Dalmatinska regija

Kategorija: Dalmatinska regija

Krunoslav Kralj i Siegfried Franz osvojili 6. Oluju '95.

Hrvatski stolnoteniski savez je tradicionalno po šesti put obilježio Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja turnirom Oluja '95.

Kategorija: Dalmatinska regija

Na Uskršnjem turniru u Konavlima četrdesetak natjecatelja

U sportskoj dvorani OŠ Gruda u Konavlima, u organizaciji STK Libertas Marinkolor, STK Konavljanin - Čilipi i STK OŠ Gruda - Konavle, pod vodstvom trerenera Vlaha Cara održan Uskršnji stolnoteniski turnir, na kojem se je natjecalo četrdesetak djece u kategoriji početnici, kadetkinje i kadeti.

Kategorija: Dalmatinska regija

Održano 23. prvenstvo Vele Luke

Održano je 23. otvoreno prvenstvo Vele Luke u stolnom tenisu u sklopu programa Regionalnog centra Dubrovnik. Prvenstvo se igralo u organizaciji STK Lučica, a nastupilo je preko 100 natjecatelja iz stolnoteniskih klubova Dubrovačko-neretvanske županije.

Poredak po kategorijama
Početnici: 1. Dominik Zglav, 2. Sandro Bratoš, 3. Antonio Prižmić, Petar Donjerković
Početnice: 1. Lara Matas, 2. Marta Surjan, 3. Laura Oreb, 3. Mia Mirošević
Najmlađi kadeti: 1. Juraj Hrčan, 2. Andrej Hrčan, 3. David Andreis, 3. Ivan Barčot
Najmlađe kadetkinje: 1. Ivana Vidojević, 2. Rina Žuvela, 3. Franka Dragojević, 3. Leona Žuvela
Mlađi kadeti: 1. Đivo Vidojević, 2. Teo Kasač, 3. Marko Marasović, 3. Petar Žuvela
Mlađe kadetkinje: 1. Linda Žuvela, 2. Lucija Marić, 3. Petra Skurla
Kadeti: 1. Antonio Dragojević, 2. Dino Šeparović, 3. Teofil Topić, 3. Ivan Dragojević
Kadetkinje: 1. Lea Berković, 2. Klara Lazić, 3. Nora Bećir, 3. Petra Raos
Juniori: 1. Antonio Franulović, 2. Deni Berković, 3.Lidija Vranješ, 3.Mario Obrovac
Juniorke: 1. Lidija Vranješ, 2. Veronika Ivkošić, 3. Sandra Đurišić
Seniori: 1. Maro Šimunović, 2. Jurica Prpić, 3. Marko Matas, 3. Frano Martić
Seniorke: 1. Barbara Vlahović, 2. Sanda Tasovac, 3. Rozana Rubeša, 3. Guizhi Zho
Veterani 40+: 1. Vlaho Car, 2. Joško Martinović, 3. Damir Gleđ, 3. Bepo Deranja
Veterani 50+: 1. Marinko Matulović, 2. Darko Božić, 3. Ivan Ravlić, 3. Boris Farčić
Veterani 60+: 1. Mirko Dragojević, 2. Zoran Šutić, 3. Tihomir Luković, 3. Sejfudin Granić
Rekreativci: 1.Kemal Halilović, 2. Damir Žuvela, 3. Barčot Igor, 3. Maroje Lalić
Parovi: 1. Boris Dragojević/Renato Čengić, 2.Antonio Franulović/Deni Berković,
3. Joško Martinović/Lidija Vranješ, 3.Marko Matas/ Mirko Dragojević

Kategorija: Dalmatinska regija

Poziv na međunarodni turnir Oluja '95. na Pagu

Hrvatski stolnoteniski savez i grad Pag pozivaju vas na međunarodni stolnoteniski turnir Oluja '95. Turnir će se održati u subotu 5. kolovoza 2017. s početkom u 11 sati u Osnovnoj školi Juraj Dalmatinac, Pag.