Na Uskršnjem turniru u Konavlima 116 igrača i igračica

U sportskoj dvorani OŠ Gruda na Grudi u Konavlima, u organizaciji Stolnoteniskog kluba Konavljanin i Stolnoteniskog saveza Dubrovačko-neretvanske županije, održao se 4. uskršnji turnir u stolnom tenisu.

Prvenstvu se odazvalo 116 igračica i igrača iz pet registriranih klubova. Osim organizatora turnira, STK Konavljanin iz Čilipa, sudjelovali su igračice i igrači STK Libertas Marinkolor, STK Dubrovnik, STK Lučica Vela Luka, STK Ploče, STK Uranija Baška Voda. Natjecanje se igralo u 16 natjecateljskih kategorija počevši s kategorijom početnika do veterana 60+. Natjecanju su prisustvovali i čelnici Općine Konavle, zamjenik načelnika Općine Konavle Ivo Radonić i predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović, koji je ujedno i otvorio turnir.



Ostvareni su sljedeći rezultati po kategorijama:
POČETNICI:
1. Miše Svalina - STK Urania, Baška Voda
2. Ivor Lepeš - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3. Frano Torić - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3. Ivan Radinković - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik

POČETNICE:
1. Nina Markoni - STK Konavljanin, Čilipi
2. Iva Radić - STK Urania, Baška Voda
3. Lucija Sikavica - STK Urania, Baška Voda
3. Nikolina Ban - STK Konavljanin , Čilipi

NAJMLAĐI KADETI:
1. Patrik Soldo - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
2. Borna Ramljak - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3. Ivan Radonić - STK Konavljanin, ČIlipi
4. Baldo Dobrašin - STK Konavljanin, Čilipi

NAJMLAĐE KADETKINJE:
1. Lara Matas - STK Lučica, Vela Luka
2. Ivana Vidojević - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3. Ana Stanišić - STK Urania, Baška Voda
3. Leona Žuvela - STK Lučica, Vela Luka

MLAĐI KADETI:
1. Juraj Hrčan - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
2. Matija Dimnić - STK Konavljanin, Čilipi
3. Ivan Bule - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
4. Andrej Hrčan - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik

MLAĐE KADETKINJE:
1. Mia Mirošević - STK Lučica, Vela Luka
2. Franka Dragojević - STK Lučica, Vela Luka
3. Sara Hudovernik - STK Urania, Baška Voda
4. Rina Žuvela - STK Lučica, Vela Luka

KADETI:
1. Bruno Soldo - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
2. Teo Kasač - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3. Đino Radinković - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3. Vinko Ivićević - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik

KADETKINJE:
1. Nera Sikavica - STK Urania, Baška Voda
2. Linda Žuvela - STK Lučica, Vela Luka
3. Natali Radić - STK Urania, Baška Voda
3. Matea Staničić - STK Urania, Baška Voda

JUNIORI:
1. Luka Đivanović - STK Konavljanin, Čilipi
2. Duje Prižmić - STK Lučica, Vela Luka
3. Antonio Maslać - STK Konavljanin, Čilipi

JUNIORKE:
1. Petra Raos - STK Konavljanin, Čilipi
2. Sandra Đurišić - STK Konavljanin, Čilipi
3. Nora Bećir - STK Konavljanin, Čilipi
3. Rina Dragojević - STK Lučica, Vela Luka

SENIORI:
1. Marko Venier - STK Libertas, Dubrovnik
2. Jurica Prpić - STK Konavljanin, Čilipi
3. Mario Obrovac - STK Dubrovnik, Dubrovnik
4. Ivan Simović - STK Konavljanin, Čilipi

SENIORKE:
1. Sanda Tasovac - STK Lučica, Vela Luka

VETERANI 40+:
1.mjesto, Vlaho Car - STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Orlando Glamuzina - STK Ploče, Ploče
3. mjesto, Damir Parmać - STK Dubrovnik, Dubrovnik
4. mjesto, Boris Dragojević - STK Lučica, Vela Luka

VETERANI 50+:
1. mjesto, Milo Stražičić - STK Konavljanin, Čilipi
2. mjesto, Milan Rezo - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3. mjesto, Drago Kasač - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
4. mjesto, Ivan Ravlić - STK Ploče, Ploče

VETERANI 60+:
1. mjesto, Mirko Dragojević - STK Lučica, Vela Luka
2. mjesto, Fra Ilija Stipić- STK Konavljanin, Čilipi
3. mjesto, Jozo Marinović - STK Konavljanin, Čilipi
3. mjesto, Gorki Miletić - STK Lučica, Vela Luka

PAROVI:
1. Šimunović – Obrovac
2. Stražićić – Prpić
3. Simović – Parmać
3. Venier - Rezo