
18.11.2017. 17:00 Sveta Nedjelja STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  - STK KLEK Ogulin 4 : 0 bb
18.11.2017. 17:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor  - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 4
18.11.2017. 17:00 Zagreb HASTK MLADOST 2 Zagreb - STK SVETI JAKOV Jadranovo 2 : 4
18.11.2017. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK CRIKVENICA Crikvenica 1 : 4
6.KOLO            
02.12.2017. 11:00 Baška Voda STK URANIA Baška Voda - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  4 : 3
02.12.2017. 11:00 Jadranovo STK SVETI JAKOV Jadranovo - STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska 0 : 4
02.12.2017. 11:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 4
02.12.2017. 11:00 Jastrebarsko STK JASKA Jastrebarsko - HASTK MLADOST 2 Zagreb 4 : 2
             
02.12.2017. 17:00 Baška Voda STK URANIA Baška Voda - STK SAMOBOR Samobor  2 : 4
02.12.2017. 17:00 Crikvenica STK CRIKVENICA Crikvenica - STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska 1 : 4
02.12.2017. 17:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - HASTK MLADOST 2 Zagreb 4 : 3
02.12.2017. 17:00 Jastrebarsko STK JASKA Jastrebarsko - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 3 : 4
7.KOLO            
27.01.2018. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - HASTK MLADOST 2 Zagreb 0 : 0
27.01.2018. 17:00 Baška Voda STK URANIA Baška Voda - STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska 0 : 0
27.01.2018. 17:00 Crikvenica STK CRIKVENICA Crikvenica - STK SVETI JAKOV Jadranovo 0 : 0
27.01.2018. 17:00 Jastrebarsko STK JASKA Jastrebarsko - STK KLEK Ogulin 0 : 0
27.01.2018. 17:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor  - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  0 : 0
8.KOLO            
03.02.2018. 11:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor  - HASTK MLADOST 2 Zagreb 0 : 0
03.02.2018. 11:00 Sveta Nedjelja STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
03.02.2018. 11:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska 0 : 0
03.02.2018. 11:00 Jadranovo STK SVETI JAKOV Jadranovo - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
             
03.02.2018. 17:00 Sveta Nedjelja STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  - HASTK MLADOST 2 Zagreb 0 : 0
03.02.2018. 17:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor  - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
03.02.2018. 17:00 Jastrebarsko STK JASKA Jastrebarsko - STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska 0 : 0
03.02.2018. 17:00 Crikvenica STK CRIKVENICA Crikvenica - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
9.KOLO            
17.02.2018. 11:00 Crikvenica STK CRIKVENICA Crikvenica - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  0 : 0
17.02.2018. 11:00 Jadranovo STK SVETI JAKOV Jadranovo - STK SAMOBOR Samobor  0 : 0
17.02.2018. 11:00 Baška Voda STK URANIA Baška Voda - STK KLEK Ogulin 0 : 0
17.02.2018. 11:00 Malinska STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska - HASTK MLADOST 2 Zagreb 0 : 0
             
17.02.2018. 17:00 Jadranovo STK SVETI JAKOV Jadranovo - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  0 : 0
17.02.2018. 17:00 Crikvenica STK CRIKVENICA Crikvenica - STK SAMOBOR Samobor  0 : 0
17.02.2018. 17:00 Baška Voda STK URANIA Baška Voda - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
17.02.2018. 17:00 Malinska STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
10.KOLO            
10.03.2018. 11:00 Sveta Nedjelja STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  - STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska 0 : 0
10.03.2018. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST 2 Zagreb - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
10.03.2018. 11:00 Jastrebarsko STK JASKA Jastrebarsko - STK SVETI JAKOV Jadranovo 0 : 0
10.03.2018. 11:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 0
             
10.03.2018. 17:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor  - STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska 0 : 0
10.03.2018. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
10.03.2018. 17:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK SVETI JAKOV Jadranovo 0 : 0
10.03.2018. 17:00 Jastrebarsko STK JASKA Jastrebarsko - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 0
11.KOLO            
17.03.2018. 11:00 Jastrebarsko STK JASKA Jastrebarsko - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  0 : 0
17.03.2018. 11:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK SAMOBOR Samobor  0 : 0
17.03.2018. 11:00 Crikvenica STK CRIKVENICA Crikvenica - HASTK MLADOST 2 Zagreb 0 : 0
17.03.2018. 11:00 Jadranovo STK SVETI JAKOV Jadranovo - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
             
17.03.2018. 17:00 Ogulin STK KLEK Ogulin - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  0 : 0
17.03.2018. 17:00 Jastrebarsko STK JASKA Jastrebarsko - STK SAMOBOR Samobor  0 : 0
17.03.2018. 17:00 Jadranovo STK SVETI JAKOV Jadranovo - HASTK MLADOST 2 Zagreb 0 : 0
17.03.2018. 17:00 Crikvenica STK CRIKVENICA Crikvenica - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
12.KOLO            
24.03.2018. 11:00 Sveta Nedjelja STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI  - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
24.03.2018. 11:00 Malinska STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska - STK SVETI JAKOV Jadranovo 0 : 0
24.03.2018. 11:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK KLEK Ogulin 0 : 0
24.03.2018. 11:00 Zagreb HASTK MLADOST 2 Zagreb - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
             
24.03.2018. 17:00 Samobor STK SAMOBOR Samobor  - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
24.03.2018. 17:00 Malinska STK MALINSKA DUBAŠNICA Malinska - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 0
24.03.2018. 17:00 Zagreb HASTK MLADOST 2 Zagreb - STK KLEK Ogulin 0 : 0
24.03.2018. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0