1.HL žene zapad

PROPOZICIJE            preuzimanje
PODACI O KLUBOVIMA           preuzimanje
RASPORED SA SUCIMA - PROLJEĆE       preuzimanje
LJESTVICA           preuzimanje
SKOROVI IGRAČICA           preuzimanje
SKOROVI PAROVA           preuzimanje
OBRAZAC ZA ODGODU           preuzimanje
1.KOLO
             
Crikvenica 30.09.2023. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK JADRAN Poreč 3 : 4
4Dugo Selo 30.09.2023. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 0 : 4
Jastrebarsko 30.09.2023. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK SAMOBOR Samobor 4 : 0
Zagreb 30.09.2023. 17:00 STK MERIX Zagreb - HSTK VELIKA GORICA V.Gorica 1 : 4
2.KOLO
Crikvenica 07.10.2023. 11:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - HSTK VELIKA GORICA V.Gorica 3 : 4
Poreč 07.10.2023. 11:00 STK JADRAN Poreč - STK MERIX Zagreb 4 : 0
Sveta Nedjelja Novaki 07.10.2023. 11:00 STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK URANIA Baška Voda 4 : 1
             
Crikvenica 07.10.2023. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK MERIX Zagreb 4 : 1
Poreč 07.10.2023. 17:00 STK JADRAN Poreč - HSTK VELIKA GORICA V.Gorica 3 : 4
Dugo Selo 07.10.2023. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK URANIA Baška Voda 4 : 1
3.KOLO
Zagreb 21.10.2023. 11:00 STK MERIX Zagreb - STK SAMOBOR Samobor 0 : 4
Velika Gorica 21.10.2023. 11:00 HSTK VELIKA GORICA V.Gorica - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 0
Crikvenica 21.10.2023. 11:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 1 : 4
Poreč 21.10.2023. 11:00 STK JADRAN Poreč - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 1 : 4
             
Zagreb 21.10.2023. 17:00 STK MERIX Zagreb - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
Velika Gorica 21.10.2023. 17:00 HSTK VELIKA GORICA V.Gorica - STK SAMOBOR Samobor 4 : 2
Crikvenica 21.10.2023. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 1
Poreč 21.10.2023. 17:00 STK JADRAN Poreč - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 1 : 4
4.KOLO
Dugo Selo 11.11.2023. 11:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - HSTK VELIKA GORICA V.Gorica 4 : 2
Sveta Nedjelja Novaki 11.11.2023. 11:00 STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK MERIX Zagreb 4 : 0
Samobor 11.11.2023. 11:00 STK SAMOBOR Samobor - STK URANIA Baška Voda 4 : 0
             
Dugo Selo 11.11.2023. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK MERIX Zagreb 4 : 0
Sveta Nedjelja Novaki 11.11.2023. 17:00 STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - HSTK VELIKA GORICA V.Gorica 4 : 0
Jastrebarsko 11.11.2023. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK URANIA Baška Voda 4 : 2
5.KOLO
Velika Gorica 18.11.2023. 11:00 HSTK VELIKA GORICA V.Gorica - STK URANIA Baška Voda 4 : 1
Crikvenica 18.11.2023. 11:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK SAMOBOR Samobor 2 : 4
Poreč 18.11.2023. 11:00 STK JADRAN Poreč - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
             
Zagreb 18.11.2023. 17:00 STK MERIX Zagreb - STK URANIA Baška Voda 4 : 1
Crikvenica 18.11.2023. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 4
Poreč 18.11.2023. 17:00 STK JADRAN Poreč - STK SAMOBOR Samobor 3 : 4
6.KOLO
Jastrebarsko 02.12.2023. 11:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 0 : 4
Samobor 02.12.2023. 11:00 STK SAMOBOR Samobor - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 1
Baška Voda 02.12.2023. 11:00 STK URANIA Baška Voda - STK CRIKVENICA Crikvenica 4 : 2
             
