1.HL muški zapad

PROPOZICIJE 1.HL preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - proljeće 2021/22 preuzmi
LJESTVICA preuzmi
SKOROVI IGRAČA preuzmi
SKOROVI PAROVI preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU preuzmi
COVID-19 PROTOKOL preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU COVID PROTOKOL       preuzmi
      1.kolo      
Sveta Nedjelja 02.10.2021. 17:00 STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja - STK SAMOBOR Samobor  0 : 4
Dugo Selo 02.10.2021. 17:00 STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 2 : 4
Rijeka 02.10.2021. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK OPATIJA-08 Opatija 4 : 0
Zagreb 06.10.2021. 17:00 STK TIS Zagreb - STK  ZABOK Zabok 4 : 0
Dubrovnik 02.10.2021. 17:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik - STK DUGA RESA Duga Resa 2 : 4
      2.kolo      
Sveta Nedjelja 09.10.2021. 11:00 STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja - STK DUGA RESA Duga Resa 0 : 4
Dugo Selo 09.10.2021. 11:00 STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo - STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik 4 : 0
Rijeka 09.10.2021. 11:00 STK SRDOČI Rijeka - STK  ZABOK Zabok 4 : 2
Opatija 09.10.2021. 11:00 STK OPATIJA-08 Opatija - STK TIS Zagreb 0 : 4
             
Samobor 09.10.2021. 17:00 STK SAMOBOR Samobor  - STK DUGA RESA Duga Resa 4 : 2
Velika Gorica 09.10.2021. 17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik 4 : 0
Rijeka 09.10.2021. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK TIS Zagreb 0 : 4
Opatija 09.10.2021. 17:00 STK OPATIJA-08 Opatija - STK  ZABOK Zabok 0 : 4
      3.kolo      
Duga Resa 23.10.2021. 11:00 STK DUGA RESA Duga Resa - STK TIS Zagreb 0 : 4
Dubrovnik 23.10.2021. 11:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik - STK SRDOČI Rijeka 1 : 4
Sveta Nedjelja 23.10.2021. 11:00 STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 1 : 4
Samobor 23.10.2021. 11:00 STK SAMOBOR Samobor  - STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo 4 : 1
             
Duga Resa 27.11.2021. 11:00  STK DUGA RESA Duga Resa - STK  ZABOK Zabok 2 : 4
Dubrovnik 23.10.2021. 17:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik - STK OPATIJA-08 Opatija 4 : 0
Sveta Nedjelja 23.10.2021. 17:00 STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja - STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo 2 : 4
Samobor 23.10.2021. 17:00 STK SAMOBOR Samobor  - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 4 : 0
      4.kolo      
Dugo Selo 13.11.2021. 11:00  STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo - STK DUGA RESA Duga Resa 4 : 1
Rijeka 06.11.2021. 11:00 STK SRDOČI Rijeka - STK SAMOBOR Samobor  0 : 4
Opatija 06.11.2021. 11:00 STK OPATIJA-08 Opatija - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja 2 : 4
Zagreb 13.11.2021. 11:00 STK TIS Zagreb - STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik 4 : 0
             
Velika Gorica 28.11.2021. 11:00  HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK DUGA RESA Duga Resa 4 : 0
Rijeka 06.11.2021. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja 4 : 1
Opatija 06.11.2021. 17:00 STK OPATIJA-08 Opatija - STK SAMOBOR Samobor  0 : 4
Zabok 13.11.2021. 17:00 STK  ZABOK Zabok - STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik 2 : 4
      5.kolo      
Sveta Nedjelja 20.11.2021. 11:00 STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja - STK  ZABOK Zabok 0 : 4
Samobor 20.11.2021. 11:00 STK SAMOBOR Samobor  - STK TIS Zagreb 4 : 0
Dugo Selo 20.11.2021. 11:00 STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo - STK OPATIJA-08 Opatija 4 : 0
Velika Gorica 20.11.2021. 11:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK SRDOČI Rijeka 4 : 1
             
Sveta Nedjelja 20.11.2021. 17:00 STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja - STK TIS Zagreb 0 : 4
Samobor 20.11.2021. 17:00 STK SAMOBOR Samobor  - STK  ZABOK Zabok 4 : 0
Dugo Selo 20.11.2021. 17:00 STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo - STK SRDOČI Rijeka 4 : 3
Velika Gorica 20.11.2021. 17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK OPATIJA-08 Opatija 4 : 1
      6.kolo      
Rijeka 04.12.2021. 11:00 STK SRDOČI Rijeka - STK DUGA RESA Duga Resa 4 : 0
Zagreb 04.12.2021. 11:00 STK TIS Zagreb - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 4 : 1
Zabok 04.12.2021. 11:00 STK  ZABOK Zabok - STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo 4 : 2
Dubrovnik 04.12.2021. 11:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja 4 : 1
             
