Na turniru u Nuštru sudjelovalo 85 igrača iz 13 klubova

Održan je 4. memorijalni stolnoteniski turnir za kadete, seniore i veterane Nuštar Open 2017.

Sudjelovalo je ukupno 85 igrača i igračica iz sljedećih 13 klubova: STK Nuštar (16), Školska ekipa Područne škole Prkovci (12), STK Graničar Slavonski Brod (12), STK Cibalia (7), STK Vodovod Osijek (5), STK Donji Miholjac (6), STK Virovitica (5), STK Privlaka (5), STK Olimpija Osijek (5), STK Obrtnička škola Brod Slavonski Brod (3), STK Lokomotiva Vinkovci (3),STK Opatovac (3) i STK Brođanci (3).



1. kategorija: najmlađi kadeti (2007. godište i mlađi) (27 igrača)
1. mjesto: Pap Norman (Opatovac)
2. mjesto: Majstorović Dominik (Nuštar)
3. mjesto: Marjanović Gabrijel (Privlaka) i Filković Karlo (Obrtnička škola Brod)

2. kategorija: najmlađe kadetkinje (2007. godište i mlađe) (15 igračica)
1. mjesto: Plivelić Petra (Graničar, Slavonski Brod)
2. mjesto: Čmelak Hana (Donji Miholjac)
3. mjesto: Grizelj Martina (Cibalia Vinkovci) i Hat Lucija (Donji Miholjac)

3. kategorija: mlađi kadeti (2005. godište i mlađi) (16 igrača)
1. mjesto: Bistrović Dario (Opatovac)
2. mjesto: Ehman Ivan (Vodovod Osijek)
3. mjesto: Andabak David (Cibalia Vinkovci) i Krajinović Luka (Privlaka)

4. kategorija: mlađe kadetkinje (2005.godište i mlađi) (11 igračica)
1. mjesto: Jerković Ana (Vodovod Osijek)
2. mjesto: Kovač Nina (Vodovod Osijek)
3. mjesto: Rudnički Tonka (Nuštar) i Perković Katarina (Vodovod Osijek)

5. kategorija: kadeti (2002. godište i mlađi) ( 11 igrača)
1. mjesto: Vinković Mateo (Donji Miholjac)
2. mjesto: Lovrić Ivan (Opatovac)
3. mjesto: Češek Enio (Virovitica) i Resanović Filip (Graničar Slavonski Brod)

6. kategorija: kadetkinje (2002. godište i mlađe) (5 igračica)
1. mjesto: Pešut Petra (Lokomotiva Vinkovci)
2. mjesto: Čmelak Ema (Donji Miholjac)
3. mjesto: Ratković Sara (Graničar Slavonski Brod) i Ignjačić Iva (Cibalia Vinkovci)

Na turniru seniora i veterana sudjelovalo je 45 igrača u tri starosne kategorije i dvije kategorije parova.
Pojedinačne kategorije:
1. kategorija: igrači do 45 godina starosti (12 igrača)
1. mjesto: Biber Domagoj (Lokomotiva Vinkovci)
2. mjesto: Opačić Tomislav (Lokomotiva Vinkovci)
3. mjesto: Dragun Dario (Cibalia Vinkovci) i Baboselac Mladen (Gradište)

2. kategorija: igrači od 46. do 60. godine starosti (21 igrač)
1. mjesto: Glamočak Rade (Novi Sad)
2. mjesto: Paradžiković Marinko (Lokomotiva Vinkovci)
3. mjesto: Gulden Darko (Osijek) i Stevanović Goran (Petrovci)

3.kategorija: igrači stariji od 60 godina (12 igrača)
1. mjesto: Čutuk Tomislav (Osijek)
2. mjesto: Lukiček Rajko (Osijek)
3. mjesto: Turk Andrija (Belišće) i Jakšić Ivan (Josipovac)

Parovi:
1. kategorija: igrači do 50. godine starosti
1. mjesto: Biber Domagoj i Paradžiković, Marinko
2. mjesto: Kosanović Mladen i Cerić Dino
3. mjesto: Vidrač Mato i Rudnički Tomislav
3. mjesto: Horvat Anotnio i Baboselac Mladen

2. kategorija: igrači preko 50. godine starosti
1. mjesto: Stevanović Goran i Glavočak Rade
2. mjesto: Županić Željko i Dragičević Mile
3. mjesto: Čutuk Tomislav i Jakšić Ivan
3. mjesto: Šulina Antonio i Gulden Darko