HEP Superliga muški

 
  PROPOZICIJE SUPERLIGE preuzmi
  PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
  RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - jesen 2020/21 preuzmi
  LJESTVICA preuzmi
  SKOROVI IGRAČA preuzmi
  OBRAZAC ZA ODGODU preuzmi
  COVID-19 PROTOKOL preuzmi
        1.kolo        
1 Varaždin 11.10.2020. 11:00 STK STARR Varaždin - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   3 : 2
2 Rijeka 26.09.2020. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK PULA Pula   3 : 0
3 Split 26.09.2020. 14:00 STK SPLIT Split - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 3
4 Osijek 26.09.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK CIBALIA Vinkovci   3 : 1
5 Požega 26.09.2020. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   3 : 0
6 Zadar 26.09.2020. 14:00 DONAT Zadar - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 3
        2.kolo        
7 Varaždin 13.10.2020. 19:00 STK STARR Varaždin - GSTK ZAGREB Zagreb   3 : 2
8 Dugo Selo 10.10.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - DONAT Zadar   1 : 3
9 Rijeka 10.10.2020. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   3 : 0
10 Pula 28.11.2020. 16:00 STK PULA Pula - STK POŽEGA Požega   3 : 2
11 Split 10.10.2020. 14:00 STK SPLIT Split - STK CIBALIA Vinkovci   3 : 2
12 Dubrovnik 10.10.2020. 16:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK VODOVOD Osijek   3 : 0
                 
13 Varaždin 10.10.2020. 11:00 STK STARR Varaždin - DONAT Zadar   3 : 2
14 Dugo Selo 15.10.2020. 19:30  STŠK DUGO SELO Dugo Selo - GSTK ZAGREB Zagreb   1 : 3
15 Rijeka 29.11.2020. 11:00  STK SRDOČI Rijeka - STK POŽEGA Požega   0 : 3
16 Pula 11.10.2020. 11:00 STK PULA Pula - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   3 : 0
17 Split 11.10.2020. 11:00 STK SPLIT Split - STK VODOVOD Osijek   2 : 3
18 Dubrovnik 11.10.2020. 11:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK CIBALIA Vinkovci   3 : 0
        3.kolo        
19 Zadar 24.10.2020. 14:00 DONAT Zadar - STK CIBALIA Vinkovci   3 : 1
20 Zagreb 24.10.2020. 15:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK VODOVOD Osijek   3 : 0
21 Požega 24.10.2020. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 3
22 Slavonski Brod 24.10.2020. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK SPLIT Split   0 : 3
23 Varaždin 14.11.2020. 15:00 STK STARR Varaždin - STK PULA Pula   3 : 1
24 Dugo Selo 24.10.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SRDOČI Rijeka   3 : 0
                 
25 Zadar 25.10.2020. 11:00 DONAT Zadar - STK VODOVOD Osijek   0 : 3
26 Zagreb 25.10.2020. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK CIBALIA Vinkovci   3 : 0
27 Požega 25.10.2020. 11:00 STK POŽEGA Požega - STK SPLIT Split   2 : 3
28 Slavonski Brod 25.10.2020. 11:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 3
29 Varaždin 14.11.2020. 10:00  STK STARR Varaždin - STK SRDOČI Rijeka   3 : 0
30 Dugo Selo 25.10.2020. 11:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK PULA Pula   3 : 1
        4.kolo        
31 Rijeka 07.11.2020. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 3
32 Pula 07.11.2020. 16:00 STK PULA Pula - DONAT Zadar   1 : 3
33 Split 27.02.2021. 16:00 STK SPLIT Split - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
34 Dubrovnik 27.02.2021. 16:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK STARR Varaždin   0 : 0
35 Osijek 07.11.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   3 : 0
36 Vinkovci 07.11.2020. 17:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK POŽEGA Požega   3 : 2
                 