Opatija 04.12.2021. 17:00 STK OPATIJA-08 Opatija - STK DUGA RESA Duga Resa 0 : 4
Zagreb 04.12.2021. 17:00 STK TIS Zagreb - STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo 4 : 0
Zabok 04.12.2021. 17:00 STK  ZABOK Zabok - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 3 : 4
Dubrovnik 04.12.2021. 17:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik - STK SAMOBOR Samobor  0 : 4
      7.kolo      
Samobor 15.01.2022. 17:00  STK SAMOBOR Samobor  - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja 4 : 1
Velika Gorica 15.01.2022.   17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo 4 : 1
Opatija 15.01.2022.   17:00 STK OPATIJA-08 Opatija - STK SRDOČI Rijeka 0 : 4
Zabok 15.01.2022.   17:00 STK  ZABOK Zabok - STK TIS Zagreb 0 : 4
Duga Resa 15.01.2022.   17:00 STK DUGA RESA Duga Resa - STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik 4 : 1
      8.kolo      
Duga Resa 29.01.2022.  11:00 STK DUGA RESA Duga Resa - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja 4 : 0
Dubrovnik 29.01.2022.   11:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik - STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo 0 : 4
Zabok 29.01.2022.   11:00 STK  ZABOK Zabok - STK SRDOČI Rijeka 1 : 4
Zagreb 29.01.2022.   11:00 STK TIS Zagreb - STK OPATIJA-08 Opatija 4 : 0 bb
             
Duga Resa 29.01.2022.   17:00 STK DUGA RESA Duga Resa - STK SAMOBOR Samobor  0 : 4
Dubrovnik 29.01.2022.   17:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 0 : 4
Zagreb 29.01.2022.   17:00 STK TIS Zagreb - STK SRDOČI Rijeka 4 : 0
Zabok 29.01.2022.   17:00 STK  ZABOK Zabok - STK OPATIJA-08 Opatija 4 : 0 bb
      9.kolo      
Zagreb 12.02.2022.  11:00 STK TIS Zagreb - STK DUGA RESA Duga Resa 4 : 0
Rijeka 19.02.2022.   11:00 STK SRDOČI Rijeka - STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik 4 : 1
Velika Gorica 19.02.2022.   11:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja 4 : 0
Dugo Selo 19.02.2022.   11:00 STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo - STK SAMOBOR Samobor  4 : 3
             
Zabok 12.02.2022.   14:00 STK  ZABOK Zabok - STK DUGA RESA Duga Resa 4 : 3
Opatija 19.02.2022.   17:00 STK OPATIJA-08 Opatija - STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik 0 : 4
Dugo Selo 19.02.2022.   17:00 STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja 4 : 0
Velika Gorica 19.02.2022.   17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK SAMOBOR Samobor  4 : 3
      10.kolo      
Duga Resa 05.03.2022,  11:00 STK DUGA RESA Duga Resa - STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo 0 : 4
Samobor 05.03.2022,   11:00 STK SAMOBOR Samobor  - STK SRDOČI Rijeka 4 : 0
Sveta Nedjelja 05.03.2022,   11:00 STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja - STK OPATIJA-08 Opatija 4 : 0
Dubrovnik 05.03.2022,   11:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik - STK TIS Zagreb 1 : 4
             
Duga Resa 05.03.2022,   17:00 STK DUGA RESA Duga Resa - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 0 : 4
Sveta Nedjelja 05.03.2022,   17:00 STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja - STK SRDOČI Rijeka 0 : 4
Samobor 05.03.2022,   17:00 STK SAMOBOR Samobor  - STK OPATIJA-08 Opatija 4 : 0
Dubrovnik 05.03.2022,   17:00 STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik - STK  ZABOK Zabok 4 : 1
      11.kolo      
Zabok 19.03.2022.  11:00 STK  ZABOK Zabok - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja 4 : 2
Zagreb 19.03.2022.   11:00 STK TIS Zagreb - STK SAMOBOR Samobor  4 : 0
Opatija 19.03.2022.  11:00 STK OPATIJA-08 Opatija - STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo 0 : 4
Rijeka 19.03.2022.   11:00 STK SRDOČI Rijeka - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 1 : 4
             
Zagreb 19.03.2022.   17:00 STK TIS Zagreb - STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja 4 : 0
Zabok 19.03.2022.   17:00 STK  ZABOK Zabok - STK SAMOBOR Samobor  0 : 4
Rijeka 19.03.2022.   17:00 STK SRDOČI Rijeka - STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo 4 : 3
Opatija 19.03.2022.   17:00 STK OPATIJA-08 Opatija - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 0 : 4
      12.kolo      
Duga Resa 02.04.2022.  11:00 STK DUGA RESA Duga Resa - STK SRDOČI Rijeka 0 : 4
Velika Gorica 02.04.2022.  11:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK TIS Zagreb 0 : 4
Dugo Selo 02.04.2022.  11:00 STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo - STK  ZABOK Zabok 2 : 4
Sveta Nedjelja 02.04.2022.  11:00 STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI Sv. Nedelja - STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik 1 : 4
             
Duga Resa 02.04.2022.  17:00 STK DUGA RESA Duga Resa - STK OPATIJA-08 Opatija 4 : 0
Dugo Selo 02.04.2022.  17:00 STŠK DUGO SELO 2 Dugo Selo - STK TIS Zagreb 0 : 4
Velika Gorica 02.04.2022.  17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK  ZABOK Zabok 4 : 2
Samobor 02.04.2022.  17:00 STK SAMOBOR Samobor  - STK LIBERTAS MARINKOLOR 2  Dubrovnik 4 : 1