Jastrebarsko 02.12.2023. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 1
Samobor 02.12.2023. 17:00 STK SAMOBOR Samobor - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 1 : 4
Baška Voda 02.12.2023. 17:00 STK URANIA Baška Voda - STK JADRAN Poreč 4 : 1
7.KOLO
Poreč 03.02.2024.  17:00  STK JADRAN Poreč - STK CRIKVENICA Crikvenica 3 : 4
Sveta Nedjelja Novaki 03.02.2024.  17:00  STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 1
Samobor 03.02.2024.   17:00  STK SAMOBOR Samobor - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 0
Velika Gorica 03.02.2024.   17:00  HSTK VELIKA GORICA V.Gorica - STK MERIX Zagreb 1 : 4
8.KOLO
Velika Gorica 10.02.2024. 11:00  HSTK VELIKA GORICA V.Gorica - STK CRIKVENICA Crikvenica 2 : 4
Zagreb 10.02.2024.  11:00  STK MERIX Zagreb - STK JADRAN Poreč 0 : 4
Baška Voda 10.02.2024.  11:00  STK URANIA Baška Voda - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 1 : 4
             
Zagreb 10.02.2024.  17:00  STK MERIX Zagreb - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 4
Velika Gorica 10.02.2024.  17:00 HSTK VELIKA GORICA V.Gorica . STK JADRAN Poreč 4 : 1
Baška Voda 10.02.2024.  17:00  STK URANIA Baška Voda - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 1 : 4
9.KOLO
Samobor 02.03.2024. 11:00 STK SAMOBOR Samobor - STK MERIX Zagreb 4 : 1
Jastrebarsko 02.03.2024. 11:00  STK JASKA Jastrebarsko - HSTK VELIKA GORICA V.Gorica 3 : 4
Sveta Nedjelja Novaki 02.03.2024. 11:00  STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK CRIKVENICA Crikvenica 4 : 0
Dugo Selo 02.03.2024.  11:00  STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK JADRAN Poreč 3 : 4
             
Jastrebarsko 02.03.2024.  17:00  STK JASKA Jastrebarsko - STK MERIX Zagreb 4 : 0
Samobor 02.03.2024. 17:00  STK SAMOBOR Samobor - HSTK VELIKA GORICA V.Gorica 4 : 3
Dugo Selo 02.03.2024.  17:00  STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK CRIKVENICA Crikvenica 4 : 3
Sveta Nedjelja Novaki 02.03.2024. 17:00  STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK JADRAN Poreč 4 : 1
10.KOLO
Velika Gorica 16.03.2024.  11:00  HSTK VELIKA GORICA V.Gorica - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 2 : 4
Zagreb 16.03.2024.   11:00  STK MERIX Zagreb - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 1 : 4
Baška Voda 16.03.2024.  11:00 STK URANIA Baška Voda - STK SAMOBOR Samobor 0 : 4
             
Zagreb 16.03.2024.  17:00 STK MERIX Zagreb - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 4
Velika Gorica 16.03.2024.   17:00  HSTK VELIKA GORICA V.Gorica - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 0 : 4
Baška Voda 16.03.2024.   17:00  STK URANIA Baška Voda - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 3
11.KOLO
Baška Voda 13.04.2024.  11:00  STK URANIA Baška Voda - HSTK VELIKA GORICA V.Gorica 4 : 0 bb
Samobor 13.04.2024  11:00  STK SAMOBOR Samobor - STK CRIKVENICA Crikvenica 4 : 2
Jastrebarsko 13.04.2024  11:00  STK JASKA Jastrebarsko - STK JADRAN Poreč 4 : 0
             
Baška Voda 13.04.2024  17:00  STK URANIA Baška Voda - STK MERIX Zagreb 4 : 0
Jastrebarsko 13.04.2024  17:00  STK JASKA Jastrebarsko - STK CRIKVENICA Crikvenica 4 : 1
Samobor 13.04.2024  17:00  STK SAMOBOR Samobor - STK JADRAN Poreč 4 : 1
12.KOLO
Sveta Nedjelja Novaki 27.04.2024.  11:00 STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
Dugo Selo 27.04.2024.  11:00  STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SAMOBOR Samobor 0 : 0
Crikvenica 27.04.2024.   11:00  STK CRIKVENICA Crikvenica - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
             
Dugo Selo 27.04.2024.  17:00  STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
Sveta Nedjelja Novaki  27.04.2024.  17:00  STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK SAMOBOR Samobor 0 : 0
Poreč  27.04.2024.  17:00  STK JADRAN Poreč - STK URANIA Baška Voda 0 : 0