37 Rijeka 07.11.2020. 10:00 STK SRDOČI Rijeka - DONAT Zadar   1 : 3
338 Pula 08.11.2020. 11:00 STK PULA Pula - GSTK ZAGREB Zagreb   3 : 2
39 Split 28.02.2021. 11:00 STK SPLIT Split - STK STARR Varaždin   0 : 0
40 Dubrovnik 08.11.2020. 11:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   3 : 0
41 Osijek 08.11.2020. 11:00 STK VODOVOD Osijek - STK POŽEGA Požega   0 : 3
42 Vinkovci 08.11.2020. 11:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   3 : 0
        5.kolo        
43 Zadar 21.11.2020. 14:00 DONAT Zadar - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   3 : 0
44 Zagreb 21.11.2020. 15:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK POŽEGA Požega   3 : 0
45 Varaždin 21.11.2020. 11:00 STK STARR Varaždin - STK CIBALIA Vinkovci   3 : 0
46 Dugo Selo 21.11.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK VODOVOD Osijek   1 : 3
47 Rijeka 21.11.2020. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 3
48 Pula 21.11.2020. 16:00 STK PULA Pula - STK SPLIT Split   2 : 3
                 
49 Zadar 22.11.2020. 11:00 DONAT Zadar - STK POŽEGA Požega   3 : 1
50 Zagreb 22.11.2020. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   3 : 0
51 Varaždin 22.11.2020. 11:00 STK STARR Varaždin - STK VODOVOD Osijek   3 : 0
52 Dugo Selo 22.11.2020. 11:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK CIBALIA Vinkovci   3 : 0
53 Rijeka 22.11.2020. 11:00 STK SRDOČI Rijeka - STK SPLIT Split   2 : 3
54 Pula 22.11.2020. 11:00 STK PULA Pula - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   1 : 3
        6.kolo        
55 Split 06.03.2021. 14:00 STK SPLIT Split - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
56 Dubrovnik 06.03.2021. 16:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - DONAT Zadar   0 : 0
57 Osijek 06.03.2021. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK PULA Pula   0 : 0
58 Vinkovci 06.03.2021. 17:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
59 Požega 06.03.2021. 17:00 STK POŽEGA Požega - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
60 Slavonski Brod 06.03.2021. 17:00  STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK STARR Varaždin   0 : 0
                 
61 Split 07.03.2021.. 11:00 STK SPLIT Split - DONAT Zadar   0 : 0
62 Dubrovnik 07.03.2021. 11:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
63 Osijek 07.03.2021. 11:00 STK VODOVOD Osijek - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
64 Vinkovci 07.03.2021. 11:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK PULA Pula   0 : 0
65 Požega 07.03.2021. 11:00 STK POŽEGA Požega - STK STARR Varaždin   0 : 0
66 Slavonski Brod 07.03.2021. 11:00  STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
        7.kolo        
67 Dugo Selo 13.03.2021. 17:00  STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK STARR Varaždin   0 : 0
68 Pula 13.03.2021. 16:00  STK PULA Pula - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
69 Dubrovnik 13.03.2021. 16:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK SPLIT Split   0 : 0
70 Vinkovci 13.03.2021. 17:00  STK CIBALIA Vinkovci - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
71 Slavonski Brod 13.03.2021. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK POŽEGA Požega   0 : 0
72 Zagreb 13.03.2021. 15:00  GSTK ZAGREB Zagreb - DONAT Zadar   0 : 0
        8.kolo        
73 Zagreb 27.03.2021.  15:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK STARR Varaždin   0 : 0
74 Zadar 27.03.2021.   14:00 DONAT Zadar - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
75 Slavonski Brod 27.03.2021.   17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
76 Požega 27.03.2021.   17:00 STK POŽEGA Požega - STK PULA Pula   0 : 0
77 Vinkovci 27.03.2021.   17:00 STK CIBALIA Vinkovci - STK SPLIT Split   0 : 0
78 Osijek 27.03.2021.   17:00 STK VODOVOD Osijek - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 0
                 
79 Zadar 28.03.2021.   11:00  DONAT Zadar - STK STARR Varaždin   0 : 0
80 Zagreb 28.03.2021.   11:00  GSTK ZAGREB Zagreb - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
81 Požega 28.03.2021.   11:00  STK POŽEGA Požega - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
82 Slavonski Brod 28.03.2021.   11:00  STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK PULA Pula   0 : 0
83 Osijek 28.03.2021.   11:00  STK VODOVOD Osijek - STK SPLIT Split   0 : 0
84 Vinkovci 28.03.2021.   11:00  STK CIBALIA Vinkovci - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 0
        9.kolo        
85 Vinkovci 10.04.2021.   17:00 STK CIBALIA Vinkovci - DONAT Zadar   0 : 0
86 Osijek 10.04.2021.  17:00 STK VODOVOD Osijek - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
87 Dubrovnik 10.04.2021.  16:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK POŽEGA Požega   0 : 0
88 Split 10.04.2021.    14:00 STK SPLIT Split - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   0 : 0
89 Pula 10.04.2021.  16:00 STK PULA Pula - STK STARR Varaždin   0 : 0
90 Rijeka 10.04.2021.  17:00 STK SRDOČI Rijeka - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
                 
91 Osijek 11.04.2021. 11:00  STK VODOVOD Osijek - DONAT Zadar   0 : 0
92 Vinkovci 11.04.2021. 11:00  STK CIBALIA Vinkovci - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
93 Split 11.04.2021. 11:00  STK SPLIT Split - STK POŽEGA Požega   0 : 0
94 Dubrovnik 11.04.2021. 11:00  STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   0 : 0
95 Rijeka 11.04.2021. 11:00  STK SRDOČI Rijeka - STK STARR Varaždin   0 : 0
96 Pula 11.04.2021. 11:00  STK PULA Pula - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
        10.kolo        
97 Zagreb 24.04.2021.  15:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
98 Zadar 24.04.2021.   14:00 DONAT Zadar - STK PULA Pula   0 : 0
99 Dugo Selo 24.04.2021.   17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SPLIT Split   0 : 0
100 Varaždin 24.04.2021.   14:00 STK STARR Varaždin - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 0
101 Slavonski Brod 24.04.2021.   17:00  STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
102 Požega 24.04.2021.   17:00 STK POŽEGA Požega - STK CIBALIA Vinkovci   0 : 0
                 
103 Zadar 25.04.2021.   11:00  DONAT Zadar - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
104 Zagreb 25.04.2021.    11:00  GSTK ZAGREB Zagreb - STK PULA Pula   0 : 0
105 Varaždin 25.04.2021.    11:00  STK STARR Varaždin - STK SPLIT Split   0 : 0
106 Dugo Selo 25.04.2021.    11:00  STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 0
107 Požega 25.04.2021.    11:00  STK POŽEGA Požega - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
108 Slavonski Brod 25.04.2021.    11:00  STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK CIBALIA Vinkovci   0 : 0
        11.kolo        
109 Slavonski Brod 08.05.2021.    17:00  STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - DONAT Zadar   0 : 0
110 Požega 08.05.2021.   17:00  STK POŽEGA Požega - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
111 Vinkovci 08.05.2021.   17:00  STK CIBALIA Vinkovci - STK STARR Varaždin   0 : 0
112 Osijek 08.05.2021.   17:00  STK VODOVOD Osijek - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
113 Dubrovnik 08.05.2021.   16:00  STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
114 Split 08.05.2021.   14:00  STK SPLIT Split - STK PULA Pula   0 : 0
                 
115 Požega 09.05.2021.   11:00  STK POŽEGA Požega - DONAT Zadar   0 : 0
116 Slavonski Brod 09.05.2021.    11:00  STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
117 Osijek 09.05.2021.    11:00  STK VODOVOD Osijek - STK STARR Varaždin   0 : 0
118 Vinkovci 09.05.2021.    11:00  STK CIBALIA Vinkovci - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
119 Split 09.05.2021.    11:00  STK SPLIT Split - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
120 Dubrovnik 09.05.2021.    11:00  STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik - STK PULA Pula   0 : 0
        12.kolo        
121 Zagreb 22.05.2021.   15:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK SPLIT Split   0 : 0
122 Zadar 22.05.2021.  14:00 DONAT Zadar - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 0
123 Pula 22.05.2021.  16:00 STK PULA Pula - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
124 Rijeka 22.05.2021.  17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK CIBALIA Vinkovci   0 : 0
125 Dugo Selo 22.05.2021.  17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK POŽEGA Požega   0 : 0
126 Varaždin 22.05.2021.  14:00 STK STARR Varaždin - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   0 : 0
                 
127 Zadar 23.05.2021.  11:00  DONAT Zadar - STK SPLIT Split   0 : 0
128 Zagreb 23.05.2021.   11:00  GSTK ZAGREB Zagreb - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrovnik   0 : 0
129 Rijeka 23.05.2021.   11:00  STK SRDOČI Rijeka - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
130 Pula 23.05.2021.   11:00  STK PULA Pula - STK CIBALIA Vinkovci   0 : 0
131 Varaždin 23.05.2021.   11:00  STK STARR Varaždin - STK POŽEGA Požega   0 : 0
132 Dugo Selo 23.05.2021.   11:00  STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod   0 : 0